Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XII Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Wyniki XII Kresowego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich – Biłgoraj 2012

 

Soliści

Klasa A
KO KR Imię, nazwisko pkt
1
Julia Królik
284
2
1
Piotr Kowal
281
3
Paulina Fira
279
4
Bartłomiej Barański
277
5
Andrzej Szymczyk
272
6
2
Krystian Brytan
270
7
3
Michał Jakubowski
268
8
Agnieszka Kowalewska
267
9
Bartosz Kopera
267
10
Agnieszka Bujnicka
266
11
Filip Sojka
264
12
Witold Białkowski
257
13
Aleksander Hołodniak
247
14
Piotr Świerczyński
237
Klasa B
KO KR Imię, nazwisko pkt
1 1 Sylwia Szymuś 277
2 2 Magdalena Miszta 277
3   Wioleta Juszkiewicz 277
4   Janusz Liana 272
5   Agnieszka Kołodziejska 270
6   Krzysztof Barszcz 269
7   Sebastian Fila 268
8 3 Artur Woźnica 267
9 4 Damian Kusiak 262
10   Szczepan Borecki 261
11   Patryk Pilka 261
12   Maciej Sowa 259
13   Łukasz Birycki 252
14 5 Jacek Łupina 252
15 6 Grzegorz Nowakowski 247
16 7 Cezary Mozgawa 243
17 8 Magdalena Uniłowska 241
18   Paweł Wajdziak 241
19   Paweł Zbęk 241
20 9 Emil Biłgorajski 240
21   Weronika Wilk 237
22   Łukasz Sewastynowicz 237
23   Tomasz Cupiał 210
Klasa C
KO KR Imię, nazwisko pkt
1   Karol Hussarek 282
2 1 Hubert Giza 272
3   Justyna Pachana 271
4   Ernest Mętel 269
5   Maciej Atemborski 266
6   Przemysław Pawłowski 259
7   Karol Wróbel 252
8   Adam Kusiński 251
9   Dominik Niemczyk 250
10 2 Michał Grzeluk 246
11 3 Grzegorz Błaszczuk 239
12   Paulina Dulik 239
13 4 Ryszard Kamieniecki 236
Klasa D
KO KR Imię, nazwisko pkt
1   Ewa Barszcz 182

 

Zespoły

Klasa C
KO Nazwa pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Hagard"
290
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich z ZSL w Biłgoraju
252
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Chełm
250
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Głos Kniei"
247
Klasa B
KO Nazwa pkt
1
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
273
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Akteon - Junior" Wydziału Leśnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
266
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka" ZSL w Lesku
264
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Darz Bór" z Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju
243
Klasa A
KO Nazwa pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich"Raróg" przy Okręgowej Radzie Łowieckiej w Tarnobrzegu
260
Klasa G
KO Nazwa pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa
286
Klasa MB
KO Nazwa pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa
286
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Koła Łowieckiego "Przepiórka" w Mielcu
268
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Akteon - Junior" Wydziału Leśnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
262
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich"Raróg" przy Okręgowej Radzie Łowieckiej w Tarnobrzegu
245
Klasa MSH
KO Nazwa pkt
1
Chór Myśliwski "Knieja"
280
2
Zespół "Essa Bór" z Zespołu szkół Leśnych w Biłgoraju
264

 

Czas wykonania: 0.495 sekund