Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XVI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - Goraj-Zamek 2010 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
media
archiwum
informacje

XVI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
Goraj-Zamek 2010



Wyniki konkursowe - soliści

Klasa A
KO
KR
Nazwa reprezentant
razem
1
Błażej Chmielewski Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
290
2
Kamila Sońta ZTM Venator UP Poznań
283
3
1
Hubert Szrama ZTM Venator UP Poznań
281
4
Artur Nowicki ZSL Warcino
279
5
2
Leszek Koliński ZTM Venator
277
6
Adam Jażdżewski N-ctwo Spychowo
276
7
3
Aleksandra Wylegała K. Ł. nr 45 Bażant Chrzypsko Wlk
274
8
4
Przemysław Kiciński ZTM Venator UP Poznań
273
9
Karol Kroskowski TL Tuchola
272
10
Anna Gocalińska KŁ Przepiórka Radzymin
272
11
Krzysztof Mroczkowski N-ctwo Strzałowo
269
12
5
Marcin Wylegała K. Ł. nr 45 Bażant Chrzypsko Wlk
268
13
6
Wojciech Śliczner Nadleśnictwo Grodzisk
267
14
Piotr Wlaźlik KŁ Ryś Dobiegniew
261
15
Mateusz Grzyś ZTM Venator UP Poznań
257
16
7
Adam Krajewski N-ctwo Babimost
257
17
Roman Graczyk Nadleśnictwo Świebodzin
256
18
8
Jędrzej Strawa ZSL w Goraju
256
19
Michał Ługowski ZSL w Goraju
256
20
Barbara Sadłoń ZTM Venator UP Poznań
256
21
9
Michał Szymański ZTM Venator UP Poznań
255
22
Karol Chmielewski ZSL w Goraju
255
23
10
Adam Pulit ZTM ze Złotowa
253
24
Tomasz Michewicz KŁ Darz Bór Jabłonowo Pom.
252
25
11
Jan Strawa ZSL w Goraju
248
26
12
Paweł Kaczmarek N-ctwo Grodzisk Wlkp.
246
27
13
Bogusław Obrocki Nadleśnictwo Wałcz
246
28
14
Radosław Górny ZSL w Goraju
246
29
15
Piotr Nowak ZTM Venator UP Poznań
245
30
Bartosz Gosztyła  ZSL w Goraju
231
31
16
Wojciech Semrau ZSL w Goraju
227
32
Mariusz Tylicki  ZSL w Goraju
223
33
Jan Skrzetuski Nadleśnictwo Babimost
222
34
Dominik Majer  ZSL w Goraju
186
35
17
Marek Pawlak Nadleśnictwo Jarocin
170
Klasa B
KO
KR
Nazwa reprezentant
razem
1
Bartosz Rot ZTM Venator UP Poznań
288
2
Monika Hamczyk Nadleśnictwo Babimost
269
3
Kazimierz Kroskowski RZS "Żurawie"
268
4
1
Grzegorz Tomaszewski N-ctwo Jarocin
267
5
Katarzyna Piechaczek Nadleśnictwo Babimost
265
6
2
Wojciech Jaworski ZTM Złotów
258
7
Monika Ratajczak TL Rogoziniec
257
8
3
Elwira Drobiewska ZTM Złotów
256
9
Dominik Wielgórka KŁ Knieja Szczecin
256
10
4
Piotr Ginda-Kopeć ZSL w Goraju
255
11
5
Łukasz Hein KŁ nr 83 Odyniec Nowa Wieś
254
12
6
Marek Kwapisz Nadleśnictwo Wronki
253
13
Kacper Halejcio ZSL w Lesku
253
14
7
Michał Ciesielski N-ctwo Grodzisk Wlkp.
252
15
8
Marcin Kamieniarz N-ctwo Grodzisk
248
16
9
Nikodem Różański ZSL w Goraju
244
17
Michał Szczygielski TL Rogoziniec
244
18
Aleksander Hołodniak ZSL w Lesku
243
19
Paweł Bocheński Nadleśnictwo Wałcz
242
20
Przemysław Urbaniak TL w Rogozińcu
242
21
10
Jacek Pszczółka KŁ Jeleń Ujście
239
22
11
Szymon Panek ZSL w Goraju
239
23
Filip Winnicki KŁ Knieja Szczecin
238
24
Łukasz Wyrzykowski Nadleśnictwo Kalisz
238
25
Janusz Lian ZSL Lesko
236
26
Przemysław Pachucki ZSL w Białowieży
232
27
Sławomir Kaźmierczak N-ctwo Smolarz
232
28
Konrad Drzewiecki ZSL w Goraju
231
29
Mariusz Zieliński N-ctwo Grodzisk
230
30
12
Sebastian Walczak ZSL w Goraju
228
31
13
Janusz Wylegała K. Ł. nr 45 Bażant Chrzypsko Wlk
222
32
14
Jędrzej Bejga N-ctwo Grodzisk
221
33
15
Michał Piątyszek N-ctwo Grodzisk Wlkp.
221
34
16
Łukasz Łusiewicz ZSL w Goraju
217
35
17
