Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
IV Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej „O Róg Zbramira” Kraków – Niepołomice 2012 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
archiwum

Soliści

Klasa A
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Karol Kroskowski Wydział Leśny SGGW Warszawa
286
2
Gabriela Kaźmierczak Wydział Leśny SGGW Warszawa
286
3
Adam Jażdżewski Nadleśnicwto Spychowo
284
4
Paulina Fira Technikum Leśne w Brynku
284
5
Julia Królik UR Kraków
282
6
Arkadiusz Tokarz Nadleśnictwo Zawadzkie
278
7
Michał Domański Wydział Leśny SGGW Warszawa
274
8
Domonika Dobrowolska Technikum Leśne w Brynku
272
9
1
Magdalena  Worecka UR Kraków
271
10
Kacper Halejcio ZSL Lesko
269
11
2
Bartłomiej Sołtys Nadleśnictwo Nawojowa
267
12
Krzysztof Mroczkowski Nadleśnictwo Strzałowo
266
13
Filip Sojka Wydział Leśny SGGW Warszawa
265
14
Bartłomiej Barański Wydział Leśny SGGW Warszawa
264
15
Sebastian Jagoda Technikum Leśne w Brynku
261
16
Piotr Kowal Wydział Leśny SGGW Warszawa
261
17
Roman Wesołkowski KŁ "Lis" Bystrzyca Kłodzka
260
18
Krystian Brytan Wydział Leśny SGGW Warszawa
254
19
Maciej Litner Nadleśnictwo Kluczbork
254
20
Bartosz Kopera KŁ "Przepiórka" w Mielcu
252
21
Mariusz Jamrozik Nadleśnictwo Zawadzkie
251
22
Aleksander Hołodniak ZSL Lesko
250
23
3
Piotr Gawełek UR Kraków
250
24
Agnieszka Kowalewska Wydział Leśny SGGW Warszawa
249
25
Seweryn Borowiecki Nadleśnictwo Kluczbork
248
26
Jakub Jędrzejewski Technikum Leśne w Brynku
247
27
Dawid Droździok Technikum Leśne w Brynku
245
28
Przemysław Wilisowski Nadleśnictwo Rymanów
243
29
Karol Nawrot Technikum Leśne w Brynku
241
30
Kamil Domian N-ctwo Strzałowo
241
31
Sylwia Szymuś Wydział Leśny SGGW Warszawa
232
32
Maciej Sowa ZSL Lesko
231
33
Patryk Pilek ZSL Lesko
226
34
Piotr Świerczyński Technikum Leśne w Brynku
224
35
Agnieszka Bujnicka Wydział Leśny SGGW Warszawa
224
36
4
Wiktor Rusiniak KŁ "Sokół" w Krynicy-Zdroju
222
37
Katarzyna Rudzińska UR Kraków
200
38
Mateusz Dąbrowski Technikum Leśne w Brynku
196
39
Tomasz Żukowski Nadleśnictwo Strzałowo
187
Klasa B
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
1
Jacek Siuty Willa Kurant-Zakopane
287
2
Katarzyna Gorywoda UR Kraków
275
3
Andrzej Wrzodak Nadleśnictwo Zawadzkie
269
4
Dawid Wnuk Technikum Leśne w Brynku
265
5
Mateusz Ozga Nadleśnictwo Spychowo
265
6
Krzysztof Barszcz KŁ "Przepiórka" w Mielcu
265
7
Michał Szok Nadleśnictwo Strzałowo
263
8
Ewa Chętkowska Technikum Leśne w Brynku
261
9
Tomasz Gomułka Nadleśnictwo Zawadzkie
261
10
Łukasz Długosz UR Kraków
259
11
Maciej Rudyk Nadleśnictwo Spychowo
259
12
Grzegorz Lison Technikum Leśne w Brynku
257
13
Krystian Stankowski KŁ "Lis" Bystrzyca Kłodzka
257
14
Agnieszka Kołodziejska Wydział Leśny SGGW Warszawa
256
15
Paweł Wajdziak Wydział Leśny SGGW Warszawa
256
16
2
Michał Dobosz UR Kraków
253
17
3
Paweł Ormanty ZSP TL w Starym Sączu
253
18
Wojciech Białecki Nadleśnictwo Przedbórz
251
19
Grzegorz Cichocki ZSL Lesko
251
20
Artur Kalinowski Wydział Leśny SGGW Warszawa
249
21
Szczepan Borecki UR Kraków
247
22
Mateusz Niedźwiecki Wydział Leśny SGGW Warszawa
245
23
Mateusz Rysztuń ZSL Lesko
245
24
4
Wojciech Kurzeja Nadleśnictwo Nawojowa
244
25
Ernest Mętel ZSL Lesko
244
26
Mateusz Czech ZSL Lesko
243
27
Łukasz Praszczyk UR Kraków
241
28
Paweł Wujec Technikum Leśne w Brynku
235
29
Weronika Wilk Technikum Leśne w Brynku
235
30
Łukasz Sewastynowicz Wydział Leśny SGGW Warszawa
235
31
5
Piotr Dybaś Nadleśnictwo Miechów
233
32
6
Krystian Szewczyk ZSP TL w Starym Sączu
231
33
7
Piotr Gryboś Nadleśnictwo Niepołomice
227
34
Maciej Atemborski ZSL Lesko
227
35
Rafał Osipiński Wydział Leśny SGGW Warszawa
226
36
Łukasz Birycki Wydział Leśny SGGW Warszawa
225
37
8
Sylwester Zieleń Nadleśnictwo Niepołomice
223
38
9
Leszek Węgrzyn MCDiS Niepołomice
220
39
10
Tomasz Romanowski Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska
220
40
11
Grzegorz Bilski ZSP TL w Starym Sączu
213
41
Patrycja Hadzik Technikum Leśne w Brynku
212
42
Wioleta Juszkiewicz Wydział Leśny SGGW Warszawa
208
43
12
Tomasz Janiszewski MCDiS Niepołomice
202
44
Krzysztof Słowik Technikum Leśne w Brynku
200
Klasa C
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Piotr Strzelczyk KŁ "Lis" Dąbrowa Zielona
292
2
1
Wojciech Pieprzyca MCDiS Niepołomice
275
3
Justyna Pachana ZSL Lesko
273
4
Karol Hussarek Technikum Leśne w Brynku
268
5
Mateusz Drzymał ZSL Lesko
265
6
2
Agnieszka Pabian UR Kraków
264
7
Kamil Dębski KŁ "Lis" Bystrzyca Kłodzka
257
8
Adam Kusiński ZSL Lesko
257
9
3
Paweł Węgrzyn MCDiS Niepołomice
255
10
Krystian Przykopiec ZSL Lesko
253
11
4
Dawid Mordarski ZSP TL w Starym Sączu
252
12
Grzegorz Ptaszek ZSL Lesko
250
13
5
Filip Kras ZSP TL w Starym Sączu
245
14
Przemysław Baran ZSL Lesko
243
15
Edyta Woszczak ZSL Lesko
239
16
6
Mateusz Małek ZSP TL w Starym Sączu
238
17
Agnieszka Wypych UR Kraków
233
18
Wojciech Krzyżostaniak Nadleśnictwo Zawadzkie
227
19
7
Dariusz Muszyński MCDiS Niepołomice
224
20
Maciej Biela ZSL Lesko
222
21
8
Adrian Porębski ZSP TL w Starym Sączu
219
22
Karolina Lipa UR Kraków
215
23
9
Tomasz Jankowski MCDiS Niepołomice
215
24
10
Michał Gunia MCDiS Niepołomice
204
25
Paulina Dulik Kł "Przepiórka" w Mielcu
202
26
11
Hubert Witassek ZSP TL w Starym Sączu
196
27
Marek Glica ZSL Lesko
188
Klasa D
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Martyna Jamrozik Nadleśnictwo Zawadzkie
202
2
1
Sylwia Suder MCDiS Niepołomice
187
3
Ewa Barszcz KŁ "Przepiórka" w Mielcu
183

