Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
II Podkarpacki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich "O Statuetkę Rysia Bieszczadzkiego" Lesko 2011 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
II PODKARPACKI KONKURS
SYGNALISTÓW MYŚLIWSKICH
„O STATUETKĘ RYSIA BIESZCZADZKIEGO”
LESKO 2011

 

Wyniki konkursowe

 

SOLIŚCI


 

Klasa A
KO KR Imię, nazwisko pkt.
1   Paulina Fira 296
2   Piotr Świerczyński 286
3   Dawid Roj 273
4 1 Przemysław Wilisowski 271
5   Julia Królik 270
6 2 Andrzej Fedaczyński 265
7 3 Grzegorz Gazda 265
8   Agnieszka Parzyjagła 263
Klasa B
KO KR Imię, nazwisko pkt.
1 1 Kacper Halejcio 287
2 2 Aleksander Hołodniak 287
3 3 Mateusz Rysztuń 285
4   Paweł Błażytko 283
5   Dawid Droździok 277
6   Dominika Dobrowolska 277
7   Karol Nawrot 271
8   Karol Hink 270
9   Sławomir Brodziak 269
10 4 Magdalena Miszta 267
11 5 Łukasz Długosz 265
12   Jakub Jędrzejewski 264
13 6 Radosław Czechyra 262
14   Szczepan Borecki 261
15 7 Mateusz Czech 259
16 8 Janusz Liana 258
17   Paweł Wujec 257
18 9 Marek Foremny 252
19 10 Lesław Augustyn 217
Klasa C
KO KR Imię, nazwisko pkt.
1 1 Grzegorz Cichocki 283
2 2 Elżbieta Racibor 282
3 3 Konrad Nosal 281
4 4 Ernest Mętel 281
5   Paweł Ormanty 280
6   Sebastian Fila 276
7 5 Grzegorz Ptaszek 273
8 6 Patryk Strączek 270
9   Artur Woźnica 267
10 7 Justyna Pachana 265
11 8 Edyta Woszczak 261
12 9 Maciej Sowa 259
13 10 Mateusz Drzymała 258
14 11 Maciej Atemborski 256
15   Mateusz Małek 249
16 12 Przemysław Pawłowski 248
17   Dawid Mordalski 247
18   Hubert Giza 246
19 13 Krystian Przykopiec 246
20 14 Karol Wróbel 238
21   Adrian Porębski 231
22   Krystian Szewczyk 231
23 15 Maciej Biela 217

 

 

 


ZESPOŁOWO


 

Klasa G
KO Nazwa Reprezentant pkt.
1 ZSM Technikum Leśnego w Brynku ZSLiE w Brynku 281
2 ZSM Hagard UR Kraków UR Kraków 279
Klasa A
KO Nazwa Reprezentant pkt.
1 ZSM "Raróg" ORŁ w Tarnobrzegu ORŁ Tarnobrzeg 246
Klasa B
KO Nazwa Reprezentant pkt.
1 ZSM Tropem Wilka Zespołu Szkół Leśnych w Lesku TL Lesko 277
2 ZSM Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju ZSL Biłgoraj 244
3 ZSM "Matecznik Ostoja" KŁ "Bór" i "Ryś" w Birczy KŁ "Bór" i "Ryś" 215
Klasa C
KO Nazwa Reprezentant pkt.
1 ZSM "Darz Bór" Technikum Leśnego w Lesku TL Lesko 279
2 ZSM Technikum Leśnego w Starym Sączu TL Stary Sącz 264
3 ZSM z Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju ZSL Biłgoraj 252
Klasa MB
KO Nazwa Reprezentant pkt.
1 ZSM Technikum Leśnego w Brynku. ZSLiE w Brynku 287
2 ZSM UR Kraków "Hagard" UR Kraków 285
3 ZSM "Tropem Wilka" ZSL Lesko 276
4 ZSM "Raróg" przy ORŁ w Tarnobrzegu ORŁ Tarnobrzeg 251
Klasa MSH
KO Nazwa Reprezentant pkt.
1 ZSM "Raróg" ORŁ Tarnobrzeg ORŁ Tarnobrzeg 286

 

 

Czas wykonania: 0.095 sekund