Marcin Chołodowski ZTM Złotów
216
36
18
Hubert Woźny ZSL w Goraju
216
37
19
Patryk Landowski ZTM Złotów
212
38
20
Damian Jeżewski ZSL w Goraju
212
39
21
Sebrjan Kiedrowicz ZTM Złotów
198
40
Mateusz Niedźwiecki ZSL w Białowieży
198
41
22
Krzysztof Misiak  ZSL w Goraju
188
42
Magdalena Janczak  ZSL w Goraju
172
43
23
Ida Lach ZTM Złotów
166
Klasa C
KO
KR
Nazwa reprezentant
razem
1
Adrian Bezeg KŁ Ostoja Jelenia Góra
275
2
Radosław Koprowski KŁ Darz Bór Jabłonowo Pom.
266
3
Paweł Plaskacz KŁ Knieja Szczecin
263
4
Grzegorz Cichocki ZSL Lesko
260
5
Kamil Kaczor TL w Miliczu
257
6
1
Anna Szymendera KŁ 29 Darz Bór Jarocin
257
7
Wiktor Wilma Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
254
8
2
Arkadiusz Bogaczyk Nadleśnictwo Jarocin
254
9
Bartosz Pilkiewicz KŁ Knieja Szczecin
252
10
Stanisław Skrzetuski TL w Rogozińcu
250
11
3
Mikołaj Multański TL w Miliczu
246
12
4
Sara Oborska Gimnazjum w Lubaszu
246
13
Krzysztof Turowski KŁ Żuraw Człopa
245
14
Jarosław Wasilewski KŁ Darz Bór Jabłonno Pomorskie
244
15
Elżbieta Racibor ZSL w Lesku
244
16
Konrad Nosal ZSL w Lesku 
243
17
Grzegorz Plota TL w Miliczu
241
18
5
Klaudia Obecna KŁ 29 Darz Bór Jarocin
241
19
6
Tobiasz Szczesnowski  KŁ nr 15 Lis w Pępowie 
241
20
Krzysztof Golata N-ctwo Smolarz
240
21
Joanna Kozłowska Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
237
22
Justyna Makoś ZSL Goraj
237
23
Maciej Sowa ZSL Lesko
237
24
7
Rafał Stefaniak. KŁ nr 29 Darz Bór Jarocin
236
25
8
Szymon Bogaczyk Nadleśnictwo Jarocin
235
26
9
Malwina Fikus TL w Miliczu
232
27
10
Filip Roś ZSL Goraj
232
28
Piotr Woźniak TL Milicz
231
29
11
Marta Wasiukiewicz ZSL Goraj
230
30
12
Tomasz Kowalski ZSL Goraj
224
31
13
Hubert Strzelecki ZTM Złotów
224
32
14
Dawid Kardacz ZSL Goraj
223
33
15
Jakub Konitzer ZTM Złotów
221
34
16
Piotr Pietrucha ZSL Goraj
220
35
17
Michał Krzysztofik Nadleśnictwo Sarbia
218
36
Dominik Kubiak Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
217
37
Rafał Grochowski TL Milicz
216
38
18
Joanna Kupka Nadleśnictwo Krucz
215
39
19
Milena Widawska ZTM Złotów
214
40
20
Adam Garczarek Nadleśnictwo Grodzisk Wlkp.
214
41
21
Krzysztof Spiliszewski ZSL Goraj
211
42
Łukasz Spychalski ZTM Złotów
205
43
Natalia Miziołek Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
200
44
22
Karol Mikołajczyk ZSL Goraj
199
45
23
Dominik Grams ZSL Goraj
195
46
Mateusz Czech ZSL w Lesku
194
47
24
Aleksandra Smolarz ZTM Złotów
192
48
Maciej Krawczak Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
186
49
25
Jacek Wasielewski ZSL Goraj
182
50
Andrzej W. Szambelańczyk ZTM Venator
181
51
26
Marta Napierała ZSL Goraj
169
Klasa D
KO
KR
Nazwa reprezentant
razem
1
Hubert Keller N-ctwo Cewice
202
2
1
Bartłomiej Bejga N-ctwo Grodzisk Wlkp.
200
3
Mikołaj Rybicki Xxx
188
4
2
Jan Kulpiński N-ctwo Sarbia
182
5
3
Hubert Wylegała KŁ Bażant Chrzypsko Wielkie
181
6
4
Jan Maciejewski Szkoła Podstawowa nr 1 w Czarnkowie
177
7
Hubert Barszcz Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
173
8
Bartłomiej Beńko Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
171
9
Szymon Wilma Centrum Kultury Gmina Rzeczenica
168
10
5
Aleksander Garczarek N-ctwo Grodzisk Wlkp.
166
11
6
Piotrek Filoda  Szkoła Podstawowa w Lubaszu
165
12
7
Stanisław Górecki ZTM Złotów
164
13
8
Hubert Ciesielski N-ctwo Grodzisk Wlkp.
158
14
9
Bartosz Cichański ZTM Złotów
151
15
10
Zuzanna Knapska N-ctwo Sarbia
107

