Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
VII Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
im. Tomka Napiórkowskiego - Spychowo 2011 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
zdjęcia
logo

VII Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
Spychowo 2011

im. Tomka Napiórkowskiego

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Adam Jażdżewski
299
2
Jan Strawa
295
3
Karol Kroskowski
294
4
Paulina Fira
289
5
Julia Królik
286
6
Jędrzej Strawa
284
7
2
Przemysław Kownacki
281
8
3
Krzysztof Mroczkowski
279
9
4
Gabriela Kaźmierczak
279
10
Adam Pulit
277
11
Tomasz Gałęzia
275
12
5
Andrzej Szymczyk
274
13
Piotr Giemza
270
14
Seweryn Borowiecki
269
15
6
Janusz Ostrowski
268
16
Wojciech Jaworski
267
17
Agnieszka Bujnicka
263
18
7
Tomasz Żukowski
260
19
Aleksander Hołodniak
238
20
Piotr Świerczyński
191

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Janusz Gocaliński
291
2
1
Michał Szok
287
3
Justyna Stępień
287
4
2
Michał Ciesielski
284
5
Jakub Płotka
280
6
3
Kamil Domian
280
7
4
Marcin Maciuk
277
8
5
Maciej Gałązka
273
9
6
Emil Porydzaj
271
10
Natalia Kostka
270
11
7
Joanna Szostak
270
12
Sebastian Jagoda
269
13
Patryk Landowski
268
14
Kazimierz Kroskowski
268
15
Dominika Dobrowolska
266
16
Jakub Jędrzejewski
265
17
8
Mikołaj Ciesielski
265
18
Mirosław Wróblewski
264
19
9
Karol Lipiński
264
20
Agnieszka Kowalewska
264
21
Krzysztof Piątek
263
22
Tomasz Stępień
263
23
10
Edmund Lipnicki
262
24
Sylwia Wróblewska
259
25
11
Krystian Tomaszewski
258
26
Dominika Kołodziej
256
27
Mateusz Dąbrowski
255
28
12
Piotr Kulas
254
29
13
Mateusz Ozga
252
30
14
Grzegorz Kilijański
251
31
Mateusz Czech
248
32
Alojzy Brylewski
247
33
Mateusz Rysztuń
240
34
Paweł Wujec
239
35
15
Maciej Rudyk
235
36
Agnieszka Kołodziejczyk
233
37
16
Wiktor Magdaleński
219
38
17
Mikołaj Sadowski
147

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Hubert Keller
281
2
Piotr Strzelczyk
279
3
Ernest Metel
274
4
Maciej Sowa
264
5
Patryk Pilek
255
6
Aleksandra Smolarz
253
7
Hubert Strzelecki
244
8
Jakub Konitzer
242
9
1
Jacek  Horbal
235
10
2
Joanna Jankiewicz
95

 

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Milena Widawska
189

 

Zespoły

Klasa G

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Leśna Brać" przy Nadleśnictwach Spychowo i Strzałowo
284
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa
284
3
2
Klub Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej "Galindowe Rogi" przy Nadleśnictwie Maskulińskie
271
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
269

 

Klasa A

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
I Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa
267

 

Klasa B

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark
284
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Rabiec" przy Z.O. PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim
270
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Akord" przy RDLP Warszawa
269
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Stobrawski Róg" przy Nadleśnictwie Kluczbork
259
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Jaćwierz" przy Nadleśnictwie Augustów
258
6
Zespół Trębaczy Myśliwskich "Brothers"
257
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Echo" Z.O. PZŁ Warszawa
255
8
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka" przy ZSL w Lesku
240

 

Klasa C

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich WKŁ "Żbik" w Siemirowicach
271
2
1
Zespół Hejnalistów Myśliwskich "Sylwanowe Echo" Nadleśnictwa Pisz
255
3
II Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa
241

 

Klasa MB

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa
294
2
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Leśna Brać" przy Nadleśnictwach Spychowo i Strzałowo
293
3
2
Klub Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej "Galindowe Rogi" przy Nadleśnictwie Maskulińskie
278
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
266
5
I Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa
257
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Akord" przy RDLP Warszawa
255
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Jaćwierz" przy Nadleśnictwie Augustów
247
8
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka" przy ZSL w Lesku
246
9
3
Zespół Hejnalistów Myśliwskich "Sylwanowe Echo" Nadleśnictwa Pisz
226

 

Klasa MSH

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark
283
2
Zespół Rodziny Wojtyła
271
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Rabiec" przy Z.O. PZŁ w Piotrkowie Trybunalskim
241

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

 

 

 

Czas wykonania: 0.329 sekund