Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XIX Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - Goraj Zamek 2013 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
media
zdjęcia
archiwum

XIX Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
Goraj-Zamek 2013


Wyniki konkursów



Wyniki konkursowe - soliści

Klasa A

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Natalia Hamczyk-Walkowiak S ZSM N-ctwa Babimost
287
2
Tadeusz Piankowski ZTM Venator UP Poznań
282
3
1
Wojciech Śliczner Nadleśnictwo Grodzisk
282
4
2
Jan Strawa ZSL w Goraju
281
5
Grzegorz Walkowiak S ZSM N-ctwa Babimost
280
6
3
Hubert Szrama ZTM Venator UP Poznań
279
7
Dominika Dobrowolska ZSLiE w Brynku
277
8
Artur Nowicki ZTM Venator UP Poznań
276
9
4
Przemysław Kiciński ZTM Venator UP Poznań
276
10
Bartosz Rot ZTM Venator UP Poznań
275
11
5
Jędrzej Strawa ZSL Goraj
275
12
6
Leszek Koliński ZTM Venator UP Poznań
273
13
7
Łukasz Łusiewicz N-ctwo Krucz
273
14
8
Adam Pulit ZTM Złotów
270
15
Barbara Sadłoń ZTM Venator UP Poznań
270
16
Marcin Walkowiak Nadleśnictwo Cisna
268
17
Piotr Wlaźlik KŁ Ryś Dobiegniew
267
18
9
Piotr Nowak ZTM Venator UP Poznań
265
19
Magdalena Czerwonka SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
265
20
10
Paweł Kaczmarek N-ctwo Grodzisk
262
21
Jakub Woźny TL w Starościnie
258
22
Dominik Majer  ZTM Venator UP Poznań
254
23
11
Marta Wasiukiewicz ZSL Goraj
253
24
Jakub Jędrzejewski ZSLiE w Brynku
251
25
Michał Ługowski ZTM Venator UP Poznań
247
26
Justyna Makoś ZSL Goraj
243
27
12
Jan Maciejewski Publiczne Gimnazjum w Czarnkowie
243
28
13
Bartłomiej Sijka ZTM Venator UP Poznań
242
29
Mariusz Tylicki  ZTM Venator UP Poznań
242
30
Karol Chmielewski KŁ Wilk w Gorzowie Wlkp.
242
31
Konrad Drzewiecki Nadleśnictwo Wałcz
241
32
Alojzy Brylewski KŁ nr 45 Myśliwiec w Dobrznie
240
33
14
Piotr Pietrucha ZSL Goraj
231
34
15
Wojciech Jaworski ZTM Złotów
224
35
16
Ks. Michał Zamelek Parafia pw. Narodzenia NMP Lubasz
211

 

