Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XVIII Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - Goraj Zamek 2012 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
zdjęcia
archiwum

XVIII Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
Goraj-Zamek 2012


Wyniki konkursów



Wyniki konkursowe - soliści

Klasa A

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
1
Hubert Szrama ZTM Venator UP Poznań
289
2
2
Wojciech Śliczner Nadleśnictwo Grodzisk
285
3
Michał Domański N-ctwo Spychowo
281
4
3
Jan Strawa ZSL w Goraju
278
5
4
Leszek Koliński ZTM Venator UP Poznań
277
6
Adam Jażdżewski N-ctwo Spychowo
273
7
Piotr Wlaźlik KŁ Ryś Dobiegniew
272
8
Magdalena Czerwonka SPMiKŁ na Zamku w Bytowie
270
9
Tadeusz Piankowski ZTM Venator UP Poznań
268
10
Stanisław Skrzetuski ZSL Rogoziniec
267
11
5
Adam Pulit ZTM Złotów
264
12
6
Piotr Pietrucha ZSL Goraj
264
13
7
Przemysław Kiciński ZTM Venator UP Poznań
264
14
Mateusz Grzyś ZTM Venator UP Poznań
261
15
8
Nikodem Różański ZSL Goraj
259
16
9
Jędrzej Strawa ZSL Goraj
252
17
10
Paweł Kaczmarek N-ctwo Grodzisk
252
18
11
Bogusław Obrocki Nadleśnictwo Wałcz
250
19
12
Piotr Nowak ZTM Venator UP Poznań
246
20
Bartosz Gosztyła  ZTM Venator UP Poznań
245
21
13
Łukasz Łusiewicz ZSL Goraj
243
22
Karol Chmielewski ZSM Dobrzański Złoty Szpon
241
23
14
Ks. Michał Zamelek Parafia pw. Narodzenia NMP Lubasz
239
24
15
Marta Wasiukiewicz ZSL Goraj
233
25
Konrad Drzewiecki ZSL w Goraju
229
26
16
Filip Roś ZSL Goraj
228
27
17
Filip Dawidziak ZTM Venator UP Poznań
228
28
Barbara Sadłoń ZTM Venator UP Poznań
227
29
Justyna Makoś ZSL Goraj
225
30
Tomasz Tylczak ZSL Rogoziniec
208

 

Klasa B

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
1
Jakub Kaczmarek KŁ Przylesie Poznań
285
2
Kazimierz Kroskowski RZS Żurawie Kościerzyna
284
3
Filip Winnicki KŁ Knieja Szczecin
278
4
2
Bartłomiej Bejga N-ctwo Grodzisk Wlkp.
275
5
3
Michał Czapiewski N-ctwo Okonek
272
6
4
Marcin Kamieniarz N-ctwo Grodzisk
267
7
Michał Szok N-ctwo Strzałowo
267
8
5
Marek Kwapisz Nadleśnictwo Wronki
265
9
6
Łukasz Hein KŁ nr 83 Odyniec Nowa Wieś Notecka
265
10
Paweł Plaskacz KŁ Knieja Szczecin
263
11
7
Hubert Kapuściński KŁ nr 23 Knieja w Koninie
261
12
Michał Szczygielski KŁ Żuraw Brójce
258
13
8
Ida Lach ZTM Złotów
256
14
9
Marian Kukowski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
255
15
Adrian Bezeg KŁ Ostoja Jelenia Góra
255
16
Alojzy Brylewski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
253
17
10
Elwira Drobiewska ZTM Złotów
252
18
11
Marcin Krawiec KŁ Przylesie Poznań
251
19
12
Dominika Kołodziej ZTM Złotów
251
20
Jakub Woźny KŁ Knieja Szczecin
250
21
13
Patryk Landowski ZTM Złotów
249
22
14
Michał Standio Nadleśnictwo Sarbia
246
23
15
Krzysztof Andrzejewski Nadleśnictwo Sarbia
246
24
16
Janusz Wylegała K. Ł. nr 45 Bażant Chrzypsko Wlk
245
25
17
Mariusz Zieliński N-ctwo Grodzisk
244
26
18
Łukasz Wyrzykowski Nadleśnictwo Kalisz
244
27
Maciej Rudyk N-ctwo Spychowo
243
28
Grzegorz Makoś ZSL Goraj
231
29
Mateusz Ozga Nadleśnictwo Spychowo
229
30
19
Ryszard Kaczmarek Darz Bór Mielęcin
226
31
Wiktor Magdaleński N-ctwo Strzałowo
220
32
20
Jacek Kowalczyk ZSL Goraj
213

