Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną

XIII Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich "O Róg Księcia Pszczyńskiego" EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
XIII Śląski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
„O RÓG KSIĘCIA PSZCZYŃSKIEGO”
Pszczyna 2009

Soliści

Klasa A

KO
KR
PK
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Adam Migurski
299
1
2
Marcin Wróbel
295
2
Mariusz Jamrozik
294
3
3
Michał Kanawka
289
4
Arkadiusz Tokarz
287
5
Andrzej Zakrzewski
283
6
4
Wojciech Wyleżuch
278
7
5
Michał Dębek
272
8
Grażyna Różycka
271
10
6
Piotr Giemza
270
9
Mateusz Skiba 
270
11
Mirosław Burzyński
268
12
7
Piotr Kasprzyk
266
13
8
Piotr Klita
257
14
9
Piotr Cofała 
246

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Julia Królik
292
2
Maciej Litner
288
3
2
Magdalena Worecka
287
4
3
Paulina Fira
287
5
Natalia Kostka
285
6
Andrzej Wrzodak
280
8
4
Grzegorz Mruczek
274
7
Justyna Stępień
274
9
Zbigniew Marciniak
272
10
5
Marcin Jaśkiewicz
270
12
Adam Janicki
269
11
Łukasz Szołtysik
269
13
6
Paweł Potępa
269
14
Lech Gliński
268
15
7
Przemysław Skowron
267
16
8
Paweł Sierka
258
17
Sławomir Darkowski
252

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Dariusz Orłowski
273
2
2
Piotr Świerczyński
267
3
3
Katarzyna Wejster
265
4
Wiktor Iwanów
258
5
4
Dawid Roj
245
6
Wojciech Krzyżostaniak
245

 

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Piotr Strzelczyk
193

 

Zespoły

Klasa G

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
289
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich ECHO
281
3
ZSM Echo Pszczyny
276

 

Klasa B

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
ZSM Hreczecha przy Nadleśnictwie Ujsoły
286
2
Zespół Trębaczy Myśliwskich "NEMROD" przy Nadleśnictwie Rudziniec
285
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Zawadzkie Waltornia
284
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich STOBRAWSKI RÓG Nadleśnictwa Kluczbork
276

 

Klasa C

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku
263

 

Klasa MB

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Pszczyny
283
2
ZSM Waltornia Nadleśnictwa Zawadzkie
280
3
ZSM Nadleśnictwa Kluczbork Stobrawski Róg
277
4
ZSM ECHO  przy Zarądzie Okręgowym w Warszawie
270

 

Klasa MSH

KO
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Muzyki Myśliwskiej DIANY
293
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Waltornia" Nadleśnictwa Zawadzkie
275
3
ZSM HRECZECHA NADLEŚNICTWA UJSOŁY
262
4
Chmiel Henryk
246

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Występ poza konkursem

 

 

 

Czas wykonania: 0.546 sekund