Klasa B

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Leszek Kowalik KŁ Jeleń Zabrze
285
2
Mateusz Grzyś ZTM Venator UP Poznań
277
3
Sylwia Tomecka ZSLiE w Brynku
275
4
Katarzyna Piechaczek S ZSM N-ctwa Babimost
274
5
Grzegorz Lison ZSLiE w Brynku
272
6
1
Bartłomiej Bejga KŁ nr 38 Przelatek Grodzisk Wlkp.
272
7
Paweł Plaskacz KŁ Knieja Szczecin
268
8
2
Marek Kwapisz Nadleśnictwo Wronki
267
9
Przemysław Pachucki ZTM Venator UP Poznań
266
10
3
Nikodem Różański Owczegłowy
265
11
Karol Hussarek ZSLiE w Brynku
264
12
4
Jakub Kaczmarek KŁ Przylesie Poznań
263
13
Karol Nawrot ZSLiE w Brynku
260
14
5
Grzegorz Tomaszewski KŁ nr 29 Darz Bór w Jarocinie
259
15
6
Tomasz Pieprzyk N-ctwo Grodzisk
259
16
Wiktoria Burdon ZTM Venator UP Poznań
259
17
7
Michał Standio Nadleśnictwo Sarbia
257
18
Mateusz Walkowiak ZSL Rogoziniec
256
19
Patrycja Hadzik TL w Brynku
253
20
8
Aleksander Garczarek KŁ 42 Daniel Bukowiec Stary
252
21
9
Dominika Kołodziej ZTM Złotów
251
22
10
Malwina Fikus ZTM Venator UP Poznań
250
23
11
Łukasz Hein KŁ nr 83 Odyniec Nowa Wieś Notecka
249
24
Ewa Chętkowska ZSLiE w Brynku
248
25
Anna Świerzowska TL w Starościnie
247
26
Monika Ratajczak ZSL Rogoziniec
246
27
Wojciech Walkowiak ZSL Rogoziniec
245
28
12
Łukasz Wyrzykowski Nadleśnictwo Kalisz
245
29
13
Marcin Kamieniarz N-ctwo Grodzisk
244
30
14
Andrzej Kapuściński KŁ nr 23 Knieja w Koninie
243
31
Grzegorz Makoś ZSL Goraj
242
32
15
Adam Kupś ZSL Goraj
240
33
16
Marcin Krawiec KŁ Przylesie Poznań
240
34
17
Maciej Klupś ZTM Venator UP Poznań
238
35
18
Hubert Kaczmarek KŁ nr 20 Dąbrowa Poznań
237
36
Filip Winnicki KŁ Knieja Szczecin
237
37
19
Mateusz Pilc ZSL Goraj
233
38
20
Sara Oborska ZSL w Goraju
233
39
21
Mariusz Zieliński N-ctwo Grodzisk
232
40
22
Jacek Pszczółka KŁ nr 24 Jeleń w Ujściu
232
41
23
Krzysztof Andrzejewski Nadleśnictwo Sarbia
232
42
24
Janusz Wylegała K. Ł. nr 45 Bażant Chrzypsko Wlk
231
43
25
Jacek Kowalczyk ZSL Goraj
216
44
26
Bartosz Czemko KŁ Dzik 21 w Trzciance
215
45
27
Marian Kukowski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
215
46
Wojciech Cichos ZSL Goraj
212
47
Marek Busz KŁ Ryś Lubsko
210
48
28
Radosław Walkowiak KŁ nr 47 Darz Bór w Otorowie
208
49
29
Elwira Drobiewska ZTM Złotów
207
50
Marzena Helak ZSL Goraj
206
51
Hubert Zając ZSL Goraj
199
52
Michał Popiołkiewicz ZSL Goraj
196
53
30
Bartosz Matz ZSL Goraj
195
54
31
Jakub Pisarek ZSL Goraj
193
55
32
Ryszard Kaczmarek Darz Bór Mielęcin
172
56
33
Przemysław Stasiak ZSL Goraj
159
57
Jarosław Basiński ZSL Goraj
153

 

Klasa C

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
1
Mikołaj Rybicki KŁ Żuraw Brójce
271
2
2
Hubert Wylegała KŁ Bażant Chrzypsko Wielkie
265
3
3
Anna Kaczmarek Akademickie KŁ Przylesie Poznań
263
4
Hubert Należyty SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
260
5
Krystian Kleingartner ZSL w Goraju
259
6
Marcin Machel KŁ Chełmińskie Chełmno
256
7
Paweł Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
251
8
4
Adam Garczarek KŁ 42 Daniel Bukowiec Stary
251
9
Piotr Habułyk ZSL w Tucholi
249
10
5
Jakub Konitzer ZTM Złotów
243
11
Przemysław Borowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
242
12
Kacper Szymanowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
241
13
Bartosz Okuniewski ZSL Rogoziniec
237
14
Przemysław Galus TL w Starościnie
236
15
6
Aleksandra Kolas ZTM Złotów
235
16
7
Marcel Kaczmarek ZTM Złotów
234
17
Damian Kozłowski ZSL w Tucholi
233
18
Marek Kochan Nadleśnictwo Kluczbork
233
19
Grzegorz Kowal. KŁ Grzywacz Brzeźnica
232
20
Roksana Pozorska ZSL w Goraju
232
21
8
Tomasz Jegier KŁ nr 45 Myśliwiec w Debrznie
231
22
Jagoda Cemka ZSL w Tucholi
231
23
Tomasz Sanocki ZSL w Goraju
230
24
Tomasz Sywiec ZSL Rogoziniec
229
25
9
Stanisław Górecki ZTM Złotów
228
26
10
Kacper Nowak ZSL w Goraju
224
27
Jacek Porańczyk BULiGL Gorzów Wlkp.
224
28
Anita Wasiuk TL w Starościnie
222
29
11
Nikodem Nurczyk ZTM Złotów
219
30
12
Hubert Ceglarek Gimnazjum w Borui Kościelnej
218
31
13
Łucja Walkowiak Szkoła Podstawowa w Otorowie
208
32
Szymon Ussorowski ZSL w Goraju
198
33
14
Sławomir Sawiński N-ctwo Sarbia
189

