Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XVII Opolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich – Tułowice 2012 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
wyniki
archiwum


Wyniki konkursowe - soliści

Klasa A

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
PK
Adam Migurski Nadleśnictwo Kędzierzyn 300
1
Paulina Fira ZSLiE w Brynku 289
2
Jakub Kaczmarek ZS Tułowice 285
3
1
Barbara Sadłoń UP Poznań 285
4
2
Mariusz Jamrozik N-ctwo Zawadzkie 284
5
3
Arkadiusz Tokarz N-ctwo Zawadzkie 284
6
Magda Worecka ZSM Hagard 280
7
Piotr Świerczyński Nadleśnictwo Brynek 280
8
Dominika Dobrowolska ZSLiE w Brynku 277
9
Julia Królik ZSM Hagard 276
10
4
Irena Czech Nadleśnictwo Kluczbork 273
11
Jakub Jędrzejewski ZSLiE w Brynku 272
12
Wiesław Kisiel Nadleśnictwo Kędzierzyn 270
13
5
Maciej Litner Nadlesnictwo Kluczbork 268
14
Roman Wesołkowski Nadleśnictwo Myślibórz 266
15
6
Piotr Giemza Nadleśnictwo Kluczbork 261
16
7
Mateusz Ogorzały KŁ nr 8 Żubr Opole 258
17
8
Waldemar Nagiel WKŁ Żubr w Opolu 253

 

Klasa B

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
1
Andrzej Wrzodak Nadleśnictwo Zawadzkie 287
2
Dawid Wnuk   284
3
Marcelina Wawak KŁ Lis Bystrzyca Kłodzka 281
4
2
Daniel Kapica ZS Tułowice 278
5
3
Mateusz Dziweńko ZS Tułowice 277
6
Krzysztof Gałusza KŁ Lis Bystrzyca Kłodzka 274
7
4
Leszek Kowalik KŁ Jeleń Zabrze 271
8
5
Monika Mioska KŁ nr 1 Hubertus Opole 270
9
Kacper Foremnik ZS Tułowice 269
10
6
Tomasz Gomułka Nadleśnictwo Zawadzkie 269
11
Krystian Stankowski KŁ Lis Bystrzyca Kłodzka 268
12
Szczepan Borecki ZSM Hagard 267
13
Karol Nawrot ZSLiE Brynek 266
14
Paweł Majewski Nadleśnictwo Śnieżka 266
15
Grzegorz Lison ZSLiE w Brynku 266
16
7
Damian Krasoń ZS Tułowice 265
17
Piotr Strzelczyk Nadleśnictwo Kluczbork 263
18
8
Adam Janicki Nadleśnictwo Kluczbork 263
19
Mariusz Gajewski Nadlesnictwo Kamienna Góra 262
20
9
Stanisław Mataszewski ZS Tułowice 258
21
10
Mateusz Skiba Nadleśnictwo Zawadzkie 258
22
11
Jagoda Siedlecka ZS Tułowice 257
23
12
Krystian Klimanski KŁ nr 14 Dzik Pokój 254
24
13
Filip Grabarek ZSM ZO Opole 250
25
14
Sebastian Latta ZSL Tułowice 249
26
Marcin Fischer ZS Tułowice 239
27
Weronika Wilk ZSLiE w Brynku 230
28
15
Wojciech Krzyżostaniak Nadleśnictwo Zawadzkie 214

 

Klasa C

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Anna Kaczmarek ZS Trzcinicy 298
2
1
Kamil Tokarz ZSL Tułowice 281
3
2
Patrycja Hadzik ZSLiE w Brynku 278
4
3
Bogdan Figas TL Tułowice 277
5
Karol Hussarek ZSLiE w Brynku 274
6
Radosław Walkowiak KŁ nr 47 Darz Bór w Otorowie 273
7
Aneta Potocka ZSL Tułowice 261
8
4
Marek Kochan Nadleśnictwo Kluczbork 257
9
5
Nikola Mazur ZSLiE w Brynku 237
10
Błażej Bycka ZSLiE w Brynku 220
11
Jacek Kiełbasa ZSLiE w Brynku 204

 

Klasa D

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
1
Martyna Jamrozik Nadleśnictwo Zawadzkie 204
2
Sylwia Suder Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa Niepołomice 199
3
2
Szymon Klimanski KŁ nr 14 Dzik Pokój 187

 



Wyniki konkursowe - zespoły


 

Klasa G

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
ZSM Technikum Leśnego w Brynku ZSLiE w Brynku 274
2
1
ZSM Zarządu Okręgowego PZŁ w Opolu ZO PZŁ Opole 273
3
2
ZSM Silvarum TL Tułowice ZS Tułowice 266

 

Klasa B

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
1
ZSM Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie 291
2
2
ZSM Raróg Nadleśnictwa Kędzierzyn Nadleśnictwo Kędzierzyn 284
3
ZSM TRYK Koła Łowieckiego LIS Bystrzyca Kłodzka KŁ Lis Bystrzyca Kłodzka 284
4
3
ZSM Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork 283
5
Projekt Absolwent   264

 

Klasa C

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
1
II ZSM "Stobrawski Róg" Nadleśnictwa Kluczbork Nadleśnictwo Kluczbork 276
2
2
ZSM Waltornia -1 przy Nadleśnictwie Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie 272
3
3
Zespół Szkół w Tułowicach "ALCES" ZSL Tułowice 259
4
III ZSM Technikum Leśnego w Brynku ZSLiE w Brynku 245

 

 



Wyniki konkursowe
Konkurs muzyki myśliwskiej


 

Klasa MB

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
PK
ZSM Raróg -Nadleśnictwa Kędzierzyn Nadleśnictwo Kędzierzyn 287
1
ZSM Technikum Leśnego w Brynku ZSLiE w Brynku 272
2
1
ZSM TRYK Koła Łowieckiego LIS Bystrzyca Kłodzka KŁ Lis Bystrzyca Kłodzka 269
PK
Zespół Trębaczy Myśliwskich Przylesie UP Poznań 267
3
2
ZSM Zarządu Okręgowego PZŁ w Opolu ZO PZŁ Opole 264
4
3
ZSM Silvarum TL Tułowice ZS Tułowice 260
5
4
ZSM Waltornia -1 przy Nadleśnictwie Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie 257
6
Projekt Absolwent   255
7
5
ZSM ALCES ZS Tułowice ZS Tułowice 211

 

Klasa MEs

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
1
ZSM Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie 281
2
2
ZSM Raróg Nadleśnictwa Kędzierzyn Nadleśnictwo Kędzierzyn 268
3
3
ZSM Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork 255

 

Klasa MSH

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1   Zespół Muzyki Myśliwskiej Leśne Skrzaty KŁ Bażaniec w Czechowicach Dziedzicach 289


Oznaczenia:


KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Występ pozakonkursowy

 

Czas wykonania: 0.349 sekund