Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XI Pomorski Konkurs Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej na Zamku w Bytowie

wyniki
strona główna
program konkursu
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
zdjęcia
nagrania

Wyniki

XI Pomorski Konkurs
Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej
na Zamku w Bytowie

 

Bytów 2009 r.

Soliści

Klasa A

Miejsce
Imię i Nazwisko
wynik
1
Artur Nowicki
294
2
Tadeusz Piankowski
291
3
Błażej Chmielewski
285

 

Klasa B

Miejsce
Imię i Nazwisko
wynik
1
Kazimierz Kroskowski
275
2
Paulina Marszk
275
3
Mariusz Stolc
254
4
Alojzy Brylewski
251
5
Przemysław Augustyniak
234

 

Klasa C

Miejsce
Imię i Nazwisko
wynik
1
Adrian Talaśka
298
2
Miłosz Wróblewski
293
3
Karol Elmanowski
286
4
Mateusz Modrzejewski
271
5
Michał Brzezicki
270
6
Paweł Plaskacz
269
7
Piotr Dworszczak
269
8
Bartosz Pilkiewicz
264
9
Filip Winnicki
260
10
Adam Nowak
247
11
Natalia Miziołek
232
12
Maciej Krawczak
227
13
Wiktor Wilma
219
14
Joanna Kozłowska
211

 

Klasa D

Miejsce
Imię i Nazwisko
wynik
1
Hubert Keller
196
2
Anna Dworszczak
193
3
Bartek Beńko
189
4
Julia Nowak
189
5
Hubert Czelewicz
188
6
Hubert Barszcz
184
7
Karol Wilma
166
8
Dominik Kubiak
164
9
Szymon Wilma
153

Zespoły

Klasa A

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Bytów
269

Klasa B

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Jenot" ZSL w Tucholi
265

 

Klasa C

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Rodzinny Zespół Pomorskiego Koła Łowieckiego "Sokół-Gdańsk" z Cewic
278
2
Dobrzański Złoty Szpon Sygnaliści Koła Łowieckiego Knieja Szczecin
269
3
Młodzieżowy Zespół Sygnalistów Myśliwskich SP Warcino
261
4
Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Czarne Człuchwskie
231
5
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy TL Warcino
223

 

Klasa D

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Dziecięcy Zespół Sygnalistów Myśliwskich SP Warcino
200
2
Zespół Trębaczy Myśliwskich Jantar-junior Nadleśnictwa Cewice
189
3
Dziecięcy Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Czarne Człuchowskie
168

 

Klasa G

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie
296

 

Klasa MB

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie
293

 

Klasa MSH

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Duet Wokalny Mierzeja
120

 

 


Skład sędziowski:

  • Mieczysław Skrzypiec – przewodniczący
  • Roman Seta
  • Piotr Grzywacz

 

Czas wykonania: 0.050 sekund