Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną

VIII Mazowiecki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Radzyminie EW

wyniki
Strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa

Soliści

Klasa A

KO
KR
PK
Nazwa
Wynik
1
Karol Kroskowski
284
2
Mirosław Murawski
278
3
Karol Grzywacz
277
4
1
Anna Gocalińska
276
5
2
Andrzej Zakrzewski
271
6
3
Hubert Wróblewski
268
1
Patryk  Ciesielski
266
7
Paweł Ciesielski
264
2
Mikołaj  Ciesielski 
260
8
4
Grażyna Różycka
259
9
5
Janusz Gocaliński
243
10
Grzegorz Gazda
237

 

Klasa B

KO
KR
PK
Nazwa
Wynik
1
Bartosz Rot
288
2
Sławomir Murawski
282
3
1
Mirosław Wróblewski
282
4
2
Justyna Stępień
281
5
Michał Ciesielski
280
6
Patryk Ciesielski
276
7
Adrian Talaśka
274
8
Mateusz Modrzejewski
272
9
3
Zbigniew Marciniak
268
10
4
Natalia Kostka
267
11
5
Lech Gliński
265
12
6
Sławomir Darkowski
261
13
7
Zbigniew Michalik
252
14
8
Jan Malewski
221
15
9
Krzysztof Lewiński
86

 

Klasa C

KO
KR
PK
Nazwa
Wynik
1
Artur Fischer
293
2
1
Sylwia Wróblewska
284
3
Paweł Rząsowski
283
4
2
Artur Chmielewski
279
1
Rafał Lewicki
274
5
Mikołaj Ciesielski
270
6
Natalia Raba
258
7
Damien Grzywacz
254
8
3
Krzysztof Gregorczyk
242

 

Zespoły

Klasa G

KO
PK
Nazwa pełna
razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
270

 

Klasa B

KO
PK
Nazwa pełna
razem
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
291
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord
288
3
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
287
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Pasjonaci" 
272
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja
270

 

Klasa C

KO
PK
Nazwa pełna
razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "MŁODE ŻURAWIE"
298
2
Zespół "Echo Pomorza"
274
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Wiarus"
255

 

Klasa MB

KO
PK
Nazwa pełna
razem
1
ZSM Pasjonatki
288
2
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
276
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
275

 

Klasa MSH

KO
PK
Nazwa pełna
razem
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski 
288
2
Zespół Rodzinny Gocalińskich  
263

 


KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Klasyfikacja pozakonkursowa


VII Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych
Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

 

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
M Brothers
295
2
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
288
3
Zespół Rodzinny Wróblewskich
284
4
Zespół Rodzinny Wojtyła
281
5
Zespół Rodzinny Gocalińskich
281

 

 

Czas wykonania: 0.061 sekund