Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XII Pomorski Konkurs Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej na Zamku w Bytowie

wyniki
strona główna
program konkursu
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Wyniki

XII Pomorski Konkurs
Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej
na Zamku w Bytowie

 

Bytów 2010 r.

 

Soliści:

Klasa D:         

  1. Barszcz Hubert - Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
  2. Keller Hubert - Nadleśnictwo Cewice                     
  3. Rybicki Mikołaj
  4. Wilma Szymon - Centrum Kultury Gmina Rzeczenica                   

Klasa C:

  1. Nowak Julia - Leśne Rogi Cewice
  2. Plaskacz Paweł - Koło Łowieckie Knieja
  3. Miziołek Natalia - Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
  4. Ignalski Krzysztof - TL Tuchola
  5. Wilma Karol - Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
  6. Różalski Jakub
  7. Prabucki Tomasz - TL Tuchola
  8. Krawętkowski Sebastian - ZSL Warcino
  9. Wilma Wiktor - Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
  10. Szpak Konrad - ZSL Warcino
  11. Michalik Zbigniew - TL Tuchola
  12. Krefta Tomasz
  13. Żegnałek Przemysław - ZSL Warcino
  14. Krawczak Maciej - ZSL Warcino
  15. Szybisty Filip - ZSL Warcino

Klasa B:         

  1. Stolc Mariusz - ZSL Warcino
  2. Brzostowicz Maciej - TL Tuchola
  3. Brylewski Alojzy - KŁ nr 45 Myśliwiec Tuchola
  4. Pilkiewicz Bartosz
  5. Wielgórka Dominik - KŁ Knieja Szczecin

Klasa A:         

  1. Kroskowski Karol     
  2. Nowicki Artur            - KŁ Diana Warcino
  3. Chmielewski Błażej - Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
  4. Piankowski Tadeusz - ZSL Warcino
  5. Kroskowski Kazimierz - KŁ Jeleń Studzienice

 

Zespoły:

Klasa D:         

  1. Zespół Trębaczy Myśliwskich  „Jantar-Junior” - N-ctwo Cewice
  2. Dziecięcy Zespół Trębaczy Myśliwskich „Trel” - Centrum Kultury Gmina Rzeczenica

Klasa C:         

  1. Rodzinny Zespół Trębaczy Myśliwskich „Leśne Rogi” z Cewic
  2. Dobrzański Złoty Szpon - KŁ Knieja Szczecin
  3. Zespół Trębaczy Myśliwskich „Trel” - Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
  4. II Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL Warcino - ZSL Warcino

Klasa A:         

  1. Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Bytów
  2. Jenot Tuchola - ZSL Tuchola

Klasa G:

  1. Zespół Trębaczy Myśliwskich „Jantar” – Cewice - N-cwo Cewice
  2. Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich ZSL Warcino

Klasa MB:

  1. Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich ZSL Warcino
  2. Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Żurawie
  3. Zespół Trębaczy Myśliwskich „Trel” - Centrum Kultury Gmina Rzeczenica

Klasa MSH:   

  1. Duet Wokalny Mierzeja
Czas wykonania: 0.444 sekund