Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
V Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej „O Róg Zbramira” Kraków – Niepołomice 2013 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
media
informacje

Soliści

Klasa A
KO
KR
LP
Imię, Nazwisko
pkt
1
Gabriela Kaźmierczak
294
2
Julia Królik
292
3
1
Krzysztof Mroczkowski
287
4
2
Michał Domański
286
5
Hubert Jurczyszyn
284
6
1
Jacek Siuty
284
7
Dominika Dobrowolska
283
8
2
3
Bartłomiej Sołtys
282
9
4
Adam Jażdżewski
281
10
Bartłomiej Barański
278
11
Agnieszka Bujnicka
278
12
Bartosz Kopera
278
13
3
Magdalena  Worecka
274
14
Andrzej Szymczyk
274
15
Piotr Kowal
270
16
Jakub Jędrzejewski
268
17
Filip Sojka
261
18
Sławomir Brodziak
260
19
Radosław Czechyra
258
20
Witold Białkowski
257
21
4
Piotr Gawełek
257
22
5
Maciej Gałązka
254
23
Sylwia Szymuś
247
24
5
Michał Dobosz
245
25
Zimny Mateusz
244
26
Aleksander Hołodniak
244
27
6
Mateusz Ozga
243
28
Mateusz Czech
243
29
6
Wiktor Rusiniak
241
30
Agnieszka Kowalewska
237
31
Katarzyna Gorywoda
236
32
7
Katarzyna Rudzińska
234
33
Dawid Wnuk
217
34
7
Dawid Wąsik
176
Klasa B
KO
KR
LP Imię, Nazwisko
pkt
1
Karol Hussarek
198
2
Grzegorz Lison
195
3
Weronika Wilk
194
4
Rafał Rogowski
194
5
1
Wojciech Pieprzyca
193
6
Leszek Kowalik
193
7
Patrycja Hadzik
192
8
Ewa Chętkowska
192
9
Karol Nawrot
191
10
2
Piotr Gryboś
191
11
Kacper Foremnik
190
12
Sebastian Jagoda
188
13
Mateusz Niedźwiecki
188
14
Rafał Osipiński
188
14
3
Wojciech Kurzeja
188
15
4
Paweł Ormanty
187
16
Piotr Pach
186
17
5
Leszek Węgrzyn
185
18
Krzysztof Barszcz
184
19
6
Janusz Liana
184
20
Artur Kalinowski
181
21
Mateusz Dąbrowski
178
22
Sylwia Tomecka
177
23
Agnieszka Kołodziejska
176
24
7
Tomasz Romanowski
176
25
Paweł Wujec
176
26
Damian Tokarz
176
27
Łukasz Praszczyk
175
28
8
Krystian Szewczyk
172
29
Agnieszka Wypych
172
30
Paweł Wajdziak
170
31
Kamil Twarowski
170
32
Wojciech Białecki
166
33
Nikola Mazur
162
34
9
Eugeniusz Czuchta
161
35
10
Mariusz Kotlarski
158
36
11
Paweł Węgrzyn
157
37
Tomasz Gonsior
156
38
12
Tomasz Jankowski
154
39
Krzysztof Słowik
142
Klasa C
KO
KR
LP Imię, Nazwisko
pkt
1
Kamil Tokarz
187
2
1
Michał Gunia
187
3
2
Bartłomiej Szlachta
186
4
3
Sylwia Suder
185
5
4
Agnieszka Pabian
185
6
5
Dawid Mordarski
179
7
Justyna Pachana
176
8
Artur Drążek
173
9
Marek Kochan
173
10
6
Filip Kras
172
11
7
Grzegorz Włosiak
172
12
8
Adrian Porębski
167
13
Arkadiusz Smyk
166
14
Maciej Biela
164
15
Tomasz Janiszewski.
164
16
Oskar Sinicyn
163
17
Dawid Lonc
162
18
9
Kazimierz Turek
160
19
Dariusz Marciniec
160
20
Karolina Lipa
159
21
Maciej Gubernat
157
22
10
Hubert Witassek
155
23
11
Rafał Janas
152
24
12
Adam Solarz
149
25
Kaja Hrabel
145
26
13
Jan Berowski
137
27
Hubert Pieprzyca
125
Klasa D
KO
KR
LP Imię, Nazwisko
pkt
1
Maciej Siuty
177
2
Ola Barszcz
167

Zespoły

Klasa G
KO Nazwa
pkt
1
ZSM Akteon SGGW Warszawa
287
2
ZSM Technikum Leśnego w Brynku
281
3
ZSM "Leśna Brać" reprezentujący Nadleśnictwa Spychowo i Strzałowo
281
4
ZSM Hagard UR Kraków
276
Klasa A
KO Nazwa
pkt
1
Zespół Sygnalistów Nadleśnictwa Opole
281
Klasa B
KO Nazwa
pkt
1
ZSM Akteon - Junior SGGW w Warszawie
183
2
ZSM Nadleśnictwa Nawojowa
176
Klasa C
KO Nazwa
pkt
1
III ZSM Technikum Leśnego w Brynku
201
2
ZSM "BÓR" w Tułowicach 
189
3
ZSM "Marczaki" przy Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach
181
4
ZSM Technikum Leśne Stary Sącz
176
5
ZSM "Królewscy" przy Małopolskim Centrum  Dźwięku i Słowa w Niepołomicach
171
6
ZSM Tropem Wilka Zespołu Szkół Leśnych w Lesku
164
Klasa MB
KO Nazwa
pkt
1
ZSM Akteon SGGW Warszawa
294
2
ZSM Technikum Leśnego w Brynku
275
3
ZSM Hagard UR Kraków
274
4
ZSM "Leśna Brać" reprezentujący Nadleśnictwa Spychowo i Strzałowo
265
5
ZSM Koła Łowieckiego "Przepiórka" w Mielcu
259
6
ZSM Akteon - Junior SGGW w Warszawie
251
Klasa MEs
KO Nazwa
pkt
PK
Soubor Lesu Ceske Republiky Lesni Spravy Jesenik
294
1
ZSM "BÓR" w Tułowicach 
213
Klasa MSH
KO Nazwa
pkt
1
Zespół Muzyki Myśliwskiej "Leśne Skrzaty"
283
PK
Zespół Muzyki Dworskiej i Myśliwskiej "Echo Kniei" z Mielca
282

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna
LP - Klasyfikacja pracowników Lasów Państwowych
PK - Występ pozakonkursowy

Czas wykonania: 0.173 sekund