Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną

IX Mazowiecki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Radzyminie EW
VIII Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

wyniki
Strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
zdjęcia

Soliści

Klasa A

KO
KR
PK
Nazwa
Wynik
1
Karol Kroskowski
294
2
1
Anna Gocalińska
283
3
Piotr Kowal
282
4
2
Andrzej Zakrzewski
274
5
3
Hubert Wróblewski
265
6
Przemysław Kownacki
257
7
4
Janusz Gocaliński
256
8
Agnieszka Bujnicka
255
9
5
Bartłomiej Barański
248
10
Tomasz Gałęzia
246
1
Mikołaj  Ciesielski 
244
11
6
Grażyna Różycka
238
12
Krystian Brytan
221
13
7
Andrzej Szymczyk
216

 

Klasa B

KO
KR
PK
Nazwa
Wynik
1
1
Justyna Stępień
286
2
Kazimierz Kroskowski
274
3
2
Sylwia Wróblewska
273
4
Magdalena Czerwonka
273
5
Sławomir Murawski
271
6
3
Natalia Kostka
271
7
Artur Niewiadomski
271
8
Michał Ciesielski
269
9
4
Mirosław Wróblewski
267
10
5
Lech Gliński
266
11
Mikołaj Ciesielski
257
12
Emil Porydzaj
247
13
Mikołaj Romanowski
244
14
6
Sławomir Darkowski
241
15
7
Bartłomiej Borowski
240
16
8
Zbigniew Marciniak
237
17
Alojzy Brylewski
237
18
9
Artur Chmielewski
224
19
10
Tadeusz Legacki
221
20
Sylwia Szymuś
220
21
11
Jan Malewski
220
22
12
Edmund Lipnicki
216
23
13
Rafał Lewicki
207
24
14
Krzysztof Grzegorczyk
188

 

Klasa C

KO
KR
PK
Nazwa
Wynik
1
Artur Fischer
272
2
Patryk Ciesielski
267
3
Paweł Rząsowski
258
4
Paweł Suski
249
5
Przemysław Borowski
247
6
1
Krzysztof Gocaliński
245
7
2
Tomasz Szeliga
208

 

Klasa D

KO
KR
PK
Nazwa
Wynik
1
Kacper Szymanowski
185
2
Paweł Godlewski
170
3
Marcin Godlewski
152
4
1
Fryderyk Wardakowski
125

 

 

Zespoły

Klasa G

KO
PK
Nazwa zespołu
razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
278
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa
271
1
Zespół Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej GALINDOWE ROGI przy N-ctwie Maskulińskie w Rucianem Nidzie
268

 

Klasa A

KO
PK
Nazwa zespołu
razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja
263

 

Klasa B

KO
PK
Nazwa zespołu
razem
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
284
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord
273
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Jaćwież przy Nadleśnictwie Augustów
260

 

Klasa C

KO
PK
Nazwa zespołu
razem
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
254
2
Zespół "Jarząbek"
248
3
"Kaczory  z Cyraneczki" Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Nr 70 "Cyraneczka"
235

 

Klasa D

KO
PK
Nazwa zespołu
razem
1
Zespół Dziecięcy "Ryś" ze Stowarzyszenia Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na zamku w Bytowie
171

 

Klasa MB

KO
PK
Nazwa zespołu
razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa
267
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord
266
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
255
4
Zespół Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej GALINDOWE ROGI przy N-ctwie Maskulińskie w Rucianem Nidzie
251
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Jaćwież przy Nadleśnictwie Augustów
250
6
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
235

 

Klasa MSH

KO
PK
Nazwa zespołu
razem
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
274
2
Zespół Rodzinny Wojtyła 
265
3
Zespół Rodzinny Gocalińskich
259

 


KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Klasyfikacja pozakonkursowa


VIII Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych
Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

 

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski 
274
2
Zespół Rodzinny Wojtyła
268
3
Zespół Rodzinny Wróblewskich
265
4
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Żurawie z Kościerzyny
264
5
Zespół Rodzinny Gocalińskich  
255
6
Zespół Rodzinny Tarara
242

 

 

Czas wykonania: 0.436 sekund