Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną

X Mazowiecki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Radzyminie EW
IX Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

wyniki
Strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Soliści

Klasa A

KO
KR
Nazwa
Wynik
1
1
Anna Gocalińska
291
2
Mirosław Murawski
285
3
Patryk  Ciesielski
279
4
2
Andrzej Zakrzewski
277
5
3
Janusz Gocaliński
268
6
Jan Strawa
265
7
4
Hubert Wróblewski
263
8
5
Artur Niewiadomski
249
9
6
Justyna Stępień
247
10
7
Piotr Mrozicki
219

 

Klasa B

KO
KR
Nazwa
Wynik
1
Magdalena Czerwonka
284
2
1
Natalia Kostka
276
3
Sławomir Murawski
275
4
Michał Ciesielski
269
5
Paweł Rząsowski
265
6
2
Mirosław Wróblewski
261
7
Mikołaj Ciesielski
259
8
3
Sylwia Wróblewska
259
9
4
Artur Chmielewski
256
10
5
Lech Gliński
251
11
Dawid Żywica
250
12
Mikołaj Romanowski
243
13
6
Zbigniew Marciniak
240
14
Jarosław Stasiak
234
15
7
Sławomir Darkowski
214
16
8
Jan Malewski
134

 

Klasa C

KO
KR
Nazwa
Wynik
1
Paweł Suski
264
2
Przemysław Borowski
260
3
1
Krzysztof Gocaliński
239
4
2
Tomasz Szeliga
237
5
Hubert Należyty
225
6
3
Tadeusz Legacki
202
7
4
Przemysław Miros
73

 

Klasa D

KO
KR
Nazwa
Wynik
1
Hubert Beniamin Wroński
173
2
Paweł Godlewski
166
3
Marcin Godlewski
161
4
Damian Tusk
158

 

 

Zespoły

Klasa G

KO
Nazwa zespołu
razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie

263

 

Klasa A

KO
PK
Nazwa zespołu
razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja
246

 

Klasa B

KO
Nazwa zespołu
razem
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
294
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord
260
3
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
249
PK
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "PASJA"
242

 

Klasa C

KO
Nazwa zespołu
razem
1
Zespół Jarząbek przy KŁ Nr 42 Jarząbek
235
2
Zespół Sygnalistów "Niedźwiedź" przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
229

 

Klasa MB

KO
Nazwa zespołu
razem
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
253
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja
250
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord
249
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
244
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
208

 

Klasa MSH

KO
Nazwa zespołu
razem
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
264
2
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Rodziny Strawów
260

 


KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Klasyfikacja pozakonkursowa


IX Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych
Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

 

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
271
2
Zespół Rodzinny Gocalińskich
270
3
M Brothers
261
4
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Rodziny Strawów
259
5
Zespół Rodzinny Wróblewskich
251

 

 

Czas wykonania: 0.274 sekund