Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
IX Konkurs Sygnalistów Myśliwskich Sudeckiej Krainy Łowieckiej "O Kryształowy Róg" - Lądek Zdrój EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
wyniki
zdjęcia

Lądek Zdrój, 22 maja 2010 r.

 


 SOLIŚCI

Soliści z regionu dolnośląskiego, którzy zakwalifikowali się na konkurs ogólnopolski w roku 2011, zostali wyróżnieni pogrubioną czcionką


 

KLASA D

Miejsce

Nazwisko Imię

Reprezentacja

Punkty

1

Kramarz Maja

Nadleśnictwo Złotoryja

184

2

Kramarz Zuzanna

Nadleśnictwo Złotoryja

143

 

KLASA C

Miejsce

Nazwisko Imię

Reprezentacja

Punkty

1

Bogaczyk Arkadiusz

Nadleśnictwo Jarocin

274

2

Bogaczyk Szymon

Nadleśnictwo Jarocin

264

3

Plata Mieczysław

Kamienna Góra

263

4

Stefaniak Rafał

Koło Łowieckie "Darz Bór" Jarocin

262

5

Strzelczyk Piotr

Koło łowieckie "Lis" Dąbrowa Zielona

261

6

Stankowski Krystian

Nadleśnictwo Bardo

252

7

Niemczyk Przemysław

Technikum Leśne Tułowice

246

8

Szwedo Michał

Zarząd Okręgowy PZŁ w Wałbrzychu

245

9

Grudziecka Maja

 

244

10

Bułaciński Filip

Koło Łowieckie "Śnieżnik" Stronie Śl.

242

11

Chomik Łukasz

Technikum Leśne Głogów

205

12

Szydłowski Kamil

Technikum Leśne Głogów

174

13

Borowski Kamil

Koło Łowieckie "Śnieżnik" Stronie Śl.

131

 

KLASA B

Miejsce

Nazwisko Imię

Reprezentacja

Punkty

1

Wrzodak Andrzej

Nadleśnictwo Zawadzkie

281

2

Polak Leszek

 

279

3

Kisiel Wiesław

Nadleśnictwo Kędzierzyn

275

4

Wesołkowski Roman

Uniwersytet Rolniczy Kraków

268

5

Biliński Mariusz

Nadleśnictwo Kędzierzyn

267

6

Szołtysik Łukasz

Nadleśnictwo Zawadzkie

264

7

Majewski Andrzej

Nadleśnictwo Złotoryja

263

8

Gałusza Krzysztof

Nadleśnictwo Tułowice

259

9

Niemiec Dominika

Nadleśnictwo Kamienna Góra

256

10

Wawak Marcelina

Technikum Leśne Tułowice

254

11

Dobroczyński Marek

Nadleśnictwo Jarocin

252

12

Kowalski Andrzej

Nadleśnictwo Złotoryja

250

13

Jędrzejczak Jowita

Technikum Leśne Głogów

246

14

Pawlęga Witold

Koło Łowieckie "Śnieżnik" Stronie Śl.

243

15

Mordarski Krzysztof

 

235

16

Kapica Daniel

 

234

17

Justa Dariusz

 

231

18

Niemczyk Damian

Technikum Leśne Tułowice

227

19

Adamski Kamil

Technikum Leśne Tułowice

221

20

Szewczuk Henryk

Zarząd Okręgowy PZŁ w Wałbrzychu

218

21

Konopska Iwona

Technikum Leśne Głogów

215

22

Asienkiewicz Andrzej

Nadleśnictwo Złotoryja

210

 

KLASA A

Miejsce

Nazwisko Imię

Reprezentacja

Punkty

1

Tokarz Arkadiusz

Nadleśnictwo Zawadzkie

274

2

Loch Tomasz

Nadleśnictwo Złotoryja

272

3

Jamrozik Mariusz

Nadleśnictwo Zawadzkie

271

4

Litner Maciej

Nadleśnictwo Kluczbork

262

5

Giemza Piotr

Nadleśnictwo Kluczbork

260

5

Worecka Magdalena

Uniwersytet Rolniczy Kraków

260

7

Maczaj Karol

Technikum Leśne Tułowice

259

8

Nowak Jonatan

Technikum Leśne Tułowice

251

9

Pawlak Marek

Nadleśnictwo Jarocin

250

10

Czech Irena

Nadleśnictwo Kluczbork

249

11

Bury Wiesław

Nadleśnictwo Kędzierzyn

244

12

Grześkowiak Konrad

Nadleśnictwo Jarocin

239

13

Szabatowski Mariusz

Koło Łowieckie "Hutnik" Głogów

233

14

Chamioło Paweł

Technikum Leśne Głogów

225

15

Grzelak Arkadiusz

Technikum Leśne Głogów

211

       
Poza konkursem
  Migurski Adam Nadleśnictwo Kędzierzyn

298

 

 

 


ZESPOŁOWO


 

KLASA D

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1

ZSM "Przepióreczki" przy Nadleśnictwie Złotoryja

161

 

KLASA C

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1

ZSM "Leśnik" przy KŁ "Darz Bór" w Jarocinie

269

2

ZSM "Trio" Zarządu Okręgowego PZŁ w Wałbrzychu

267

3

ZSM "Muflon" KŁ "Śnieżnik" Stronie Śl.

231

4

ZSM "Cietrzew" Technikum Leśne w Głogowie

179

 

KLASA  B

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1

ZSM "Raróg" Nadleśnictwa Kędzierzyn

280

2

ZSM "Silvarum" Technikum Leśne Tułowice

270

3

ZSM przy Nadleśnictwie Złotoryja

266

4

ZSM "Waltornia" przy Nadleśnictwie Zawadzkie

258

5

ZSM "Stobrawski Róg" przy Nadleśnictwie Kluczbork

248

6

ZSM "Cietrzew" Technikum Leśne w Głogowie

244

7

ZSM "Durlakowe Rogi" Kamienna Góra

242

 

KLASA A

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1

ZSM "Leśnik" przy Nadleśnictwie Jarocin

239

 

KLASA G

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1

ZSM przy Nadleśnictwie Złotoryja

279

 

MUZYKA  MYŚLIWSKA  KLASA MB

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1

ZSM "Raróg" Nadleśnictwa Kędzierzyn

270

2

ZSM przy Nadleśnictwie Złotoryja

255

3

ZSM "Silvarum" Technikum Leśne Tułowice

243

4

ZSM "Waltornia" przy Nadleśnictwie Zawadzkie

236

5

ZSM "Durlakowe Rogi" Kamienna Góra

221

 

MUZYKA  MYŚLIWSKA  KLASA MEs

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1

ZSM Nadl. Lesna Sprava Javornik Czechy

297

2

ZSM "Stobrawski Róg" przy Nadleśnictwie Kluczbork

236

 

MUZYKA  MYŚLIWSKA  KLASA MSH

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1

ZSM "Przepióreczki" przy Nadleśnictwie Złotoryja

299


GRAND PRIX


Zespół Sygnalistów Myśliwskich
przy Nadleśnictwie Złotoryja

 

Czas wykonania: 0.050 sekund