Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XXVII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej i Wieżowej w Tucholi
IX Kujawsko-Pomorski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Soliści

 

Klasa A

KO KR Nazwa Reprezentant Razem
1
Karol Kroskowski RZSM Żurawie Kościerzyna
294
2
1
Karol Grzywacz KŁ nr 140 Słonka w Woziwodzie
283
3
Hubert Wróblewski  
281
4
2
Mirosław Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
272

 

Klasa B

KO KR Nazwa Reprezentant Razem
1
Anna Mielke Centrum Myśliwskie Zamek w Gniewie
285
2
1
Sławomir Murawski Nadleśnictwo Skrwilno
283
3
2
Katarzyna Mrowińska Nadleśnictwo Skrwilno
276
4
Kazimierz Kroskowski RZSM Żurawie Kościerzyna
272
5
Łukasz Hein KŁ nr 83 Odyniec Nowa Wieś
272
6
Magdalena Czerwonka SPMiKŁ Bytów
272
7
Dominik Wielgórka KŁ Knieja Szczecin
269
8
Krzysztof Ignalski ZSL Tuchola
267
9
Justyna Stępień ZSM Echo Warszawa
261
10
3
Mikołaj Romanowski Nadleśnictwo Skrwilno
261
11
Paweł Plaskacz KŁ Knieja Szczecin
256
12
Jakub Płotka ZSL Tuchola
251
13
Alojzy Brylewski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach
250
14
Jacek Maciuszek WSZŚ Tuchola
242
15
Adrian Talaśka  
235
16
Michał Kołaciński WSZŚ Tuchola
213

 

Klasa C

KO KR Nazwa Reprezentant Razem
1
1
Paweł Rząsowski Nadleśnictwo Skrwilno
283
2
Aleksander Garczarek KŁ nr 42 Daniel w Bukowcu Starym
277
3
2
Artur Fischer Nadleśnictwo Skrwilno
268
4
Adam Garczarek KŁ nr 42 Daniel w Bukowcu Starym
261
5
3
Łukasz Wolny KŁ nr 78 Leśnik w Runowie Kraj.
259
6
Agnieszka Kurpiewska KŁ Jeleń w Miliczu
255
7
Przemysław Borowski SPMiKŁ Bytów
242

 

Klasa C

KO KR Nazwa Reprezentant Razem
1
Paweł Godlewski SPMiKŁ Bytów
194
2
Marcin Godlewski SPMiKŁ Bytów
182

 

Zespoły

Klasa A

KO
KR
Nazwa
Razem
1
1
Jenot Tuchola -
ZSL w Tucholi
254

 

Klasa B

KO
KR
Nazwa
Razem
1
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
277
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Centrum Myśliwskiego Zamek w Gniewie
275
3
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Żurawie z Kościerzyny
269
4
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich WSZŚ Tuchola
262

 

Klasa C

KO
Nazwa
Razem
1
Sygnaliści Koła Łowieckiego  Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon 
270
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Daniel nr 42 w Bukowcu Starym
257

 

Klasa D

KO
Nazwa
Razem
1
Stowarzyszenie Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie
188

 

Klasa MB

KO
Nazwa
Razem
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
274
2
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Żurawie z Kościerzyny
273

 

Klasa MD

KO
Nazwa
Razem
1
Zespół Rogów Par Force Muzeum Sygnałów Myśliwskich w Tucholi
280

 

Klasa MEs

KO
Nazwa
Razem
1
Uwe Bartels und Anke Saxinger Es-Hoerner
282

 

Klasa MSH

KO
Nazwa
Razem
1
Uwe Bartels und Anke Saxinger
280
2
Zespół Folklorystyczny KASZEBE
272
3
Duet Żuraw z Bażantem - Mariusz Trudnowski i Jarosław Kuczaj
263

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

Czas wykonania: 0.331 sekund