 

Klasa D

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Beniamin Hubert Wroński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
193
2
Marcin Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
188
3
Mateusz Witak SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
181
4
Julia Kowal Brak danych
174
5
Borys Wrzesiński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
168
6
1
Aleksander Ludwiczak KŁ 41 Jeleń Nowy Tomyśl
167
7
Hubert Woźny KŁ Lis Bytom Odrzański
166
8
Michał Machel KŁ Chełmińskie Chełmno
165
9
Szymon Kiżewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
164
10
2
Natalia Napora KŁ nr 45 Myśliwiec w Debrznie
162
11
Aleksandra Modrzejewska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
162
12
Maja Kiedrowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
161
13
3
Agnieszka Jegier KŁ nr 45 Myśliwiec w Debrznie
158
14
Jan Lassa SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
158
15
4
Alicja Szymańska KŁ nr 45 Myśliwiec w Debrznie
150

 



Wyniki konkursowe - zespoły

 

Klasa G

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
1
ZTM Venator Studentów Wydziału Leśnego U P w Poznaniu UP w Poznaniu 
290
PK
2
ZTM absolVent OHZ Zielonka
285
2
3
I ZTM Zespołu Szkół Leśnych Goraj ZSL Goraj
284
3
Stowarzyszenie - ZSM Nadleśnictwa Babimost N-ctwo Babimost
279
4
ZSM Technikum Leśnego w Brynku Technikum Leśne w Brynku
264
5
ZSM Głos Kniei ZSL Rogoziniec ZSL Rogoziniec
263
6
4
I ZTM ze Złotowa Złotów
256

 

Klasa B

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
1
ZSM Nadleśnictwa Grodzisk Nadleśnictwo Grodzisk
285
2
2
ZSM KŁ. Przylesie w Poznaniu KŁ Przylesie w Poznaniu
280
3
3
ZTM "Wilk" Nadleśnictwa Sarbia Nadleśnictwo Sarbia
277
4
4
ZSM Nadleśnictwa Łopuchówko N-ctwo Łopuchówko
274
5
5
Reprezentacyjny ZS Klubu Wabiarzy Jeleni PZŁ  
260
6
6
ZTM Nadleśnictwa Podanin  
254
7
7
II ZTM Goraj ZSL Goraj
247
8
ZSM Technikum Leśnego w Starościnie / Rzepinie ZSL w Starościnie
246

 

Klasa C

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
Sygnaliści KŁ  Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon  KŁ Knieja Szczecin
288
2
1
Zespół Sygnalistów Darz Bór przy Nadleśnictwie Grodzisk Wlkp. N-ctwo Grodzisk
278
3
2
II ZTM ze Złotowa Złotów
276
4
ZSM Ryś przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie  
274
5
ZSM Szable KŁ nr 45 Myśliwiec w Debrznie z s. w. Biskupicach  
271
6
ZSM Niedźwiedź przy SPMiKŁ na zamku w Bytowie SPMiKŁ na zamku w Bytowie
266
7
Jenot TL w Tucholi  
266
8
ZSM Leśne Nutki KŁ Ryś Lubsko
259
9
3
Rodzinny ZSM Koła Łowieckiego Bażant Chrzypsko Wielkie K. Ł. Bażant Chrzypsko Wielkie
250
10
4
II ZTM Wilk Nadleśnictwa Sarbia  
235
11
5
ZSM Darz Bór Otorowo  
233
12
6
III ZTM Zespołu Szkół Leśnych  
228

 

Klasa D

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1   ZSM Wilk przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 180
2   ZSM Łania przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 179
3 1 ZSM Brzuchowa Góra 208 KŁ nr 45 Myśliwiec w Debrznie Debrzno 172

 



Wyniki konkursowe - zespoły rodzinne

 

Klasa A

KO KR Nazwa
pkt
1
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Rodziny Strawów 288

 

Klasa C

KO KR Nazwa
pkt
PK
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Daniel nr 42 w Bukowcu Starym
278
PK
2
Zespół Rodzinny Dzik w Kopankach
270
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Rysie
266
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Leśne Nutki
249

 


Oznaczenia:

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Występ pozakonkursowy

 



Wyniki
XI Ogólnopolskiego Konkursu
Wabienia Jeleni

 

 