 

Klasa C

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
1
Anna Kaczmarek Akademickie KŁ Przylesie Poznań
286
2
2
Hubert Kaczmarek KŁ nr 20 Dąbrowa Poznań
279
3
Wojciech Walkowiak Nadleśnictwo Babimost
274
4
Przemysław Borowski SPMiKŁ zamek Bytów
273
5
3
Aleksander Garczarek KŁ 42 Daniel Bukowiec Stary
266
6
4
Sara Oborska Gimnazjum w Lubaszu
266
7
5
Adam Kupś ZSL Goraj
262
8
6
Hubert Strzelecki II ZTM Złotów
259
9
Mateusz Walkowiak N-ctwo Babimost
258
10
7
Milena Widawska ZTM Złotów
256
11
8
Bartosz Czemko Gimnazjum nr 1 w Trzciance
256
12
9
Mikołaj Multański KŁ Bór Góra Śląska
256
13
10
Radosław Walkowiak KŁ nr 47 Darz Bór w Otorowie
254
14
Mateusz Krzemiński KŁ Kniaź Warszawa
251
15
11
Adam Garczarek KŁ 42 Daniel Bukowiec Stary
250
16
12
Jan Maciejewski Szkoła Podstawowa w Czarnkowie
249
17
Bartek Okoniewski KŁ Żuraw Brójce
248
18
Marek Busz KŁ Ryś Lubsko
246
19
13
Aleksandra Smolarz ZTM Złotów
244
20
Hubert Należyty SPMiKŁ zamek Bytów
240
21
14
Mateusz Pilc ZSL Goraj
239
22
15
Rafał Stefaniak. KŁ nr 29 Darz Bór Jarocin
235
23
Marzena Helak ZSL Goraj
229
24
16
Mateusz Kowalski ZSL Goraj
221
25
17
Jakub Konitzer ZTM Złotów
218
26
18
Bartosz Matz ZSL Goraj
215
27
Grzegorz Kowal. KŁ Grzywacz Brzeźnica
206
28
19
Przemysław Stasiak ZSL Goraj
202
29
Daniel Kołosowski ZSL Goraj
199
30
Jarosław Basiński ZSL Goraj
198
31
Kacper Szymanowski SPMiKŁ zamek Bytów
189
32
Michał Popiołkiewicz ZSL Goraj
177
33
Wojciech Cichos ZSL Goraj
167
34
Hubert Zając ZSL Goraj
156
35
20
Jakub Pisarek ZSL Goraj
134

 

Klasa D

KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
1
Hubert Wylegała KŁ Bażant Chrzypsko Wielkie
188
2
Beniamin Hubert Wroński SPMiKŁ na zamku w Bytowie
185
3
Mikołaj Rybicki KŁ Żuraw Brójce
185
4
2
Aleksander Ludwiczak KŁ 41 Jeleń Nowy Tomyśl
181
5
Marcin Godlewski SPMiKŁ na zamku w Bytowie
174
6
Paweł Godlewski SPMiKŁ na zamku w Bytowie
171
7
3
Dawid Kaczmarek KŁ nr 20 Dąbrowa Poznań
166
8
4
Stanisław Górecki Dziecięcy ZTM Złotów
163
9
5
Marcel Kaczmarek Dziecięcy ZTM Złotów
157
10
6
Nikodem Nurczyk Dziecięcy ZTM Złotów
154
11
7
Piotrek Filoda  Szkoła Podstawowa w Lubaszu
148

 



Wyniki konkursowe - zespoły

 

Klasa G

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
1
ZTM Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu UP w Poznaniu 295
2
2
I ZTM Zespołu Szkół Leśnych Goraj ZSL Goraj 286
PK
3
ZTM Gorajczycy ZSL Goraj 281
3
ZSM Leśna Brać przy N-ctwie Spychowo i Strzałowo N-ctwa Spychowo i Strzałowo 280
4
4
ZTM absolVent OHZ Zielonka 280
5
ZSM Głos Kniei ZSL Rogoziniec ZSL Rogoziniec 274

