Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XV Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O RÓG KSIĘCIA PSZCZYŃSKIEGO” Pszczyna 2011 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
zdjęcia
XV Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
„O RÓG KSIĘCIA PSZCZYŃSKIEGO”
Pszczyna 2011

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Karol Kroskowski
297
1
Piotr Kasprzyk
287
2
Piotr Świerczyński
285
3
Paulina Fira
285
4
Wojciech Wyleżuch
273
5
Julia Królik
258
6
Piotr Cofała
252
2
Roman Wesołkowski
252

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Bartłomiej Sołtys
265
1
Mateusz Dąbrowski
264
2
Sebastian Jagoda
263
3
Karol Nawrot
260
2
Krystian Stanowski
255
3
Piotr Gawełek
253
4
Jakub Jędrzejewski
237
5
Dawid Wnuk
226
6
Dawid Droździok
177

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Ewa Chędkowska
272
1
Wojciech Kurzeja
270
2
Patrycja Hadzik
265
3
Grzegorz Lison
260
4
Weronika Wilk 
248
5
Pawel Borkowski
235

 

 

Zespoły

Klasa G

KO
KR
Nazwa zespołu
wynik
1
Stowarzyszenie Muzyczno-Kulturalne Zespół Sygnalistów Myśliwskich ECHO PSZCZYNY
274
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
273

 

Klasa B

KO
KR
Nazwa zespołu
wynik
1
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
251

 

Klasa C

KO
KR
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich PIEŚŃ GŁUSZCZA Nadleśnictwa Nawojowa
273
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Koła Naukowego Leśników Akademii Rolniczej w Krakowie
271
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich TRYK przy Nadleśnictwie Międzylesie
258

 

Klasa MB

KO
KR
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Pszczyny
276
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich T.L. w Brynku
271
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pieśń Tryka Nadleśnictwa Nawojowa i Międzylesie
269

 

Klasa MSH

KO
KR
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Muzyki Myśliwskiej LEŚNE SKRZATY
291
1
Zespół Rodzinny Wojtyła przy K.Ł. CYRANKA w Sztumie
282

 

 

 


KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

 

 

 

Czas wykonania: 0.334 sekund