Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
IX Gorzowski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich – Przeborowo 2012 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

 

 


 SOLIŚCI


 

Klasa D

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
1
Mikołaj Rybicki
201
2
Hubert Wylegała
197
3
2
Hubert Boczniewicz
168

 

Klasa C

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
Andrzej Byczyk
287
2
1
Remigiusz Nowicki
287
3
2
Grzegorz Kowal
271
4
3
Jacek Maciejewski
259
5
4
Mateusz Walkowiak
259
6
Krystian Kowalski
257
7
5
Anna Świerzowska
257
8
6
Joanna Górska
253
9
7
Bartosz Pilkiewicz
243
10
8
Kamil Sidor
238
11
9
Marek Busz
232
12
10
Bartłomiej Okuniewski
231
13
11
Kamil Cisowski
227
14
12
Rafał Mikanowicz
224
15
13
Dawid Sołtruk
214
16
14
Mateusz Krzemiński
197

 

Klasa B

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
1
Sławomir Kaźmierczak
291
2
2
Katarzyna Piechaczek
287
3
3
Monika Hamczyk
286
4
4
Michał Szczygielski
285
5
5
Paweł Plaskacz
283
6
6
Edyta Trafna
278
7
7
Zbigniew Ignasiak
278
8
Hubert Nadolny
270
9
Dominik Wielgórka
268
10
8
Jakub Woźny
268
11
9
Tomasz Tylczak
266
12
10
Radosław Patyk
266
13
Sławomir Darkowski
265
14
Krystian Stankowski
263
15
Mariusz Tylicki 
262
16
11
Piotr Pomostowski
262
17
12
Łukasz Stanecki
259
18
Wiktoria Burdon
258
19
13
Wojciech Walkowiak
257
20
14
Janusz Konstańczak
234
21
15
Michał Żelechowski
209

 

Klasa A

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
1
Karol Jurczyszyn
297
2
Andrzej Zakrzewski
291
3
2
Grzegorz Walkowiak
290
4
Przemysław Kiciński
290
5
Hubert Szrama
287
6
Leszek Koliński
279
7
3
Roman Graczyk
277
8
Radosław Reks
277
9
Roman Wesołkowski
272
10
4
Stanisław Skrzetuski
271
11
5
Karol Chmielewski
269
12
Nikodem Różański
266
13
Filip Dawidziak
265
14
Konrad Drzewiecki
255
15
Filip Roś
252
16
Bartosz Gosztyła 
240
17
6
Hubert Pisula
236
18
Filip Winnicki
181

Klasa S (Seniorzy)

KO
KR

Nazwisko Imię

Punkty

1
Andrzej Zakrzewski
293
2
Janusz Wylegała
279
3
Sławomir Darkowski
267

 


ZESPOŁOWO


Klasa C 

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZSM TL Starościn
288
2
ZSM TRYK
282
3
RZSM Bażant
272
4
Zespół Braci Walkowiaków
267
5
Leśne Nutki
239

 

Klasa  B

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
SZSM N-ctwa Babimost
296
2
Nemrody z Gospody
281
3
ZSM Klangor
258
4
Dobrzański Złoty Szpon 
258
5
ZTM ZSL w Goraju
254

 

Klasa A

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
RZSM TL Starościnie
267

 

Klasa G

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZTM Venator WL UPP
294
2
ZSM Głos Kniei
267

Zespoły rodzinne

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
RZSM Bażant
190
2
Zespół Braci Walkowiaków
183

 

Klasa MB

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1
ZTM Venator WL UPP
280
2
Nemrody z Gospody
269
3
Dobrzański Złoty Szpon 
251

 

 


KO - klasyfikacja ogólna

KR - klasyfikacja regionalna

Czas wykonania: 0.051 sekund