Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną

VII Mazowiecki Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Radzyminie EW
VI Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

wyniki
Strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
zdjęcia

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Anna Gocalińska
283
2
Karol Kroskowski
283
3
Karol Grzywacz
272
4
Mirosław Murawski
261
5
2
Janusz Gocaliński
250
6
Paweł Ciesielski
250
7
3
Grażyna Różycka
249
8
4
Hubert Wróblewski
245
9
5
Andrzej Zakrzewski
230
10
6
Mirosław Burzyński
221

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Katarzyna Mrowińska
273
2
Sławomir Murawski
263
3
Grzegorz Gazda
258
4
Joanna Szostak
258
5
1
Mirosław Wróblewski
257
6
2
Jarosław Stasiak
245
7
3
Mirosław Kostka
241
8
4
Sławomir Darkowski
239
9
5
Zbigniew Marciniak
234
10
6
Jan Malewski
227
11
7
Tadeusz Legacki
220
12
8
Lech Gliński
220
13
9
Mieczysław Szmit
209
14
10
Krzysztof Lewiński
198

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Michał Ciesielski
283
2
Patryk Ciesielski
280
3
1
Justyna Stępień
268
5
Marek Błeszyński 
260
4
Artur Fischer
260
6
2
Sylwia Wróblewska
254
7
Alicja Szostak
247
8
3
Artur Chmielewski
246
9
Natalia Raba
243
10
4
Krzysztof Gocaliński
243

 

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
  Mikołaj Ciesielski
189
2
  Wojciech Leszczyński
148

 

Zespoły

Klasa G

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich ECHO przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Warszawie
266

 

Klasa A

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
ZSM "JENOT" przy ZSL w Tucholi
260

 

Klasa B

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
257
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord
253
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja
245

 

Klasa C

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
281
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich BIELIK przy Nadleśnictwie Spychowo
231

 

Klasa G

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich ECHO przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Warszawie
252

 

Klasa Muzyki Myśliwskiej

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
260
2
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
257
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja
254
4
Zespół Sygnalistów Myśliwskich ECHO przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Warszawie
247
5
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord
239
6
ZSM "JENOT" Tuchola
234

 


VI Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych
Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

 

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Rodzinny Gocalińskich
193
2
M-Brothers
190
3
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
184
4
Zespół Rodzinny P. K. Grzywacz z Tucholi
177
5
Zespół Rodzinny Wróblewskich
170

 

 

Czas wykonania: 0.261 sekund