Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XIII Pomorski Konkurs Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej
na Zamku w Bytowie

wyniki
strona główna
program konkursu
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Wyniki

 

Soliści:

Klasa D:         

Miejsce
Imię, nazwisko
Punkty
1
Kacper Szymanowski
184
2
Paweł Godlewski
181
3
Marcin Godlewski
179
4
Benjamin Hubert Wroński
165

 

Klasa C:

Miejsce
Imię, nazwisko
Punkty
1
Hubert Keller
293
2
Jakub Różalski
278
3
Anna Kozikowska 
271
4
Filip Szybisty
267
5
Szymon Wilma
261
6
Jolanta Rutkowska
256
7
Błażej Mikuczyński
253
8
Tomasz Gomułka
247
9
Przemysław Borowski
245
10
Wojciech Wroński
224
11
Jędrzej Rataj
221
12
Adam Strzałka
210
13
Wojciech Krzyżostaniak
129

 

Klasa B:         

Miejsce
Imię, nazwisko
Punkty
1
Magdalena Czerwonka
287
2
Dominik Wielgórka
276
3
Filip Winnicki
259
4
Wiktor Wilma
251
5
Alojzy Brylewski
249
6
Sebastian Krawętkowski
243
7
Paweł Plaskacz
243

 

Klasa A:         

Miejsce
Imię, nazwisko
Punkty
1
Artur Nowicki
287
2
Kazimierz Krzoskowski
272
3
Piotr Majkowski
267
4
Mariusz Jamrozik
254
5
Arkadiusz Tokarz
244

 

 

Zespoły:

Klasa D:         

KO
PK
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Dziecięcy "Ryś" Stowarzyszenia Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
188

 

Klasa C:         

KO
PK
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Trel
275
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Waltornia 1" przy Nadleśnictwie Zawadzkie
253

 

Klasa B:         

KO
PK
Nazwa zespołu
Punkty
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Bytów
278
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Waltornia" przy Nadleśnictwie Zawadzkie
268
3
Sygnaliści Koła Łowieckiego  Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon 
248

 

Klasa A:         

KO
PK
Nazwa zespołu
Punkty
1
Jenot - ZSL w Tucholi
253

 

Klasa G:

KO
PK
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Jantar Nadleśnictwa Cewice
298
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie
290

 

Klasa MB:

KO
PK
Nazwa zespołu
Punkty
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Żurawie z Kościerzyny
285
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie
280
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Waltornia 1" przy Nadleśnictwie Zawadzkie
248
3
Sygnaliści Koła Łowieckiego  Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon 
222

 

Klasa MES:   

KO
PK
Nazwa zespołu
Punkty
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Waltornia"
271

 

Klasa MD:   

KO
PK
Nazwa zespołu
Punkty
1
Muzeum Sygnałów Myśliwskich w Tucholi
246

KO - Klasyfikacja ogólna

PK - Klasyfikacja pozakonkursowa

Czas wykonania: 0.050 sekund