Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
III Podkarpacki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Statuetkę Rysia Bieszczadzkiego” Lesko 2012 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Wyniki konkursowe

 

SOLIŚCI


 

Klasa D

Miejsce

Imię i Nazwisko

punkty

19
Ewa Barszcz
181

 

Klasa C

Miejsce

Imię i Nazwisko

punkty

1
Karol Hussarek
287
2
Justyna Pachana
283
3
Jacek Łupina
276
4
Grzegorz Ptaszek
275
5
Konrad Nosal
274
6
Mateusz Drzymała
270
7
Przemysław Pawłowski
269
8
Maciej Atemborski
268
9
Karol Wróbel
265
10
Hubert Giza
265
11
Adam Kusiński
260
12
Przemysław Baran
256
13
Dominik Niemczyk
250
14
Marek Glica
249
15
Maciej Biela
249
16
Michał Grzeluk
246
17
Paulina Dulik
244
18
Krystian Przykopiec
243

 

Klasa B

Miejsce

Imię i Nazwisko

punkty

1
Wioleta Juszkiewicz
288
2
Krzysztof Barszcz
276
3
Ernest Mętel
275
4
Sylwia Szymuś
274
5
Magdalena Miszta
273
6
Agnieszka Kołodziejska
272
7
Maciej Sowa
269
8
Artur Woźnica 
268
9
Szczepan Borecki
264
10
Paweł Wajdziak
263
11
Sebastian Fila
258
12
Patryk Pilek
256
13
Łukasz Birycki
255
14
Weronika Wilk
252
15
Łukasz Sewastynowicz
252
16
Mateusz Czech
242
17
Janusz Liana
237
18
Tomasz Cupiał
148

Klasa A

Miejsce

Imię i Nazwisko

punkty

1
Piotr Kowal
285
2
Julia Królik
285
3
Bartłomiej Barański
281
4
Kacper Halejcio
277
5
Bartosz Kopera
277
6
Krystian Brytan
276
7
Andrzej Szymczyk
269
8
Agnieszka Kowalewska
268
9
Agnieszka Bujnicka
267
10
Przemysław Wilisowski
266
11
Piotr Świerszczyński
266
12
Paulina Fira
265
13
Witold Białkowski
264
14
Andrzej Fedaczyński
263
15
Aleksander Hołodniak
260
16
Filip Sojka
258
17
Grzegorz Gazda
240

 

  


ZESPOŁY


 

Klasa C

Miejsce

Nazwa zespołu

punkty

1
ZSM "Darz Bór w Lesku"
281
2
ZSM z TL w Biłgoraju
262
3
II ZSM "Darz Bór" z Leska
258

 

Klasa B

Miejsce

Nazwa zespołu

punkty

1
ZSM Hagard UR Kraków
280
2
II ZSM Technikum Leśnego w Brunku
270
3
ZSM "Akteon - junior"
266
4
ZSM Tropem Wilka Zespołu Szkół Leśnych w Lesku
264
5
ZSM "Darz Bór" ZSL w Biłgoraju
260

 

Klasa G

Miejsce

Nazwa zespołu

punkty

1
ZSM Akteon SGGW Warszawa
290

 

Klasa MB

Miejsce

Nazwa zespołu

punkty

1
ZSM "Akteon" z WL SGGW w Warszawie.
292
2
ZSM Hagard
272
3
ZSM "Akteon-Junior" WL SGGW w Warszawie
269
4
ZSM Koła Łowieckiego "Przepiórka" w Mielcu
266
PK
Zespół Muzyki Dworskiej i Myśliwskiej Echo Kniei z Melca
236

 

Klasa MSH

Miejsce

Nazwa zespołu

punkty

1
Zespół Muzyki Dworskiej i Myśliwskiej Eecho Kniei z Mielca.
285

 

 

Czas wykonania: 0.084 sekund