Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XI Powiślański Przegląd Muzyki i Kultury Myśliwskiej
im. Tomasza Bielawskiego EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia
EN | DE

Wyniki
XI Powiślańskiego Przeglądu
Muzyki i Kultury Myśliwskiej
im. Tomasza Bielawskiego
o WIKLINOWY RÓG
Kwidzyn 2-4 września 2011 r.


Soliści

Klasa D

Miejsce
Imię i Nazwisko
Wynik

1

Mikołaj Bobek

198

2

Beniamin Hubert Wroński

193

3

Marcin Godlewski

187

4

Kacper Szymanowski

184

5

Maciej Hołosiewicz

182

6

Łukasz Hołosiewicz

176

7

Bartłomiej Beńko

175

8

Paweł Błauciak

169

9

Paweł Godlewski

167

10

Piotr Bojarczuk

163

 

Klasa C

Miejsce
Imię i Nazwisko

Wynik

1

Hubert Barszcz

297

2

Paweł Rząsowski

295

3

Paweł Suski

271

4

Szymon Wilma

260

5

Karol Wilma

254

6

Karol Walczak

226

7

Przemysław Borowski

222

8

Wojciech Wroński

204

 

Klasa B

Miejsce
Imię i Nazwisko
Wynik

1

Artur Fischer

279

2

Justyna Stępień

278

3

Sławomir Murawski

277

4

Katarzyna Mrowińska

276

5

Krzysztof Miłoś

271

6

Magdalena Czerwonka

271

7

Mirosław Wróblewski

268

8

Mateusz Modrzejewski

254

9

Krzysztof Ignalski

254

10

Kazimierz Kroskowski

253

11

Wiktor Wilma

244

12

Alojzy Brylewski

244

13

Mikołaj Romanowski

240

 

Klasa A

Miejsce
Imię i Nazwisko
Wynik

1

Mirosław Murawski

297

2

Karol Grzywacz

296

3

Błażej Chmielewski

290

4

Hubert Wróblewski

286

5

Janusz Bojarczuk

280

6

Anna Mielke

270

7

Karol Jurczyszyn

266

 

Klasa „Myśliwy polujący i grający”

Miejsce
Imię i Nazwisko
Wynik

1

Janusz Bojarczuk

295

2

Czesław Błażewicz

291

3

Kazimierz Kroskowski

257

 

 

 

Zespoły

Klasa D

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik
1

Dziecięcy ZSM z Gniewu

195

2

Zespół Dziecięcy „Ryś” przy SPMiKŁ

181

 

Klasa C

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik
1

Z S M „Jenot” Technikum Leśne z Tucholi

279

2

R Z S M koło „Łabędź”

277

 

Klasa B

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik
1

Z S M „AKORD”

291

2

R Z S M Nadleśnictwo Skrwilno

290

3

Zespół Trębaczy Myśliwskich „TREL”

280

4

Z S M „LIRA” Susz

172

 

Klasa G

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik

1

Z S M Gniew

283

 

 

Muzyka Myśliwska

Klasa MB

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik

1

R Z S M „Żurawie”

295

2

R Z S M Nadleśnictwo Skrwilno

287

3

Zespół Trębaczy Myśliwskich „TREL”

280

4

Z S M „AKORD”

275

 

Klasa MSH

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik

1

ZMM Nadleśnictwo Susz

259

 

Klasa MD

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik

1

Zespół Rogów PARFORCE z Tucholi

 

 

Pieśń myśliwska

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik

1

Duet „Mierzeja”

290

2

Duet Żuraw z Bażantem

277

 

Zespoły Rodzinne

Miejsce
Nazwa zespołu
Wynik

1

Zespół Rodziny Wróblewskich

293

2

Zespół Rodzinny Wojtyła

281

3

M BROTHERS

281

4

Zespół Rodziny Wilma

275

5

Zespół Rodzinny Bojarczuków

262

 


 

 

 

 

Czas wykonania: 0.375 sekund