Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
VI Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich im. Tomka Napiórkowskiego - Spychowo 2010 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
logo

VI Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
Spychowo 2010

im. Tomka Napiórkowskiego

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Karol Jurczyszyn
295
2
1
Adam Jażdżewski
295
3
2
Gabriela Kaźmierczak
292
4
Hubert Jurczyszyn
283
5
Karol Grzywacz
283
6
Andrzej Zakrzewski 
279
7
Tomasz Szrama
277
8
3
Przemysław Kownacki
277
9
Bartłomiej Baran
274
10
Arkadiusz Tokarz
273
11
4
Patryk Ciesielski
269
12
5
Krzysztof Mroczkowski
264
13
6
Paweł Ciesielski
259
14
7
Grzegorz Morawski
258
15
Mateusz Skiba
257
16
Mariusz Jamrozik
253
17
8
Tomasz Żukowski
245

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Mikołaj Ciesielski
284
2
1
Joanna Szostak
281
3
2
Michał Ciesielski
271
4
Andrzej Wrzodak
265
5
Stanisław Skrzetuski
264
6
3
Maciej Gałązka 
261
7
4
Kamil Domian
260
8
5
Emil Porydzaj
259
9
Bartosz Bukowski
258
10
6
Karol Lipiński
244
11
7
Grzegorz Kilijański
243
12
8
Przemysław Sztylc
238
13
9
Edmund Lipnicki
236

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Krystian Tomaszewski
276
2
2
Michał Szok
273
3
3
Maciej Rudyk
270
4
4
Mateusz Ozga
255
5
5
Jacek Horbal
252
6
6
Daniel Półtorak
251
7
7
Agata Gołaszewska
248
8
8
Łukasz Wójtowicz
244
9
9
Marcin Mikulski
243
10
10
Adrian Szlaszyński
242
11
11
Mikołaj Sadowski
238
12
12
Wiktor Magdaleński
220
13
13
Andrzej Szambelańczyk
178

 

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Mikołaj Rybicki
189
2
Julia Nowak
181
3
1
Natalia Drężek
144

 

Zespoły

Klasa G

KO
KR
PK
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Echo" Warszawa
263
1
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich reprezentujący Nadleśnictwa Spychowo i Strzałowo
275
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "GRYF" ORŁ w Szczecinie
273
3
2
Klub Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej "Galindowe Rogi" przy Nadleśnictwie Maskulińskie w Rucianem - Nida
271

 

Klasa A

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Zespól Trębaczy Myśliwskich "AbsolVent"
273

 

Klasa B

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Waltornia" przy Nadleśnictwie Zawadzkie
275
2
1
Zepsół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Lidzbark
275

 

Klasa C

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
Rodzinny Zespół Pomorskiego Koła Łowieckiego "Sokół" Gdańsk z Cewic
273
2
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Bielik" przy Nadleśnictwie Spychowo
261
3
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Rucianem - Nidzie
255
4
3
Zespół Hejnalistów Myśliwskich "Sylwanowe Echo" Nadleśnictwa Pisz
253

 

Klasa D

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Bracia Jędrek i Mikołaj ze Zbąszyna
174

 

Klasa MB

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich reprezentujący Nadleśnictwa Spychowo i Strzałowo
289
2
2
Klub Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej "Galindowe Rogi" przy Nadleśnictwie Maskulińskie w Rucianem - Nida
278
3
3
Zespół Hejnalistów Myśliwskich "Sylwanowe Echo" Nadleśnictwa Pisz
248
4
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Bielik" przy Nadleśnictwie Spychowo
242

 

Klasa MEs

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Waltornia" przy Nadleśnictwie Zawadzkie
290

 

Klasa MSH

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Zepsół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Lidzbark
285
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "GRYF" ORŁ w Szczecinie
272

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Klasyfikacja pozakonkursowa

 

 

Czas wykonania: 0.039 sekund