Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
X Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Wyniki X Kresowego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich – Biłgoraj 2010

 

Soliści

Klasa A
KO KR Imię, nazwisko pkt
1   Julia Królik 288
2   Bartosz Kopera 273
3   Piotr Świerczyński 265
4   Paulina Fira 259
5   Magdalena Worecka 254
6   Agnieszka Parzyjagła 246
7   Przemysław Wilisowski 242
Klasa B
KO KR Imię, nazwisko pkt
1 1 Mateusz Cisowski 283
2   Roman Wesołkowski 274
3   Aleksander Hołodniak 272
4   Paweł Błażytko 271
5   Dawid Roj 267
6   Łukasz Praszczyk 266
7   Kacper Halejcio 266
8   Grzegorz Gazda 266
9 2 Sławomir Brodziak 259
10 3 Damian Kusiak 251
11 4 Grzegorz Nowakowski 251
12 5 Adrian Zakrzewski 248
13   Janusz Liana 246
14 6 Emil Biłgorajski 240
15   Adam Grot 238
16 7 Robert Woś 233
Klasa C
KO KR Imię, nazwisko pkt
1   Elżbieta Racibor 282
2   Konrad Nosal 270
3 1 Magdalena Biszczak-Uniłowska 269
4 2 Dawid Olejniczak 269
5 3 Magdalena Miszta 268
6   Dawid Droździok 267
7   Grzegorz Cichocki 263
8   Mateusz Czech 262
9   Paweł Wujec 259
10 4 Cezary Mozgawa 257
11 5 Mateusz Juszczak 255
12   Mirosław Gromadzki 249
13 6 Przemysław Sokoliński 230
14 7 Michał Słomiany 228
Klasa D
KO KR Imię, nazwisko pkt
1 1 Jakub Kołodziej 176
2 2 Kacper Olejniczak 158

 

Zespoły

Klasa D
KO Nazwa pkt
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Ośrodka Kultury i Rekreacji w Zwierzyńcu 162
Klasa C
KO Nazwa pkt
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich z ZSL w Biłgoraju 253
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zwierzynieckiego Ośrodka Kultury i Rekreacji 238
Klasa B
KO Nazwa pkt
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka" ZSL w Lesku 268
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Hagard" 267
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Darz Bór" z Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju 250
Klasa G
KO Nazwa pkt
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku 272
Klasa MB
KO Nazwa pkt
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka" ZSL w Lesku 277
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku 258
Klasa MSH
KO Nazwa pkt
1 Zespół Muzyki Myśliwskiej "Echo Kniei" z Mielca 280

 

Czas wykonania: 0.393 sekund