Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
VI Kaczawski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
o Puchar Starosty Złotoryjskiego

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki

VI Kaczawski Turniej Sygnalistów Myśliwskich

Złotoryja
12-13 marca 2011

 

Wyniki konkursu


Klasyfikacja zespołowa

 

Klasa C

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 Zespół Szkół Leśnych Milicz 245
2 ZSM przy N-ctwie Bardo Śl. 235
3 Duet Zespołu Szkół Leśnych w Miliczu 221

 

Klasa B

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 ZSM WKŁ nr 408 Wilk w Głogowie 251
2 ZSM "Echo Wandy" przy N-ctwie Przedborów 226

 

Klasa G

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 ZSM przy N-ctwie Złotoryja 265
2 ZSM "Silvarum" TL w Tułowicach 254

 

Klasa MB

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 ZSM "Silvarum" TL w Tułowicach 265
2 ZSM przy Nadleśnictwie Złotoryja 249
3 Zespół Szkół Leśnych Milicz 242
4 ZSM "Echo Wandy" przy N-ctwie Przedborów 229

 

Klasa MSH

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 ZSM Przepióreczki przy N-ctwie Złotoryja 276
2 Zespół Trębaczy Myśliwskich "Dzięcioły" 254

 


 

Klasyfikacja solowa

 

Klasa C

L.p.
Solista
pkt
1 Adrian Bezeg
267
2 Mikołaj Multański
255
3 Piotr Woźniak
255
4 Mateusz Zajdler
251
5 Karolina Bigos
247
6 Nikodem Brzezicha
245
7 Grzegorz Plota
245
8 Maciej Szelerski
239
9 Maciej Grzeszczyk
239
10 Michał Pakos
227
11 Paweł Kostka
220
12 Wojciech Machacz
199

 

Klasa B

L.p.
Solista
pkt
1 Roman Wesołkowski
269
2 Rafał Rogowski
264
3 Łukasz Wyrzykowski
261
4 Marcelina Wawak
258
5 Andrzej Kowalski
258
5 Wojciech Kościelny
258
7 Daniel Kapica
256
8 Dominik Pawlak
255
9 Elżbieta Pytlik
254
10 Andzrzej Majewski
252
11 Piotr Siwiak
252
12 Sławomir Liszczyński
250
13 Krystian Stankowski
245
14 Przemysław Niemczyk
244
14 Andrzej Asienkiewicz
244
16 Damian Niemczyk
240
17 Dominika Niemiec
240
18 Krzysztof Sidorowicz
240

 

Klasa A

L.p.
Solista
pkt
1 Marcin Nowak
290
2 Jan Strawa
283
3 Tomasz Loch
269
4 Jędrzej Strawa
250
5 Jonatan Nowak
249
6 Karol Maczaj
243
7 Krzysztof Gałusza
214

 


Wyniki Konkursu Szlachetnej Sztuki
Wabienia Jelenia - Złotoryja 2011

 

L.p.
Imię i Nazwisko
Uwagi
1
Tomasz Maliński Biuro Polowań HUNTPOL w Radomiu
2
Łukasz Wyrzykowski Nadleśnictwo Kalisz
3
Jan Skrzetuski Stowarzyszenie ZSM N-ctwa Babimost
4
Mikołaj Multański KŁ "Bór" w Górze
5
Hubert Nadolny Nadleśnictwo Sarbia
6
Adrian Bezeg KŁ "Ostoja" Jelenia Góra
6
Maciej Krzysztofik Nadleśnictwo Sarbia
7
Adam Czarny Nadleśnictwo Sarbia

 

Czas wykonania: 0.472 sekund