Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XXVIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej i Wieżowej w Tucholi X Kujawsko-Pomorski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
zdjcia

Soliści

 

Klasa A

KO KR Nazwa Reprezentant Razem
1
Anna Gocalińska KŁ Przepiórka Radzymin
292
2
Anna Mielke Centrum Myśliwskie Zamek Gniew
287
3
Karol Kroskowski WL SGGW Warszawa
286
4
1
Karol Grzywacz KŁ nr 140 Słonka w Woziwodzie
285
5
2
Mirosław Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
275
6
Bartłomiej Borowski Nadleśnictwo Lubichowo
259
7
Zbigniew Ostrowski Nadleśnictwo Lubichowo
258
8
Bartłomiej Owczarek N-ctwo Lubichowo
245

 

Klasa B

KO KR Nazwa Reprezentant Razem
1
1
Sławomir Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
294
2
Kazimierz Kroskowski RZSM Żurawie Kościerzyna
283
3
Magdalena Czerwonka SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
283
4
Janusz Gocaliński KŁ Przepiórka Radzymin
280
5
2
Paweł Rząsowski Nadleśnictwo Skrwilno
274
6
Krzysztof Ignalski ZSL Tuchola
269
7
Krystian Tomaszewski N-ctwo Pisz
268
8
Bartłomiej Bejga N-ctwo Grodzisk Wlkp.
268
9
Michael Kuhn  
267
10
3
Mikołaj Romanowski Nadleśnictwo Skrwilno
266
11
4
Artur Fischer Nadleśnictwo Skrwilno
266
12
Edmund Lipnicki N-ctwo Pisz
258
13
Mateusz Modrzejewski ZSL Tuchola
257
14
Karol Lipiński N-ctwo Pisz
257
15
Sławomir Darkowski ZSM ECHO Warszawa
251
16
Alojzy Brylewski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
249
17
Michał Kołaciński WSZŚ Tuchola
212

 

Klasa C

KO KR Nazwa Reprezentant Razem
1
Kacper Szymanowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
288
2
Przemysław Borowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
281
3
1
Paweł Suski Nadleśnictwo Skrwilno
269
4
Piotr Habułyk ZSL Tuchola
268
5
2
Jolanta Rutkowska KŁ RYŚ Gdańsk
268
6
Hubert Kaczmarek KŁ nr 20 DĄBROWA Poznań
267
7
3
Joanna Warachowska Nadleśnictwo Brodnica
266
8
Radosław Walkowiak KŁ nr 47 Darz Bór w Otorowie
260
9
Amadeusz Żmijewski ZSL Tuchola
260
10
Jędrzej Rataj KŁ RYŚ Gdańsk
258
11
Aleksander Garczarek KŁ nr 42 Daniel w Bukowcu Starym
257
12
Adam Garczarek KŁ nr 42 Daniel w Bukowcu Starym
254
13
Anna Gocek-Bałdowska CM Zamek Gniew
254
14
4
Aleksandra Grzyb  
251
15
Ewa Kiełpińska WSZŚ Tuchola
241
16
Adrian Szlaszyński N-ctwo Pisz
234
17
Bartosz Czemka Gimnazjum nr 1 w Trzciance
233

 

Klasa D

KO KR Nazwa Reprezentant Razem
1
Marcin Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
191
2
Paweł Godlewski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
191
3
Beniamin Hubert Wroński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
186
4
Damian Tusk SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
185
5
Maja Kiedrowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
177
6
Kacper Mazur SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
167

 

Zespoły

Klasa G

KO
KR
Nazwa
Razem
1
Bakony Vadászkürt Egylet 
285

 

Klasa A

KO
KR
Nazwa
Razem
1
ZSM Pasja
276
2
1
ZSM z Tucholi
266
3
ZSM ECHO POMORSKIEJ KNIEI
256

 

Klasa B

KO
KR
Nazwa
Razem
1
ZSM Żurawie przy KŁ Żuraw w Kościerzynie
280
2
1
RZSM Nadleśnictwa Skrwilno
278
3
ZSM Nadleśnictwa Lubichowo
257

 

Klasa C

KO
KR
Nazwa
Razem
1
ZHM z N-ctwa Pisz Sylwanowe Echo
281
2
1
ZSM Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi
278
3
ZSM NIEDŹWIEDŹ przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
267
4
ZSM DARZ BÓR Nadleśnictwa Grodzisk
263
5
ZTM DARZ BÓR KNIEI
253

 

Klasa D

KO
Nazwa
Razem
1
Zespół Dziecięcy RYŚ przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
190
2
Zespół Dziecięcy WILK przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
188

 

Klasa MB

KO
Nazwa
Razem
1
Bakony Vadászkürt Egylet 
292
2
ZSM Pasja
280
3
RZSM Nadleśnictwa Skrwilno
274
4
ZRSM "Hubertusy"
274

 

Klasa MD

KO
Nazwa
Razem
1
Zespół Rogów Par Force Muzeum Sygnałów Myśliwskich w Tucholi
273

 

Klasa MSH

KO
Nazwa
Razem
1
Duet wokalny Mierzeja
294
2
Zespół Folklorystyczny KASZEBE z Chojnic
282
3
Mariusz Trudnowski
282

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna


 

Laureaci konkursu
na wykonanie „HEJNAŁU TUCHOLI”

Miejsce
Imię i Nazwisko
Reprezentacja

1

Anna Mielke

Centrum Myśliwskie Gniew

2

Karol Kroskowski

Wydział Leśny SGGW Warszawa

3

Karol Grzywacz

Koło Łowieckie nr 140 „Słonka” w Woziwodzie

Nagroda Specjalna

Zespół Sygnalistów Myśliwskich Bakony Vadászkürt Egylet (Węgry)

 

 

Wyniki w Mistrzostwach Świata
w grze na drewnianym rogu tucholskim

Miejsce
Imię i Nazwisko
Reprezentacja

1

Anna Gocalińska

Koło Łowieckie „Przepiórka” w Radzyminie

2

Karol Kroskowski

Wydział Leśny SGGW Warszawa

3

Anna Mielke

Centrum Myśliwskie Zamek Gniew

Czas wykonania: 0.102 sekund