Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XIV Pomorski Konkurs Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej na Zamku w Bytowie EW

wyniki
strona główna
program konkursu
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
zdjęcia

Wyniki

 

Soliści:

Klasa D:         

Miejsce
Imię, nazwisko
Reprezentacja
Punkty
1
Paweł Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
189
2
Benjamin Hubert Wroński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
188
3
Marcin Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
187
4
Maja Kiedrowska SPMiKŁ Zamek Bytów
170
5
Kacper Mazur SPMiKŁ Zamek Bytów
167
6
Damian Tusk SPMiKŁ Zamek Bytow
165
7
Borys Wrzesiński SPMiKŁ Zamek Bytow
159

 

Klasa C:

Miejsce
Imię, nazwisko
Reprezentacja
Punkty
1
Jakub Minciukowski ZSL Warcino
285
2
Wojciech Wroński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
280
3
Bartłomiej Beńko Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
279
4
Kacper Szymanowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
278
5
Jolanta Rutkowska KŁ "Ryś" Gdańsk
275
6
Karol Wilma Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
272
7
Przemysław Borowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
272
8
Szymon Wilma Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
271
9
Łukasz Schuetza  
263
10
Agata Murawska KŁ Cietrzew Gdańsk
260
11
Jędrzej Rataj KŁ "Ryś" Gdańsk
256
12
Damian Bujak  
249
13
Hubert Należyty SPMiKŁ Zamek Bytów
244
14
Maciej Żuromski  
237
15
Filip Soja SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
218

 

Klasa B:         

Miejsce
Imię, nazwisko
Reprezentacja
Punkty
1
Hubert Keller WKŁ "Żbik" Siemierowice
285
2
Kazimierz Kroskowski RZS "Żurawie"
284
3
Łukasz Zefert KŁ "Hubert" Słupsk
274
4
Hubert Barszcz Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
268
5
Maciej Krawczak ZSL Warcino
268
6
Adrian Talaśka  
262
7
Przemysław Augustyniak N-ctwo Świerczyna
259
8
Wiktor Wilma Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
255

 

Klasa A:         

Miejsce
Imię, nazwisko
Reprezentacja
Punkty
1
Artur Nowicki ZSL Warcino
288
2
Błażej Chmielewski Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
281
3
Tadeusz Piankowski ZTM "VENATOR" UP Poznań
280
4
Anna Mielke  
278
5
Marta Wasiukiewicz ZSL Goraj
270
6
Magdalena Czerwonka SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
268
7
Nikodem Różański Owczegłowy
262
8
Michał Domański N-ctwo Parciaki
257
9
Bartłomiej Borowski N-ctwo Lubichowo
253
10
Zbigniew Ostrowski N-ctwo Lubichowo
248
11
Alfred Ferenc ZO Słupsk
245
12
Bartłomiej Owczarek N-ctwo Lubichowo
243
13
Konrad Drzewiecki Wałcz
239

 

 

Zespoły:

Klasa D:         

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Dziecięcy "Ryś" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
183
2
Zespół Dziecięcy "Wilk" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
173
3
Zespół Dziecięcy "Warchlak" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
156

 

Klasa C:         

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Bielik"
285
2
Zespół Sygnalistek Myśliwskich "Diany"
282
3
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Warcina
260
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Niedźwiedź" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
257

 

Klasa B:         

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Lubichowo
264
2
Zespół Trębaczy Myśliwskich Trel
261
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Lis" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
249

 

Klasa G:         

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Warcina
288

 

Klasa MB:

KO
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Warcina
285
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
263
3
Zespół Trębaczy Myśliwskich Trel
256

 


KO - Klasyfikacja ogólna


Konkurs przyrodniczy:

  1. Marta Klasa
  2. Agata Kaiser
  3. Zuzanna Lisowska

Konkurs fotograficzny:

  1. Lidia Szemela
  2. Aleksandra Krakowiak
  3. Agata Trawicka
Czas wykonania: 0.063 sekund