Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
IX Powiślański Przegląd Muzyki i Kultury Myśliwskiej im. Tomasza Bielawskiego

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
zdjęcia

Wyniki
IX Powiślańskiego Przeglądu
Muzyki i Kultury Myśliwskiej
im. Tomasza Bielawskiego
o WIKLINOWY RÓG
Kwidzyn 5-6 września 2009 r.


Soliści

Klasa A

Miejsce
Imię i Nazwisko
wynik

1

Adam Jażdżewski - ZSM „Bielik”

296

2

Mirosław Murawski - RZSM Nadleśnictwo Skrwilno

292

-

Czesław Błażewicz – KŁ „Rogacz” Malbork

266
poza konkursem

3

Ciesielski Paweł Nadleśnictwo - Lidzbark Welski

265

4

Krzysztof Dyk - ZO PZŁ Koszalin

264

5

Bartłomiej Bukowiecki – ZO PZŁ Koszalin

261

6

Tomasz Banaśkiewicz - ZO PZŁ Koszalin

243

 

Klasa B

Miejsce
Imię i Nazwisko
wynik

1

Katarzyna Mrowińska - RZSM Nadleśnictwo Skrwilno

289

2

Sławomir Murawski - RZSM Nadleśnictwo Skrwilno

279

3

Maciej Gałązka - ZSM „Bielik”

278

4

Joanna Szostak - ZSM „Bielik”

272

5

Janusz Gocaliński – Koło „Przepiórka w Radzyminie

269

6

Małgorzata Zabawa – KŁ „Dzik” w Suszu

268

7

Kazimierz Kroskowski - RZSM „Żurawie”

256

8

Sylwia Wróblewska - ZSM „AKORD”

245

9

Karol Lipiński – Nadleśnictwo Pisz

240

10

Mirek Wróblewski - ZSM „AKORD”

240

11

Marcin Maciuk - Nadleśnictwo Pisz

236

12

Edmund Lipnicki - Nadleśnictwo Pisz

229

13

Alojzy Brylewski – KŁ 45 „Myśliwiec” w Biskupicach

216

14

Damian Dziedziński K.Ł. ”Daniel” Kwidzyn

196

15

Grzegorz Kiliański - ZSM „Bielik”

191

 

Klasa C

Miejsce
Imię i Nazwisko
wynik

1

Ciesielski Michał - Nadleśnictwo Lidzbark Welski

298

2

Artur Fischer - RZSM Nadleśnictwo Skrwilno

297

3

Ciesielski Patryk - Nadleśnictwo Lidzbark Welski

288

4

Natalia Raba - Nadleśnictwo Kwidzyn

261

5

Radosław Bojarczuk ZMM „Hubertus”

252

6

Łukasz Szmagliński K.Ł. „Bizon” Brokowo

244

7

Adam Nowak - PKŁ „Sokół-Gdańsk”

242

8

Krystian Tomaszewski - Nadleśnictwo Pisz

236

9

Paweł Baurycza – K.Ł. „Darz Bór” Sztum

190

 

Klasa D

Miejsce
Imię i Nazwisko
wynik

1

Hubert Keller – „Jantar-Junior” Cewice

207

2

Ciesielski Mikołaj - Nadleśnictwo Lidzbark Welski

203

3

Julia Nowak  - PKŁ „Sokół-Gdańsk”

200

4

Maciej Rudyk - ZSM „Bielik”

168

5

Piotr Bojarczuk – ZMM „Hubertus”

155

6

Mateusz Ozga - ZSM „Bielik”

145

7

Mikołaj Sadowski - ZSM „Bielik”

136

8

Adrian Radulski - ZSM „Bielik”

111

 

Zespoły

Klasa G

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
”HUBERTUS” K. Ł. Cyranka i Kwidzyńskie Centrum Kultury
263

 

Klasa A

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
ZSM Bielik
274

Klasa B

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik

1

RZSM Nadleśnictwo Skrwilno

283

2

ZSM „Klangor” Koszalin

261

3

ZSM „Klangor” Lidzbark Warmiński

260

4

ZSM „AKORD”

247

5

ZSM „LIRA” Susz

229

 

Klasa C

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik

1

ZSM Nadleśnictwo Lidzbark Welski

288

2

ZHM „Sylwanowe Echo” Nadleśnictwo Pisz

254

3

Rodzinny Zespół PKŁ „Sokół-Gdańsk” z Cewic

250

 

Klasa D

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik

1

„Jantar-Junior” Cewice

181

2

DZSM „Bielik”

138

 

Muzyka Myśliwska

Kategoria MB

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik

1

ZSM „Bielik”

278

2

RZSM Nadleśnictwo Skrwilno

276

3

ZSM „Klangor” Lidzbark Warmiński

245

 

Kategoria MSH

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik

1

ZSM Nadleśnictwo Lidzbark Welski

294

-

ZSM „AKORD”

258  – występ nieregulaminowy

-

ZSM „LIRA” Susz

246  – występ nieregulaminowy

 

Kategoria "Pieśń Myśliwska"

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik

1

Duet Wokalny „Mierzeja” – KŁ „Sokół” Nr 7 Gdańsk 

280

2

DUODECYMA ZNP w Kwidzynie

254

3

Zespół Rodzinny Wojtyła K.Ł. „Cyranka” Sztum

246

 

Kategoria "Zespół Rodzinny"

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik

1

ZSM Nadleśnictwo Lidzbark Welski

288

2

M-Brothers

283

3

ZSM „AKORD”

253

4

Zespół Rodzinny Bojarczuków „Jenoty” K.Ł. „Cyranka” Sztum

235

 

 

 


 

 

 

 

Czas wykonania: 0.038 sekund