Zespoły

Klasa G
KO Nazwa Reprezentant
pkt
1
ZSM Akteon SGGW Warszawa SGGW Warszawa
291
2
ZSM Technikum Leśnego w Brynku TL Brynek
286
3
ZSM Hagard UR Kraków UR Kraków
282
4
ZSM "Leśna Brać" reprezentujący Nadleśnictwa Spychowo i Strzałowo N-ctwa Spychowo i Strzałowo
275
Klasa B
KO Nazwa Reprezentant
pkt
1
ZSM Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie
284
2
ZSM Akteon - Junior Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie SGGW Warszawa
274
3
ZSM Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork
267
4
ZSM "Tryk" KŁ "Lis" Bystrzyca Kłodzka
KŁ "Lis" Bystrzyca Kłodzka
263
5
ZSM "Pieśń Głuszca" Nadleśnictwa Nawojowa Nadleśnictwo Nawojowa
261
6
ZSM Tropem Wilka Zespołu Szkół Leśnych w Lesku TL Lesko/ZSL w Lesku
256
Klasa C
KO Nazwa Reprezentant
pkt
1
ZSM "Waltornia - 1" przy Nadleśnictwie Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie
276
2
II ZSM Technikum Leśnego w Brynku Technikum Leśne w Brynku
263
3
ZSM "Królewscy" przy Małopolskim Centrum  Dźwięku i Słowa w Niepołomicach MCDiS w Niepołomicach
258
4
ZSM Technikum Leśne Stary Sącz ZSZ TL Stary Sącz
246
5
ZSM "Marczaki" przy Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa w Niepołomicach MCDiS w Niepołomicach
239
6
ZSM "DARZ BÓR" z Zespołu Szkół Leśnych w Lesku ZSM TL w Lesku
239
Klasa MB
KO Nazwa Reprezentant
pkt
1
ZSM "Leśna Brać" reprezentujący Nadleśnictwa Spychowo i Strzałowo N-ctwa Spychowo i Strzałowo
286
2
ZSM Akteon SGGW Warszawa SGGW Warszawa
284
3
ZSM Hagard UR Kraków UR Kraków
283
4
ZSM Technikum Leśnego w Brynku TL Brynek
270
5
ZSM "Pieśń Głuszca" Nadleśnictwa Nawojowa Nadleśnictwo Nawojowa
267
6
ZSM "Waltornia - 1" przy Nadleśnictwie Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie
265
PK
Zespół Muzyki Dworskiej i Myśliwskiej "Echo Kniei" z Mielca S P-K Hubertus w Mielcu
261
7
ZSM Tropem Wilka Zespołu Szkół Leśnych w Lesku TL Lesko/ZSL w Lesku
254
8
ZSM Koła Łowieckiego "Przepiórka" w Mielcu  
242
Klasa MEs
KO Nazwa Reprezentant
pkt
1
ZSM Stobrawski Róg Nadleśnictwo Kluczbork
275
2
ZSM Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie
271
Klasa MSH
KO Nazwa Reprezentant
pkt
1
Chór Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie UR Kraków
300
PK
Zespół Muzyki Dworskiej i Myśliwskiej "Echo Kniei" Mielec S P-K Hubertus w Mielcu
277

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna
PK - Występ pozakonkursowy

Czas wykonania: 0.106 sekund