 

 



Wyniki konkursowe - zespoły

 

Klasa G
KO
KR
Nazwa
razem
1
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Venator Studentów Wydziału Leśnego UP w Poznaniu
293
2
2
Zespół Trębaczy Myśliwskich absolVent
282
3
3
Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja
273
Klasa A
KO
KR
Nazwa
razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich reprezentujący Nadleśnictwa Spychowo i Strzałowo
257
2
1
I Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa
246
3
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Leśnik N-ctwa Jarocin
235
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Głos Kniei ZSL Rogoziniec
235
Klasa B
KO
KR
Nazwa
razem
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Babimost
285
2
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Koła Łowieckiego Bażant Chrzypsko Wielkie
280
3
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Grodzisk
263
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Białowieży
255
5
3
II Zespół Trębaczy Myśliwskich Goraj
253
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Klangor przy N-ctwie Smolarz w Kleśnie
248
7
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Wilk Nadleśnictwa Sarbia
247
8
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Tropem Wilka Zespołu Szkół Leśnych w Lesku
247
9
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Wałcz
231
Klasa C
KO
KR
Nazwa
razem
1
Sygnaliści Koła Łowieckiego  Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon 
267
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Koła Łowieckiego Darz Bór w Jabłonnie Pom.
264
3
1
II Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa
256
4
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich LEŚNIK KŁ Darz Bór w Jarocinie
256
5
Zespół Sygnalistów Koła Łowieckiego Ostoja Jelenia Góra
251
6
Zespół Trębaczy Myśliwskich Trel
249
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Zespole Szkół Leśnych w Miliczu 
240
8
3
III Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja
225
9
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Młode Wiki
221
10
5
Dziecięcy Zespół Sygnalistów Nadleśnictwa Sarbia
214
Klasa D
KO
KR
Nazwa
razem
1
Dziecięcy Zespół Trębaczy Myśliwskich Trel
189
2
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Daniel nr 42 w Bukowcu Starym
167

 



Wyniki konkursowe - zespoły rodzinne

Klasa A
KO
Nazwa
punkty
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Rodziny Strawów
276
Klasa B
KO
Nazwa
punkty
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Koła Łowieckiego Bażant Chrzypsko Wielkie
274
Klasa C
KO
Nazwa
punkty
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich Rodzin Szramów i Filodów
255

 


Oznaczenia:

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

 



Wyniki XII Mistrzostw Europy
w Wabieniu Jeleni

 

Wyniki drużynowe

Miejsce
 Kraj
Punkty
I
Czechy
310
II
Polska
289
III
Austria
286
IV
Słowacja
275
V
Słowenia
273
VI
Niemcy
257
VII
Litwa
232

 

Wyniki indywidualne

Miejsce
Imię i nazwisko Kraj
punkty
1
Jan Brtník Czechy
109
2
Julian Hochleitner Austria
103
3
Lubos Doležal Czechy
103
4
Andrzej Misiak Polska
101
5
Tomáš  Třeský Czechy
98
6
Pavel Nared Słowenia
96
7
Robert Štanceĺ Słowacja
95
8
Tomasz Maliński Polska
94
9
Mariusz Bezeg Polska
94
10
Peter Plánovský Słowacja
93
11
Friedrich Hochleitner Austria
92
12
Andreas Töpfer Niemcy
92
13
Christian Hochleitner Austria
91
14
Immo Ortlepp Niemcy
89
15
Aleš Žnidarsič Słowenia
89
16
Jožef Gril Słowenia
88
17
Vladimír  Kaděrka Słowacja
87
18
Algimantas  Kunigèlis Litwa
86
19
Jens  Sander Niemcy
76
20
Algimantas Kamičaitis Litwa
75
21
Eugenijus  Tijušas Litwa
71

 


Wyniki Konkursu Terenowej Oceny Poroży Jeleni
Goraj-Zamek 2010r.

 

I miejsce Tomasz Bogdański – 85 pkt
II miejsce Zdzisław Kołodziński – 74 pkt
III miejsce Ryszard Kaczmarek – 73 pkt

 

Uczestników – 67

 

Czas wykonania: 0.066 sekund