Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
I ŚWIĘTOKRZYSKI Konkurs Sygnalistów Myśliwskich "O Statuetkę Dęba BARTKA" - Kielce 2009 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
zdjęcia
nagrania

I Świętokrzyski
Konkurs Sygnalistów Myśliwskich

„O Statuetkę Dęba BARTKA”

KIELCE – ZAGNAŃSK 2009


Wyniki konkursu

 

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Tadeusz Piankowski
281
2
Artur Nowicki
279
3
Gabriela Kaźmierczak
279
4
Adam Jażdżewski
276
5
Karol Chmielewski
264
6
Maciej Litner
254
7
Paulina Fira
253
8
Mariusz Jamrozik
249
9
Grzegorz Tomaszewski
238
10
Julia Królik
234
11
Andrzej Zakrzewski
231
12
Mirosław Burzyński
229
13
Piotr Giemza
228
14
1
Karol Orłowski
225
15
Mateusz Skiba
219
16
Marek Pawlak
214
17
Konrad Grześkowiak
208
18
Sebastian Walczak
197
19
Grzegorz Gazda
196
20
Przemysław Wilisowski
195
21
Dominik Majer 
170
22
2
Jarosław Bujak
152

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Magdalena Worecka
291
2
Paulina Marszk
288
3
Andrzej Wrzodak
284
4
Natalia Kostka
283
5
Mateusz Cisowski
275
6
Bartłomiej Sijka
273
7
Łukasz Szołtysik
272
8
Paweł Błażytko
271
9
Rafał Stefaniak
271
10
Mariusz Stolc
269
11
Kacper Halejcio
268
12
Przemysław Augustyniak
268
13
Mariusz Tylicki 
267
14
Paweł Brynkiewicz
263
15
Łukasz Zefert
263
16
Lech Gliński
263
17
Paweł Zgórka
261
18
Mateusz Rysztuń
261
19
Roman Wesołkowski
261
20
Adam Janicki
261
21
Robert Matyszczak
259
22
Łukasz Praszczyk
258
23
Radosław Czechyra
257
24
Sławomir Brodziak
257
25
Sławomir Darkowski
251
26
Aleksander Hołodniak
250
27
Dawid Roj
249
28
1
Rafał Markiewicz
238
29
Agnieszka Parzyjagła
237
30
Karol Hink
236
31
2
Kamil Kołomański
232
32
Damian Kusiak
229

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Arkadiusz Bogaczyk
258
2
Piotr Świerczyński
255
3
Elżbieta Racibor
241
4
Dawid Droździok
238
5
Adam Grot
234
6
Janusz Kuzar
226
7
1
Konrad Tokarski
225
8
Grzegorz Cichocki
213
9
2
Michał Farys
209
10
3
Dorota Olsińska
204
11
Adrian Zakrzewski
200
12
Wiktor Iwanów
199
13
Mateusz Czech
199
14
Konrad Nosal
195
15
Janusz Liana
190
16
Szczepan Borecki
165
17
Wojciech Krzyżostaniak
154

 

Zespoły

Klasa G

KO
KP
Nazwa zespołu
wynik
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie
280
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
257
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Zespole Szkół Leśnych w Goraju
254
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich HAGARD
250
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
243

Klasa A

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Leśnik N-ctwa Jarocin
235

 

Klasa B

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Bielik przy Nadleśnictwie Spychowo
289
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg
255
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie
250
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka"
248
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich PIELESZ
242
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Darz Bór przy ZSL w Biłgoraju
239

 

Klasa C

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku
255
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich WALTORNIA-1 przy Nadleśnictwie Zawadzkie
228

 

Klasa MB

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Bielik przy Nadleśnictwie Spychowo
284
2
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie
281
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Zespole Szkół Leśnych w Goraju
264
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
257
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich HAGARD
255
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
248
7
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka"
245

 

Klasa MEs

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie
274
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Stobrawski Róg
262

 

 

Czas wykonania: 0.133 sekund