Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
VIII Kaczawski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich o Puchar Starosty Złotoryjskiego

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki

VIII Kaczawski Turniej Sygnalistów Myśliwskich

Złotoryja
16-17 marca 2013

 

Wyniki


Klasyfikacja zespołowa

 

Klasa C

Miejsce
Nazwa zespołu
pkt
1
ZSM DARZ BÓR N-ctwa Grodzisk Welkopolski
262
2
ZSM ZSL w Starościnie
259
3
ZSM KŁ OSTOJA Jelenia Góra
247
4
ZSM ŻBIK
246
5
ZSM przy TL w Miliczu
237
6
ZSM SIGNUM TL Tułowice
232
7
ZSM BÓR ZO PZŁ Tułowice
217
8
ZSM DARZ BÓR przy TL w Miliczu
212

 

Klasa B

Miejsce
Nazwa zespołu
pkt
1
ZSM SILVARUM ZS Tułowice
280
2
ZSM przy Nadleśnictwie Złotoryja
276
3
ZSM PAR-PLESS przy TL w Miliczu
246
4
ZSM Cietrzew TL w Głogowie
245
5
ZSM TRYK przy KŁ LIS Bystrzyca
231
6
ZSM "DURLAKOWE ROGI"
229

 

Klasa A

Miejsce
Nazwa zespołu
pkt
1
ZSM MUZYKA Z ZAGAJNIKA
250

 

Klasa G

Miejsce
Nazwa zespołu
pkt
1
ZTM Venator Studentów UP w Poznaniu
294

 

Klasa MB

Miejsce
Nazwa zespołu
pkt
1
ZTM Venator Studentów UP w Poznaniu
295
2
ZSM przy Nadleśnictwie Złotoryja
267
3
ZSM MUZYKA Z ZAGAJNIKA 
262
4
ZSM SILVARUM ZS Tułowice
258
5
ZSM Technikum Leśnego w Miliczu
256
6
ZSM TRYK przy KŁ LIS Bystrzyca
230

 

Klasa MES

Miejsce
Nazwa zespołu
pkt
1
ZSM BÓR ZO PZŁ Tułowice
185

 

Klasa MSH

Miejsce
Nazwa zespołu
pkt
1
ZSM PRZEPIÓRECZKI przy Nadleśnictwie Złotoryja
291

 


 

Klasyfikacja solowa

 

Klasa C

Miejsce
Imię i Nazwisko
pkt
1
Aleksander Garczarek
294
2
Grzegorz Plota
284
3
Hubert Kaczmarek
278
4
Nikodem Brzezicha
276
5
Patryk Płachta
275
6
Kamil Dębski
271
7
Tomasz Przybyś
269
8
Piotr Woś
267
9
Wojciech Machacz
265
10
Artur Franas
265
11
Justyna Mamak
263
12
Maciej Mankiewicz
258
13
Mateusz Sieński
257
14
Amadeusz Kosowski
257
15
Paweł Kostka
256
16
Agnieszka Wojtaczka
253
17
Adam Garczarek
250
18
Tomasz Ratajek
249
19
Piotr Wabnic
234
20
Bartłomiej Szymankiewicz
224
21
Krystian Zygiel
213
22
Michał Kozłowski
211
23
Michał Pakos
198

 

Klasa B

Miejsce
Imię i Nazwisko
pkt
1
Jagoda Siedlecka
294
2
Bartłomiej Bejga
293
3
Jakub Kaczmarek
288
4
Paweł Majewski
286
5
Mateusz Dziweńko
285
6
Stanisław Mataszewski
284
7
Maciej Klupś
284
8
Bogdan Figas
284
9
Remigiusz Nowicki
282
10
Karolina Bigos
281
11
Przemysław Pachucki
278
12
Kamil Tokarz
277
13
Bartosz Gers
273
14
Mieczysław Plata
272
15
Elżbieta Pytlik
271
16
Adrian Bezeg
271
17
Anna Świerzowska
268
18
Dariusz Justa
268
19
Mikołaj Multański
268
20
Jacek Maciuszek
266
21
Kacper Foremnik
265
22
Maciej Szymkowiak
265
23
Damian Krasoń
263
24
Maciej Grzeszczyk
263
25
Krystian Stankowski
262
26
Michal Hołub
260
27
Krzysztof Mordarski
259
28
Adam Borkowski
258
29
Andrzej Asienkiewicz
254
30
Malwina Fikus
253
31
Grzegorz Włosiak
252
32
Krzysztof Oszmian
251
33
Mariusz Gajewski
251
34
Krzysztof Gausza
245
35
Jakub Duda
242
36
Marek Busz
241

 

Klasa A

Miejsce
Imię i Nazwisko
pkt
1
Hubert Szrama
277
2
Artur Nowicki
272
3
Leszek Koliński
271
4
Jakub Woźny
267
5
Barbara Sadłoń
267
6
Tomasz Loch
264
7
Przemysław Kiciński
261
8
Tadeusz Piankowski
249
9
Bartosz Rot
246
10
Bartosz Jan Gosztyła
246
11
Paweł Chamioło
244
12
Piotr Siwiak
232
13
Roman Wesołkowski
232
14
Andrzej Kowalski
228
15
Sławomir Liszczyński
224
16
Szymon Przybył
218

 

Czas wykonania: 0.161 sekund