Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
III Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej "O Róg Zbramira" Kraków - Niepołomice 2011 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
o nas w mediach
archiwum

Soliści

Klasa A
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Karol Kroskowski Wydział Leśny SGGW
296
2
Paulina Fira Technikum Leśne w Brynku
292
3
Kamila Sońta ZTM Venator UP Poznań
291
4
Gabriela Kaźmierczak Wydział Leśny SGGW
291
5
Karol Jurczyszyn Nadleśnictwo Strzelce Krajeńskie
290
6
Przemysław Kiciński ZTM Venator UP Poznań
287
7
Marcin Nowak ZO PZŁ w Opolu
284
8
Leszek Koliński ZTM Venator UP Poznań
283
9
Arkadiusz Tokarz Nadleśnictwo Zawadzkie
283
10
Julia Królik UR Kraków
283
11
Adam Jażdżewski Nadleśnicwto Spychowo
283
12
Bartłomiej Barański Wydział Leśny SGGW
281
13
Hubert Szrama ZTM Venator UP Poznań
277
14
Piotr Kowal Wydział Leśny SGGW
275
15
Magdalena  Worecka UR Kraków
274
16
Maciej Litner Nadlesnictwo Kluczbork
274
17
Piotr Świerczyński Technikum Leśne w Brynku
271
18
Piotr Giemza Nadleśnictwo Kluczbork
271
19
Agnieszka Bujnicka Wydział Leśny SGGW
270
20
Mariusz Jamrozik Nadleśnictwo Zawadzkie
269
21
Andrzej Szymczyk Wydział Leśny SGGW
263
22
1
Bartłomiej Sołtys Nadleśnictwo Nawojowa
262
23
Janusz Ostrowski Wydział Leśny SGGW
261
24
Michał Szymański ZTM Venator UP Poznań
261
25
Filip Sojka Wydział Leśny SGGW
261
26
Tomasz Jabłoński Wydział Leśny SGGW
258
27
Agnieszka Parzyjagła UR Kraków
257
28
Barbara Sadłoń ZTM Venator UP Poznań
256
29
Mariusz Stolc Wydział Leśny SGGW
239
30
2
Wiktor Rusiniak KŁ "Sokół" w Krynicy-Zdrój
233
31
Roman Wesołkowski ZSM "TRYK"
232
32
Przemysław Wilisowski UR Kraków
226
33
3
Piotr Gawełek UR Kraków
225
34
Bartłomiej Borowski Wydział Leśny SGGW
216
35
Agnieszka Kowalewska Wydział Leśny SGGW
215
36
Dominik Niewiadomski Wydział Leśny SGGW
215
37
Witold Białkowski Wydział Leśny SGGW
176
Klasa B
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Bartosz Rot ZTM Venator UP Poznań
278
2
1
Jacek Siuty
275
3
Łukasz Szmagulski ZTM Venator UP Poznań
273
4
Katarzyna Gorywoda UR Kraków
268
5
Andrzej Wrzodak Nadleśnictwo Zawadzkie
265
6
Andrzej Fedaczyński UR Kraków
262
7
Eryk Jasiński UR Kraków
262
8
Paweł Potempa Nadleśnctwo Ujsoły
260
9
Sylwia Szymuś Wydział Leśny SGGW
258
10
Patryk Pilek ZSL Lesko
258
11
Piotr Pach Koło Łow. "Cietrzew" nr 11 Opole
257
12
Kacper Halejcio ZSL Lesko
254
13
2
Dawid Rotko ZSZ im. W.Orkana Technikum Leśne
253
14
Łukasz Praszczyk UR Kraków
253
15
3
Marzena Piś Nadleśnictwo Ujsoły
248
16
Szczepan Borecki UR Kraków
244
17
Maciej Puchała ZTM Venator UP Poznań
243
18
Dawid Wnuk Technikum Leśne w Brynku
242
19
Krystian Brytan Wydział Leśny SGGW
239
20
Aleksander Hołodniak ZSL Lesko
239
21
Wojciech Białecki UR Kraków
238
22
4
Wojciech Kurzeja Nadleśnictwo Nawojowa
237
23
Sebastian Jagoda Technikum Leśne w Brynku
234
24
Łukasz Birycki Wydział Leśny SGGW
230
25
Maciej Klupś ZTM Venator UP Poznań
230
26
Mateusz Zimny UR Kraków
228
27
Dawid Droździok Technikum Leśne w Brynku
227
28
Krystian Stankowski ZSM "TRYK"
226
29
Łukasz Podlewski UR Kraków
225
30
5
Tomasz Pochroń KŁ "Łoś" w Tarnowie
224
31
6
Paweł Gurgul Nadleśnictwo Piwniczna
222
32
7
Dariusz Rotko Nadleśnictwo Gorlice
221
33
Paweł Wajdziak Wydział Leśny SGGW
220
34
Agnieszka Kołodziejska Wydział Leśny SGGW
219
35
8
Łukasz Michniewski Nadleśnictwo Miechów
215
36
9
Piotr Dybaś Nadleśnictwo Miechów
214
37
10
Tomasz Romanowski Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska
211
38
Mateusz Szweda Wydział Leśny SGGW
211
39
Łukasz Sawastynowicz Wydział Leśny SGGW
210
40
11
Janusz Augustynek Nadleśnictwo Piwniczna
202
41
12
Bogdan Gomułka Nadleśnictwo Stary Sącz
202
42
Wioleta Juszkiewicz Wydział Leśny SGGW
190
43
13
Piotr Gryboś Nadleśnictwo Niepołomice
183
Klasa C
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Mateusz Ozga Nadleśnictwo Spychowo
282
2
1
Piotr Gurgul KŁ "SZARAK" w Ciężkowicach
275
3
Justyna Pachana ZSL Lesko
270
4
Piotr Strzelczyk Gim. nr 14 w Częstochowie
269
5
Maciej Rudyk Nadleśnictwo Spychowo
265
6
Grzegorz Ptaszek ZSL Lesko
261
7
2
Krystian Szewczyk ZSZ im. W.Orkana Technikum Leśne
260
8
Ewa Chętkowska Technikum Leśne w Brynku
255
9
Elżbieta Racibor ZSL Lesko
250
10
Michał Szok Nadleśnictwo Spychowo
248
11
3
Paweł Ormanty ZSZ im. W.Orkana Technikum Leśne
247
12
Maciej Atemborski ZSL Lesko
246
13
Ernest Mętel ZSL Lesko
246
14
Grzegorz Lison Technikum Leśne w Brynku
242
15
Agata Gołaszewska Nadleśnictwo Spychowo
235
16
4
Michał Dobosz UR Kraków
233
17
5
Patryk Musiak ZSZ im. W.Orkana Technikum Leśne
231
18
Patryk Strączek ZSL Lesko
230
19
Paweł Borkowski Nadleśnictwo Ujsoły
225
20
6
Mateusz Małek ZSZ im. W.Orkana Technikum Leśne
224
21
Mikołaj Sadowski Nadleśnictwo Spychowo
223
22
Tomasz Cupiał Technikum Leśne w Brynku
220
23
7
Krzysztof Krok ZSZ TL w Starym Sączu
216
24
Konrad Nosal ZSL Lesko
216
25
8
Adrian Porębski ZSZ im. W.Orkana Technikum Leśne
210
26
Maciej Sowa ZSL Lesko
209
27
Weronika Wilk Technikum Leśne w Brynku
203
28
9
Dawid Mordarski ZSZ im. W.Orkana Technikum Leśne
194
29
Oskar Woźniczko UR Kraków
193
30
Wiktor Magdaleński Nadleśnictwo Spychowo
187
31
10
Aleksander Majoch ZSZ im. W.Orkana Technikum Leśne
183
Klasa D
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Maja Kramarz Nadleśnictwo Złotoryja
203
2
Zuzanna Kramarz Nadleśnictwo Złotoryja
189

