Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
VIII Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich im. Tomka Napiórkowskiego – Spychowo 2012 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
logo

VIII Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
Spychowo 2011

im. Tomka Napiórkowskiego

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Adam Jażdżewski
299
2
Przemysław Kiciński
294
3
Karol Kroskowski
293
4
Jan Strawa
293
5
2
Gabriela Kaźmierczak
287
6
Andrzej Zakrzewski
281
7
Piotr Giemza
278
8
Jędrzej Strawa
277
9
3
Andrzej Szymczyk
275
10
Michał Domański
275
11
4
Emil Porydzaj
275
12
Irena Czech
272
13
5
Tomasz Żukowski
271
14
Anna Mielke
270
15
Artur Niewiadomski
269
16
6
Patryk Ciesielski
267
17
Maciej Litner
267
18
7
Maciej Gałązka
267
19
8
Krzysztof Mroczkowski
266
20
9
Przemysław Kownacki
264
21
10
Kamil Domian
264
22
Anna Gocalińska
263
23
11
Michał Szok
217

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Mirosław Wróblewski
296
2
Janusz Gocaliński
287
3
1
Michał Ciesielski
276
4
Filip Winnicki
275
5
2
Wioleta Juszkiewicz
272
6
Dominik Wielgórka
271
7
Sylwia Wróblewska
270
8
3
Joanna Szostak
269
9
4
Mikołaj Ciesielski
268
10
5
Krystian Tomaszewski
268
11
Paweł Plaskacz
264
12
Sławomir Darkowski
260
13
6
Karol Lipiński
260
14
7
Marcin Maciuk
259
15
8
Maciej Rudyk
255
16
9
Edmund Lipnicki
252
17
10
Mateusz Ozga
241
18
11
Wiktor Magdaleński
234
19
12
Jarosław Parol
225
20
13
Łukasz Gaca
208
21
14
Marek Chrzanowski
177
22
15
Robert Sykut
174
23
16
Przemysław Domachowski
153

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Hubert Keller
294
2
Krzysztof Gocaliński
291
3
1
Bartosz Kaczmarski
275
4
2
Alicja Szostak
274
5
Jolanta Rutkowska
271
6
3
Waldemar Abucewicz
265
7
4
Jacek Horbal
256
8
5
Karol Walczak
255
9
Marek Kochan
253
10
Agata Murawska
249
11
6
Albert Kaczmarczyk
248
12
7
Adrian Szlaszyński
247
13
Jędrzej Rataj
246
14
8
Paweł Zienkiewicz
232
15
Paweł Mierzejewski
211
16
Ewelina Wieczorek
209
17
9
Cyprian Czerwiński
120

 

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Aleksander Sztylc
30

 

Zespoły

Klasa G

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa
288
2
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Leśna Brać" przy Nadleśnictwach Spychowo i Strzałowo
287
3
2
Klub Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej Galindowe Rogi
263

 

Klasa B

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
290
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg
290
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord
277
4
Sygnaliści Koła Łowieckiego  Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon 
268
5
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Gocalińskich
267
PK
Zespół Rodzinny Wróblewskich
266
6
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich TRĄBALE II
234

 

Klasa C

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Zespół Hejnalistów Myśliwskich z N-ctwa Pisz Sylwanowe Echo
265
2
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ "Łabędź" w Małdytach
256
3
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich ZSL Ruciane - Nida
252
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Strobrawski Róg II
241

 

Klasa MB

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Leśna Brać" przy Nadleśnictwach Spychowo i Strzałowo
289
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa
275
3
2
Klub Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej Galindowe Rogi
272
4
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Gocalińskich
267
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord
260
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg
254

 

Klasa MSH

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
Rodzinny Zespół Trębaczy Myśliwskich Rodziny Strawa
289
2
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
283

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Występ pozakonkursowy

 

 

 

Czas wykonania: 0.449 sekund