Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XI Konkurs Sygnalistów Myśliwskich Sudeckiej Krainy Łowieckiej „O Kryształowy Róg” – Lądek Zdrój 2012 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
zdjęcia

 

 


 SOLIŚCI


 

Klasa D

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
1
Pobiedziński Piotr
199
2
2
Kozłowska Natalia
187
3
Jamrozik Martyna
180

 

Klasa C

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
1
Plota Grzegorz
288
2
Tokarz Kamil
283
3
2
Grzeszczyk Maciej
283
4
3
Płachta Patryk
278
5
4
Kossakowski Krzysztof
277
6
5
Zajdler Mateusz
273
7
Krzyżostaniak Wojciech
267
8
6
Dębski Kamil
265
9
Sieński Mateusz
264
10
7
Tyszer Szymon
264
11
8
Wójcik Aleksandra
263
12
Potocka Aneta
255
13
Woś Piotr
253
14
Kochan Marek
252
15
9
Krajewski Julian
249
16
10
Cyndecki Karol
247
17
Junik Dominik
237
18
11
Krajewski Grzegorz
235
19
12
Adamski Kamil
223

 

Klasa B

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
Kapica Daniel
295
2
1
Pytlik Elżbieta
292
3
Wrzodak Andrzej
289
4
2
Wawak Marcelina
285
5
Dziweńko Mateusz
285
6
Siedlecka Jagoda
284
7
3
Bigos Karolina
283
8
4
Gałusza Krzysztof
283
9
Gomułka Tomasz
282
10
5
Foremnik Kacper
282
11
Figas Bogdan
280
12
Lison Grzegorz
278
13
Wnuk Dawid
276
14
Skiba Mateusz
276
15
Dąbrowski Mateusz
275
16
6
Szwedo Michał
269
17
7
Szelerski Maciej
269
18
Chętkowska Ewa
268
19
Wujec Paweł
268
20
8
Tymuła Adam
268
21
9
Twaróg Jerzy
267
22
Borecki Szczepan
267
23
Mioska Monika
266
24
10
Biereśniewicz Wacław
265
25
11
Plata Mieczysław
265
26
Krasoń Damian
262
27
12
Piotrowski Zdzisław
260
28
Mataszewski Stanisław
260
29
Mordarski Krzysztof
253
30
13
Stankowski Krystian
253
31
Gruszczyński Tadeusz
253
32
14
Karaszewski Maciej
248
33
15
Krukowski-Zdanowicz Kazimierz
246
34
Brzezicha Nikodem
246
35
16
Woźniak Waldemar
239

 

Klasa A

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
Jamrozik Mariusz
295
2
Królik Julia
293
3
Tokarz Arkadiusz
280
4
Czech Irena
274
5
Litner Maciej
272
6
Jędrzejewski Jakub
271
7
Dobrowolska Dominika
270
8
Droździok Dawid
265
9
Gawełek Piotr
262
10
1
Wesołkowski Roman
259
11
Giemza Piotr
253
12
Fryska Paweł
248
13
2
Liszczyński Sławomir
248
14
3
Polak Leszek
247
15
Jagoda Sebastian
246
16
Nawrot Karol
178

 

 


ZESPOŁOWO


Klasa C 

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM Żbik Polkowice
280
2
ZSM Waltornia-1 przy Nadleśnictwie Zawadzkie
278
3
ZS z Technikum Leśnego w Miliczu
276
4
ZSM Alces Zespół Szkół Tułowice
262
5
Koło Łowieckie Tropowiec Goszcz
247

 

Klasa  B

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM Waltornia przy Nadleśnictwie Zawadzkie
299
2
ZSM Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork
291
3
ZSM Hagard Uniwersytet Rolniczy Kraków
283
4
ZSM Silvarum Technikum Leśne Tułowice
281
5
ZSM Tryk Koła Łowieckiego Lis Bystrzyca Kłodzka
271
6
ZSM Par-Pless przy Technikum Leśnym w Miliczu
269

 

Klasa G

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM Technikum Leśnego w Brynku 
295

 

Klasa MB

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM Technikum Leśnego w Brynku
292
2
ZSM Silvarum Technikum Leśne Tułowice
276
3
ZSM Waltornia-1 przy Nadleśnictwie Zawadzkie
276
4
ZSM Tryk Koła Łowieckiego Lis Bystrzyca Kłodzka
270
5
ZSM Par-Pless przy Technikum Leśnym w Miliczu
265

Klasa MEs

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
TRUBACI LS Jawornik
297
2
ZSM Waltornia przy Nadleśnictwie Zawadzkie
280
3
ZSM Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork
248

 

Klasa MSH

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM Durlakowe Rogi Kamienna Góra
273


KO - klasyfikacja ogólna

KR - klasyfikacja regionalna

Czas wykonania: 0.040 sekund