Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XI Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Wyniki XI Kresowego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich – Biłgoraj 2011

 

Soliści

Klasa A
KO KR Imię, nazwisko pkt
1   Paulina Fira 296
2   Julia Królik 295
3   Piotr Świerczyński 290
4   Andrzej Zakrzewski 288
5   Dawid Roj 278
6   Przemysław Wilisowski 276
7   Grażyna Różycka 267
8   Agnieszka Parzyjagła 239
Klasa B
KO KR Imię, nazwisko pkt
1   Paweł Błażytko 282
2   Dominika Dobrowolska 276
3   Aleksander Hołodniak 275
4   Lech Gliński 273
5   Dawid Droździok 269
6   Kacper Halejcio 269
7 1 Magdalena Miszta 265
8 2 Sławomir Brodziak 263
9   Sławomir Darkowski 261
10   Mateusz Rysztuń 261
11 3 Damian Kusiak 257
12   Karol Nawrot 256
13 4 Grzegorz Nowakowski 251
14   Mateusz Czech 247
15   Jakub Jędrzejewski 245
16 5 Emil Biłgorajski 242
17   Paweł Wujec 240
18 6 Magdalena Uniłowska 240
19 7 Cezary Mozgawa 239
20   Radosław Czechyra 238
Klasa C
KO KR Imię, nazwisko pkt
1   Nikodem Brzezicha 290
2   Ernest Mętel 289
3   Mikołaj Multański 283
4   Elżbieta Racibor 282
5 1 Dawid Olejniczak 282
6   Grzegorz Cichocki 282
7   Grzegorz Ptaszek 280
8   Grzegorz Plota 279
9   Mateusz Zajdler 277
10   Karolina Bigos 276
11   Konrad Nosal 275
12   Sebastian Fila 273
13   Justyna Pachana 273
14   Patryk Strączek 273
15   Maciej Grzeszczyk 272
16   Maciej Sowa 271
17   Edyta Woszczak 270
18 2 Artur Woźnica 270
19 3 Hubert Giza 263
20 4 Jacek Łupina 263
21   Piotr Woźniak 261
22   Karol Wróbel 260
23   Przemysław Pawłowski 257
24   Mateusz Drzymała 257
25   Maciej Atemborski 256
26   Wojciech Machacz 244
27   Krystian Przykopiec 202
28   Maciej Biela 190
Klasa D
KO KR Imię, nazwisko pkt
1 1 Jakub Kołodziej 182

 

Zespoły

Klasa C
KO Nazwa pkt
1 ZSM Technikum Leśnego w Miliczu 273
2 ZSM "Darz Bór" z ZSL w Lesku 270
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich z ZSL w Biłgoraju 264
4 ZSM Ośrodka Kultury i Rekreacji w Zwierzyńcu 257
5 ZSM Koła Łowieckiego Nr 78 "Cietrzew" w Szczebrzeszynie 234
Klasa B
KO Nazwa pkt
1 ZSM "Tropem Wilka" ZSL w Lesku 275
2 ZSM "Darz Bór"  ZSL w Biłgoraju 255
Klasa G
KO Nazwa pkt
1 ZSM Technikum Leśnego w Brynku 286
2 ZSM "Hagard" 279
3 ZSM "Echo" przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Warszawie 272
Klasa MB
KO Nazwa pkt
1 ZSM Technikum Leśnego w Brynku 289
2 ZSM "Hagard" 276
3 ZSM "Echo" przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Warszawie 269
4 ZSM "Tropem Wilka" ZSL w Lesku 266
Klasa MSH
KO Nazwa pkt
1 Chór Myśliwski "Knieja" 292

 

Czas wykonania: 0.050 sekund