 

Klasa A

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
1
I ZTM ze Złotowa Złotów 270

 

Klasa B

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
1
ZSM Nadleśnictwa Grodzisk Nadleśnictwo Grodzisk
273
2
2
ZSM KŁ Przylesie w Poznaniu Akademickie KŁ Przylesie
272
3
Sygnaliści KŁ  Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon  KŁ Knieja Szczecin
270
4
3
ZTM "Wilk" Nadleśnictwa Sarbia Nadleśnictwo Sarbia
267
5
4
ZSM Nadleśnictwa Łopuchówko N-ctwo Łopuchówko
253
6
5
ZTM działający przy Nadleśnictwie Okonek N-ctwo Okonek
252
7
6
II ZTM Goraj ZSL Goraj
244

 

Klasa C

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
1
II ZTM ze Złotowa II tów 278
2
2
ZSM Darz Bór N-ctwo Grodzisk 276
3
3
Rodzinny ZSM KŁ Bażant Chrzypsko Wielkie K. Ł. Bażant Chrzypsko Wielkie 274
4
4
ZTM Darz Bór Kniei KŁ Darz Bór i Knieja 258
5
ZSM Niedźwiedź przy SPMiKŁ na zamku w Bytowie SPMiKŁ na zamku w Bytowie 256
6
ZSM Zespołu Szkół Leśnych w Miliczu ZSL w Miliczu 254
7
Zespół Bracia Mateusz i Wojtek Walkowiak KŁ Żuraw Brójce 248
8
ZSM Leśne Nutki KŁ Ryś Lubsko 245
9
5
III ZTM z Goraja ZSL Goraj 221
10
6
IV ZTM z Goraja ZSL Goraj 206

 

Klasa D

KO KR Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Dziecięcy Ryś przy SPMiKŁ na zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 183
2
1
Dziecięcy ZTM Złotów Złotów 178
3
2
ZSM Młode Wiki N-ctwo Grodzisk 177

 



Wyniki konkursowe - zespoły rodzinne

 

Klasa A

KO KR Nazwa
pkt
1
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Rodziny Strawów 287

 

Klasa C

KO KR Nazwa
pkt
1
1
Zespół Sygnalistów Rodziny Garczarków z Opalenicy 275
2
2
Zespół Trębaczy Myśliwskich Rodzin Szramów i Filodów 263
3
3
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Koła Łowieckiego Bażant Chrzypsko Wielkie 257
4
Zespół Bracia Mateusz i Wojtek Walkowiak 255

 


Oznaczenia:

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Występ pozakonkursowy

 



Wyniki
X Ogólnopolskiego Konkursu
Wabienia Jeleni

 

 

Wyniki indywidualne

Miejsce
Imię i nazwisko
punktacja
punktacja po dogrywce
1
Andrzej Misiak
84
84
2
Tomasz Maliński
78
78
3
Jan Skrzetuski
70
95
4
Hubert Nadolny
70
92
5
Maciej Krzysztofik
69
69
6
Łukasz Wyrzykowski
67
67
7
Bartosz Gosztyła
65
65
8
Lucjan Piszko
62
62
9
Bartosz Adamski
62
62
10
Mikołaj Multański
62
62
11
Michał Krzysztofik
60
60
12
Adam Czarny
60
60
13
Mariusz Dobak
59
59
14
Karol Chmielewski
58
58
15
Adrian Bezeg
57
57
16
Rafał Stefaniak
57
57
17
Piotr Kalczyński
55
55
18
Rafał  Mikanowicz   
50
50
19
Paweł  Godlewski
41
41

 

 



Wyniki
II Pilskiego Konkursu
Oceny Poroży Jeleni

 

 

Wyniki indywidualne

Miejsce
Imię i nazwisko
Reprezentant
Punkty
1
Janusz Polański KŁ Daniel Szamotuły
79
2
Bartosz Grzechowiak KŁ Cyranka Wągrowiec
79
3
Michał Bartkowiak Nadleśnictwo Sarbia
74

 

W konkursie wzięło udział 51 uczestników

 

Czas wykonania: 0.345 sekund