Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
II Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej "O Róg Zbramira", Kraków - Niepołomice 2010 EW
NOWY TERMIN

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
archiwum
baza noclegowa

Soliści

Klasa A
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Marcin Nowak KŁ Nr 10 Szarak Opole
293
2
Arkadiusz Tokarz N-ctwo Zawadzkie
290
3
Paulina Fira TL Brynek
277
4
Julia Królik TL Brynek
276
5
Mariusz Jamrozik N-ctwo Zawadzkie
270
6
Piotr Świerczyński TL Brynek
266
7
Przemysław Wilisowski WL UR Kraków
254
8
1
Bartłomiej Sołtys N-ctwo Nawojowa
241
9
Agnieszka Parzyjagła WL UR Kraków
227
Klasa B
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Kacper Halejcio ZSL Lesko
272
2
Roman Wesołkowski WL UR Kraków
264
3
Katarzyna Gorywoda WL UR Kraków
262
4
Przemysław Skowron N-ctwo Ujsoły
256
5
Łukasz Szołtysik N-ctwo Zawadzkie
252
6
Sławomir Brodziak ZSL Biłgoraj
252
7
1
Dawid Rotko ZSZ TL Stary Sącz
250
8
Wojciech Białecki WL UR Kraków
248
9
Damian Kusiak ZSL Biłgoraj
246
10
2
Marzena Piś N-ctwo Ujsoły
246
11
Andrzej Fedaczyński WL UR Kraków
246
12
Radosław Czechyra ZSL Biłgoraj
245
13
Adrian Zakrzewski ZSL Biłgoraj
243
14
3
Sylwester Zieleń N-ctwo Niepołomice
242
15
Karol Hink WL UR Kraków
242
16
Aleksander Hołodniak ZSL Lesko
242
17
Szczepan Borecki WL UR Kraków
239
18
4
Piotr Gawełek WL UR Kraków
237
19
Łukasz Długosz WL UR Kraków
235
20
Paweł Fryska WL UR Kraków
235
21
Cezary Mozgawa ZSL Biłgoraj
234
22
5
Wojciech Kurzeja N-ctwo Nawojowa
230
23
6
Tomasz Pochroń KŁ "Łoś" w Tarnowie
225
24
7
Janusz Liana ZSL Lesko
225
25
Mateusz Czech ZSL Lesko
224
26
8
Piotr Dybaś N-ctwo Miechów
213
27
Dorota Olsińska WL UR Kraków
213
28
9
Janusz Augustynek N-ctwo Piwniczna
212
29
Katarzyna Rudzińska WL UR Kraków
208
30
Mateusz Fiszer WL UR Kraków
195
31
10
Piotr Gryboś N-ctwo Niepołomice
189
Klasa C
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Krystian Stankowski N-ctwo Bardo Śląskie
263
2
Grzegorz Ptaszek ZSL Lesko
259
3
Remigiusz Samol N-ctwo Zawadzkie
255
4
Ernest Mętel ZSL Lesko
248
5
1
Paweł Ormanty ZSZ TL Stary Sącz
247
6
Magdalena Miszta ZSL Biłgoraj
245
7
Grzegorz Cichocki ZSL Lesko
243
8
Justyna Pachana ZSL Lesko
241
9
2
Jerzy Pustułka ZSZ TL Stary Sącz
241
10
Magdalena Biszczak-Uniłowska ZSL Biłgoraj
235
11
Maciej Sowa ZSL Lesko
234
12
3
Miłosz Dobrowolski N-ctwo Nawojowa
213
13
Konrad Nosal ZSL Lesko
213
14
Patryk Strączek ZSL Lesko
203
15
4
Krystian Szewczyk ZSZ TL Stary Sącz
202
16
5
Adrian Porębski ZSZ TL Stary Sącz
190
17
6
Jerzy Cygler N-ctwo Krościenko
167

Zespoły

Klasa G
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
ZSM HAGARD  Wydział Leśny UR w Krakowie
299
Klasa B
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Dragah" Wydział Leśny UR Kraków
267
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie
262
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku TL Brynek
261
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka" ZSL Lesko
253
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Darz Bór" z Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju ZSL Biłgoraj
239
Klasa C
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju ZSL Biłgoraj
271
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hreczecha przy Nadleśnictwie Ujsoły N-ctwo Ujsoły
247
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Głuszec" N-ctwo Nawojowa N-ctwo Nawojowa
243
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśne Stary Sącz ZSZ TL Stary Sącz
216
Klasa MB
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Hagard" WL UR Kraków
276
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Dragah" WL UR Kraków
247
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie Nadleśnictwo Zawadzkie
246
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka" ZSL Lesko
227

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

Czas wykonania: 0.380 sekund