Zespoły

Klasa G
KO Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu UP w Poznaniu Wydz. Leśny
299
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa SGGW Warszawa
298
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Hagard" UR Kraków
295
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Leśna Brać" reprezentujący Nadleśnictwa Spychowo i Strzałowo N-ctwa Spychowo i Strzałowo
286
Klasa A
KO Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "RARÓG" przy ORŁ w Tarnobrzegu ORŁ w Tarnobrzegu
249
Klasa B
KO Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zarządu Okręgowego PZŁ w Opolu Zarząd Okręgowy PZŁ w Opolu
294
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "STOBRAWSKI RÓG" przy Nadleśnictwie Kluczbork Nadleśnictwo Kluczbork
285
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie
279
4
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku Technikum Leśne w Brynku
274
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon - Junior Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie SGGW Warszawa
272
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hreczecha przy Nadleśnictwie Ujsoły Nadleśnictwo Ujsoły
259
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Tropem Wilka Zespołu Szkół Leśnych w Lesku Zespół Szkół Leśnych w Lesku
258
8
Zespół Reprezentacyjny Sygnalistyki Myśliwskiej Nadleśnictw Nawojowa i Piwniczna Nawojowa i Piwniczna
246
9
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "TRYK"  
223
Klasa C
KO Nazwa Reprezentant
pkt
1
III Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku Technikum Leśne w Brynku
274
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "DARZ BÓR" z Zespołu Szkół Leśnych w Lesku Zespół Szkół Leśnych w Lesku
246
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśne Stary Sącz ZSZ TL Stary Sącz
245
Klasa D
KO Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Przepióreczki przy N-ctwie Złotoryja Nadleśnictwo Złotoryja
184
Klasa MB
KO Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa SGGW Warszawa
298
2
Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu UP w Poznaniu Wydz. Leśny
293
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Hagard" UR Kraków
293
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Leśna Brać" reprezentujący Nadleśnictwa Spychowo i Strzałowo N-ctwa Spychowo i Strzałowo
275
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie
272
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Tropem Wilka Zespołu Szkół Leśnych w Lesku Zespół Szkół Leśnych w Lesku
259
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hreczecha przy Nadleśnictwie Ujsoły Nadleśnictwo Ujsoły
253
8
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "RARÓG" przy ORŁ w Tarnobrzegu ORŁ w Tarnobrzegu
249
9
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "STOBRAWSKI RÓG" przy Nadleśnictwie Kluczbork Nadleśnictwo Kluczbork
242
Klasa MSH
KO Nazwa Reprezentant
pkt
1
Męski Chór Środowiska Akademickiego przy Uniwersytecie Rolniczym im. H. Kołłątaja w Krakowie UR Kraków
294
PK
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "AKTEON" WL SGGW w Warszawie
289
2
Zespół Muzyki Myśliwskiej "Leśne Skrzaty"  
283
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Przepióreczki przy N-ctwie Złotoryja Nadleśnictwo Złotoryja
277

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna
PK - Występ pozakonkursowy

Czas wykonania: 0.060 sekund