Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
IX Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
nagrania

Wyniki IX Kresowego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich – Biłgoraj 2009

 

W kategorii indywidualnej

 

KLASA  A

  1. Piankowski Tadeusz - Zespół Szkół Leśnych w Warcinie
  2. Chmielewski Karol – Zespół Szkół leśnych w Goraju
  3. Nowicki Artur - Zespół Szkół Leśnych w Warcinie

 

KLASA  B 

  1. Kostka Natalia – ZO PZŁ w Warszawie
  2. Marszk Paulina – Zespół Szkół Leśnych w Warcinie
  3. Praszczyk Łukasz - Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku

 

KLASA C 

  1. Świerczyński Piotr – Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku
  2. Czech Mateusz – Zespół Szkół Leśnych w Lesku
  3. Droździok Dawid - Zespół Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku

 

KLASA D

  1. Kołodziej Jakub – Zwierzyniecki Ośrodek Kultury i Rekreacji

 

W kategorii zespołowej

 

Klasa  G 

  1. Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie
  2. Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku
  3. Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Goraju

 

 

Klasa B

  1. Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Darz Bór” Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju
  2. Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Tropem Wilka” Zespołu Szkół Leśnych  w Lesku
 

 

Klasa C

  1. Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu
  2. Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zwierzynieckiego Ośrodka Kultury i Rekreacji
 

 

Klasa MB (muzyka myśliwska)

  1. Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie
  2. Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku
  3. Zespół Sygnalistów Myśliwskich „Echo” ZO PZŁ w Warszawie

 

Klasa MSH (muzyka myśliwska)

  1. Zespół Muzyki Myśliwskiej „Echo Kniei” z Mielca

 

Laureaci konkursu wabienia:

 

Wabienie byka

  1. Sijka Bartłomiej –  Zespół Szkół Leśnych  w Goraju
  2. Majer Dominik - Zespół Szkół Leśnych  w Goraju
  3. Dąbek Mateusz - Zespół Szkół Leśnych  w Biłgoraju
  4. Kornaga Paweł – Zespół Szkół Leśnych  w Biłgoraju

 

Wabienie kozła

  1. Kornaga Paweł – Zespół Szkół Leśnych  w Biłgoraju
  2. Gazda Grzegorz – Zespół  Szkół Leśnych w Lesku
  3. Dąbek Mateusz - Zespół Szkół Leśnych  w Biłgoraju

Wabienie lisa

  1. Gazda Grzegorz – Zespół  Szkół Leśnych w Lesku
  2. Kornaga Paweł – Zespół Szkół Leśnych  w Biłgoraju
Czas wykonania: 0.290 sekund