Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
V Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich im. Tomka Napiórkowskiego - Spychowo 2009 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
zdjęcia
logo

V Jubileuszowy Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
Spychowo 2009

im. Tomka Napiórkowskiego

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Adam Jażdżewski
295
2
Mirosław Murawski
286
3
Karol Jurczyszyn
283
4
Jan Strawa
283
5
Grzegorz Walkowiak
281
6
Marek Mosiewicz
280
7
Hubert  junior Jurczyszyn
278
8
Anna Gocalińska
277
9
2
Paweł Ciesielski
273
10
Natalia Hamczyk-Walkowiak
272
11
3
Gabriela Kaźmierczak
272
12
Andrzej Zakrzewski
269
13
Marcin Walkowiak
268
14
4
Krzysztof Mroczkowski
267
15
Przemysław Kownacki
265
16
Jan Skrzetuski
261
17
Grażyna Różycka
246
18
5
Wojciech Gibert
130

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Sławomir Murawski
292
2
Katarzyna Mrowińska
282
3
Sylwia Wróblewska
274
4
1
Joanna Szostak
272
5
2
Maciej Gałązka
271
6
Jędrzej Strawa
271
7
Katarzyna Piechaczek
270
8
Natalia Kostka
254
9
Justyna Stępień
253
10
Daniel Michalczyk
251
11
Monika Hamczyk
251
12
3
Karol Lipiński
250
13
4
Paweł Siemak
246
14
5
Edmund Lipnicki
243
15
6
Arkadiusz Michalak
242
16
7
Dorota Michalak
225
17
8
Marcin Maciuk
222
18
Sławomir Darkowski
215
19
9
Grzegorz Kilijański
199

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Artur Fischer
289
2
1
Michał Ciesielski
289
3
2
Patryk Ciesielski
286
4
3
Daniel Półtorak
272
5
4
Krystian Tomaszewski
272
6
5
Maciej Woźniak
262
7
6
Adrian Szlaszyński
260
8
7
Jakub Denda
257
9
8
Łukasz Wujtowicz 
256
10
9
Kamil Twarowski
252
11
10
Anna Wypych
240
12
11
Alicja Szostak
222

 

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik

1

1

Mikołaj Ciesielski
193

2

2

Maciek Rudyk
172

3

3

Mateusz Ozga
168

4

4

Agata Gołaszewska
160

5

5

Natalia Drężek
145

6

6

Mikołaj Sadowski
144

7

7

Adrian Radulski
132

 

Zespoły

Klasa G

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Bielik przy Nadleśnictwie Spychowo
294
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Babimost
291
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
259

 

Klasa A

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Strzałowo
271

 

Klasa B

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja
280
2
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
279
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja
272
4
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Klangor z Lidzbarka Warmińskiego
259
5
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Augustów
253

 

Klasa C

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark
291
2
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Szczytno
257
3
Augustowski Tercet Instrumentalny
255
4
3
Zespół Hejnalistów Myśliwskich z N-ctwa Pisz Sylwanowe Echo
251
5
Pluton Trębaczy Szwadronu Honorowego 3 Pułku Szwoleżerów Mazowieckich im. Płk. J.H.L. Kozietulskiego
245
6
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich TL w Rucianem - Nidzie
236
7
5
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Bielik" przy Nadleśnictwie Spychowo
232

 

Klasa D

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Dziecięcy Zespół Sygnalistów Myśliwskich Bielik przy N-ctwie Spychowo
140

 

Klasa MB

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Bielik przy Nadleśnictwie Spychowo
295
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Babimost
277
3
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Strzałowo
259
4
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
257
5
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Klangor z Lidzbarka Warmińskiego
253
6
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo przy ZO PZŁ w Warszawie
249
7
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Augustów
237

 

Klasa MSH

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
281
2
Rodzinny Zespół Trębaczy Myśliwskich Rodziny Strawa
271

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

 

 

Czas wykonania: 0.637 sekund