Wyniki indywidualne

Miejsce
Imię i nazwisko
punktacja
I
Tomasz Maliński
79
II
Maciej Krzysztofik
75
III
Jan Skrzetuski
74
IVex
Andrzej Misiak
72
IVex
Hubert Nadolny
72
VI
Karol Chmielewski
71
VIIex
Łukasz Wyrzykowski
65
VIIex
Marcin Walkowiak
65
IXex
Michał Krzysztofik
63
IXex
Mariusz Dobak
63
XI
Bartosz Gosztyła
62
XII
Piotr Kalczyński
57
XIII
Rafał Mikanowicz 
55
XIVex
Adam Czarny
54
XIVex
Bogusław Łyczykowski
54
XVI
Dominik Majer
51
XVII
Andrzej Pańszczyk
49
XVIII
Bartłomiej Sijka
46
XIX
Ryszard Kaczmarek
37
XX
Mateusz Pańszczyk
32

 

 



Wyniki
III Pilskiego Konkursu
Oceny Poroży Jeleni

 

 

Wyniki indywidualne

Miejsce
Imię i nazwisko
Reprezentant
1
Janusz Polański Nadleśnictwo Krucz
2
Michał Bartkowiak Nadleśnictwo Sarbia
3
Krzysztof Sikora Nadleśnictwo Sarbia

 

W konkursie wzięło udział 36 uczestników

 


Lista laureatów okręgowego konkursu plastycznego o tematyce przyrodniczo-łowieckiej pt. „Łowiectwo w oczach dziecka” – Piła 2013

  1. Przedszkola - wyróżnienia
    • Agata Felcyn  
      Przedszkole przy Szkole Podstawowej im. Kard. St. Wyszyńskiego w Wysokiej
    • Roxana Thomas  
      Przedszkole przy Szkole Podstawowej im. Kard. St. Wyszyńskiego w Wysokiej
    • Dominik Pinkowski  
      Przedszkole przy Szkole Podstawowej im. Kard. St. Wyszyńskiego w Wysokiej
    • Zuzanna Kozik  
      Przedszkole przy Szkole Podstawowej im. Kard. St. Wyszyńskiego w Wysokiej
    • Wiktoria Kufel   
      Przedszkole przy Szkole Podstawowej im. Kard. St. Wyszyńskiego w Wysokiej
  2. Szkoła Podstawowa klasy I-III

    nagrody

    • Agnieszka Krzemińska
      Publiczna Szkoła Podstawowa w Śmiardowie Złotowskim
    • Martyna Formella
      Zespół Szkół w Miasteczku Krajeńskim
    • Julianna Jesion
      Szkoła Podstawowa w Chodzieży

    wyróżnienia

    • Ewa Doczekalska
      Szkoła Podstawowa w Miałach im. Powstańców Wielkopolskich 1918-1919
    • Laura Handschke           
      Szkoła Podstawowa w Romanowie Dolnym
    • Maciej Świder                 
      Szkoła Podstawowa nr 3 w Złotowie
    • Weronika Florek            
      Szkoła Podstawowa w Romanowie Dolnyma
  3. Szkoła Podstawowa klasy IV-VI

    nagrody

    • Wojciech Humann         
      Publiczna Szkoła Podstawowa w Śmiardowie
    • ZłotowskimKrystian Łucyk
      Szkoła Podstawowa w Hucie
    • Weronika Petryk            
      Szkoła Podstawowa w Okonku

    wyróżnienia

    • Agata Wojciechowska
      Szkoła Podstawowa w Okonku
    • Małgorzata Szulc            
      Szkoła Podstawowa im. Wiktora Kaji w Białośliwiu
    • Aleksandra Lipińska      
      Szkoła Podstawowa im. ppłk. Włodzimierza Kowalskiego w Gołańczy
    • Maja Witt
      Szkoła Podstawowa w Sarbi
  4. Gimnazjum

    nagrody

    • Katarzyna Szulc               
      Gimnazjum im. Biskupa Michała Kozala w Białośliwiu
    • Patrycja Łucyk                 
      Publiczne Gimnazjum w Gębicach
    • Mateusz Kamiński         
      Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Jastrowiu

    wyróżnienia

    • Klaudia Szwałek             
      Gimnazjum w Okonku
    • Anita Stanicka                 
      Gimnazjum w Mieścisku
    • Zuzanna Fryska
      Publiczne Gimnazjum w Gębicach
    • Piotr Jóźwiak                   
      Gimnazjum nr. 1 im. Juliusza Słowackiego w Trzciance
  5. Nagroda Grand Prix
    • Katarzyna Bogaczyk
      Szkoła Podstawowa w Damasławku
Czas wykonania: 0.389 sekund