Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
VII Kaczawski Turniej Sygnalistów Myśliwskich

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki

IIV Kaczawski Turniej Sygnalistów Myśliwskich

Złotoryja
17-18 marca 2012

 

Wyniki


Klasyfikacja zespołowa

 

Klasa C

Miejsce
Nazwa zespołu
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "ŻBIK"
264
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Cietrzew Technikum Leśnego w Głogowie
244
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Alces"
237
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Darz Bór"
230
5
II Zespół Sygnałów Myśliwskich Cietrzew Technikum Leśnego w Głogowie
227
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Durlakowe Rogi"
217
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Miliczu
209

 

Klasa B

Miejsce
Nazwa zespołu
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Muzyka z zagajnika"
266
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "PAR-PLESS"
262
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "TRYK" Koła Łowieckiego "Lis" Bystrzyca Kłodzka
252
4
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Złotoryja
242
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Wandy przy Nadleśnictwie Przedborów
237
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Grodzisk
226

 

Klasa G

Miejsce
Nazwa zespołu
pkt
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu
291
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zarządu Okręgowego PZŁ w Opolu
273
3
Stowarzyszenie Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Babimost
265
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Silvarum TL Tułowice
258
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Złotoryja
246
6
Klub Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej Galindowe Rogi
242

 

Klasa MB

Miejsce
Nazwa zespołu
pkt
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu
287
2
Stowarzyszenie Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Babimost
281
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Silvarum TL Tułowice
274
4
Klub Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej Galindowe Rogi
269
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "PAR-PLESS"
266
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Złotoryja
251
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "TRYK" Koła Łowieckiego "Lis" Bystrzyca Kłodzka
241
8
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Wandy przy Nadleśnictwie Przedborów
231

 

Klasa MSH

Miejsce
Nazwa zespołu
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Przepióreczki" przy Nadleśnictwie Złotoryja
275
2
Zespół Trębaczy Myśliwskich "Dzięcioły"
255
PK
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Wandy przy N-ctwie Przedborów
222

 


 

Klasyfikacja solowa

Klasa D

Miejsce
Imię i Nazwisko
pkt
1
Aleksander Ludwiczak
190
2
Dawid Kaczmarek
159

 

Klasa C

Miejsce
Imię i Nazwisko
pkt
1
Grzegorz Plota
278
2
Aleksander Garczarek
276
3
Karolina Bigos
271
4
Mariusz Gajewski
270
5
Mateusz Zajdler
265
6
Szymon Przybył
262
7
Piotr Woźniak
256
8
Adam Borkowski
252
9
Piotr Woś
251
10
Maciej Szymkowiak
250
11
Łukasz Chomik
248
12
Hubert Kaczmarek
246
13
Mateusz Bielecki
239
14
Maciej Grzeszczyk
237
15
Dominik Junik
235
16
Konrad Kupajczyk
227
17
Kamil Szydłowski
226
18
Adam Garczarek
225
19
Wojciech Machacz
223
20
Kamil Dębski
222
21
Mateusz Sieński
218
22
Patryk Płachta
212
23
Aleksandra Wójcik
212
24
Karol Cyndecki
210
25
Michał Pakos
210
26
Grzegorz Borkowski
195
27
Maciej Leśniewicz
190

 

Klasa B

Miejsce
Imię i Nazwisko
pkt
1
Katarzyna Piechaczek
281
2
Bartłomiej Bejga
278
3
Jakub Kaczmarek
276
4
Monika Hamczyk
274
5
Leszek Kowalik
274
6
Sławomir Liszczyński
272
7
Maciej Klupś
271
8
Monika Mioska
271
9
Piotr Siwiak
268
10
Rafał Tomasz Rogowski
268
11
Maciej Kowalczyk
267
12
Piotr Pach
267
13
Dominik Pawlak
266
14
Emil Porydzaj
266
15
Krzysztof Gałusza
266
16
Damian Tokarz
265
17
Elżbieta Pytlik
260
18
Andrzej Majewski
260
19
Marcelina Wawak
257
20
Adrian Bezeg
256
21
Filip Grabarek
254
22
Kamil Tokarz
251
23
Nikodem Brzezicha
250
24
Andrzej Kowalski
247
25
Paweł Majewski
244
26
Stanisław Mataszewski
244
27
Jagoda Siedlecka
243
28
Mateusz Dziweńko
243
29
Bogdan Figas
243
30
Krystian Stankowski
242
31
Malwina Fikus
241
32
Andrzej Asienkiewicz
241
33
Jowita Jędrzejczak
238
34
Wiktoria Burdon
237
35
Damian Krasoń
236
36
Maciej Szelerski
233
37
Arkadiusz Grzelak
233
38
Kacper Foremnik
225
39
Mikołaj Multański
225
40
Marcin Fischer
221
41
Robert Bielecki
200

 

Klasa A

Miejsce
Imię i Nazwisko
pkt
1
Marcin Nowak
290
2
Natalia Hamczyk-Walkowiak
275
3
Tomasz Loch
271
4
Hubert Szrama
261
5
Przemysław Kiciński
260
6
Grzegorz Walkowiak
259
7
Łukasz Szmagulski
259
8
Leszek Koliński
257
9
Barbara Sadłoń
255
10
Marek Mosiewicz
247
11
Przemysław Kownacki
245
12
Bartosz Rot
245
13
Kamila Sońta
244
14
Tadeusz Piankowski
238
15
Filip Dawidziak
236
16
Jędrzej Strawa
236
17
Paweł Chamioło
226
18
Tomasz Maliński
215
19
Roman Wesołkowski
206
20
Bartosz Jan Gosztyła 
206
21
Michał Szczygielski
202

 

Czas wykonania: 0.129 sekund