Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XXV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Myśliwskiej i Wieżowej w Tucholi
VII Kujawsko-Pomorski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
wyniki
video
zdjęcia

Soliści

Klasa A

 

KO KR Nazwa Reprezentant Razem
1   Karol Kroskowski ZSL Tuchola 291
2 1 Mirosław Murawski Nadleśnictwo Skrwilno 283
3   Jan Strawa ZSL w Goraju 279
4   Błażej Chmielewski Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie 273
5   Adam Pulit ZTM Złotów 271
6 2 Karol Grzywacz UTP Bydgoszcz 269
7   Hubert Wróblewski N-ctwo Jabłonna 268
8   Anna Gocalińska KŁ Przepiórka 267
9   Dominik Wielgórka KŁ Knieja Szczecin 242
10 3 Marcin Kamiński Nadleśnictwo Skrwilno 239
11   Tomasz Banaśkiewicz ZO PZŁ Koszalin 235

 

Klasa B

KO KR Nazwa Reprezentant Razem
1   Jędrzej Strawa ZSL w Goraju 283
2   Janusz Gocaliński KŁ Przepiórka Radzymin 277
3 1 Katarzyna Mrowińska Nadleśnictwo Skrwilno 276
4   Artur Nowicki KŁ DIANA w Warcinie 272
5   Kazimierz Kroskowski RZS "Żurawie" Kościerzyna 271
6 2 Sławomir Murawski Nadleśnictwo Skrwilno 266
7   Mikołaj Szewczuk Bekas Drohiczyn 259
8   Jakub Mielniczek KŁ DIANA w Warcinie 258
9   Roman Michowicz Bekas Drohiczyn 257
10 3 Łukasz Hein KŁ nr 114 Żubr 248
11   Aleksej Omilusik Bekas Drohiczyn 242
12   Elwira Drobiewska ZTM Złotów 241
14   Andrzej Pufal ZTM Złotów 230
13   Patryk Landowski ZTM Złotów 230
16   Artur Chmielewski KŁ Przepiórka Radzymin 224
15   Marcin Chołodowski ZTM Złotów 224
17   Tomasz Konitzer ZSL w Goraju 222
18   Alojzy Brylewski KŁ MYŚLIWIEC w Biskupicach 220
19   Ida Lach ZTM Złotów 218
20   Jakub Stoltman ZTM Złotów 210
21   Dominika Kołodziej ZTM Złotów 207

 

Klasa C

KO KR Nazwa Reprezentant Razem
1   Adrian Talaśka ZSL Tuchola 275
2   Dawid Żywica KŁ Ryś Giżycko 270
3   Marek Błeszyński  LO Drawsko Pom. 263
4   Aleksej Jakimowicz Bekas Drohiczyn 257
5   Michał Ginter ZSL w Tucholi 255
6   Paweł Plaskacz KŁ KNIEJA Szczecin 255
7 1 Paweł Rząsowski Nadleśnictwo Skrwilno 252
8   Filip Winnicki KŁ KNIEJA Szczecin 249
9   Andrej Jakimowicz Bekas Drohiczyn 244
10   Bartosz Pilkiewicz KŁ Knieja Szczecin 241
11   Sylwia Wróblewska N-ctwo Jabłonna 240
12   Wiktor Wilma Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie 229
13   Natalia Raba Nadleśnictwo Kwidzyn 220
14   Natalia Miziołek Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie 218
15   Joanna Kozłowska Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie 197
16   Jakub Płotka ZSL Tuchola 195
17   Maciej Krawczak Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie 192

 

Klasa D

KO KR Nazwa Reprezentant Razem
1   Szymon Wilma Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie 177
3   Hubert Barszcz Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie 160
2   Bartek Beńko Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie 160
4   Karol Wilma Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie 151

 

Zespoły

Klasa A

KO Nazwa Reprezentant Razem
1 Jenot Tuchola ZSL w Tucholi 261

 

Klasa B

KO Nazwa Reprezentant Razem
1 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno N-ctwo Skrwilno 264
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Klangor Zarządu Okręgowego PZŁ Koszalin ZO PZŁ Koszalin 264
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja Warszawa 259
4 Zespół Trębaczy Myśliwskich ze Złotowa Złotów 259
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Bekas" Drohiczyn   251

 

Klasa C

KO Nazwa Reprezentant Razem
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Diana w Warcinie   278
2 Sygnaliści Koła Łowieckiego  Knieja Szczecin - Dobrzański Złoty Szpon  KŁ Knieja Szczecin 255
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord Nadleśnictwo Jabłonna 245
4 Duet Andrej i Aleksej Jakimowicz   236
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi WSZŚ w Tucholi 235
6 Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Czarne Człuchowskie N-ctwo Czarne Człuchowskie 216

 

Klasa D

KO Nazwa Reprezentant Razem
1 Dziecięcy Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Czarne Człuchowskie Nadleśnictwo Czarne Człuchowsk 171

 

Klasa MB

KO Nazwa Reprezentant Razem
1 Duo Mandi-Rose Wargenau-Hahn und Traudel Stoll   269
2 Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Żurawie z Kościerzyny   254
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Bekas" Drohiczyn   235
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja Warszawa 228

 

Klasa MD

KO Nazwa Reprezentant Razem
1 Rallye Trompes de Chaux   278
2 Zespół Muzyki Par Force Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa Muzeum Łow. i Jeźdz. W-wa 275

 

Klasa MEs

KO Nazwa Reprezentant Razem
1 Duo-Es Mandi-Rose Wargenau-Hahn und Traudel Stoll   265
2 Trio-Es Wargenau-Hahn/Stoll/Bartels   263
3 Zespół Muzyki Myśliwskiej Muzeum Sygnałów Myśliwskich w Tucholi   245

 

Klasa MSH

KO Nazwa Reprezentant Razem
1 Alphorn-Trio Wargenau-Hahn/Stoll/Bartels   267
2 Duet wokalny Mierzeja KŁ Sokół nr 7 Gdańsk 265
3 Zespół Trębaczy Myśliwskich Rodziny Strawów Rodzina Strawów 255
4 Bylebabki   241
5 Alina Szewczuk Drohiczyn 233

 

Wyniki - konkurs św Huberta

Soliści
1 miejsce - Mignerey Alain (Francja) Róg D
2 miejsce - Henryk Mąka Róg D
3 miejsce - Karol Kroskowski Róg Es

Zespoły na rogach Es
1 miejsce - Trio Es – Wargenau-Hahn, Stoll, Bartels (Niemcy)
2 miejsce - Zespół Muzyki Myśliwskiej Muzeum Sygnałów Myśliwskich w Tucholi

Zespoły Rogów D
1 miejsce - Rally Trompes de Chaux – Dole (Francja)
2 miejsce - Zespół Rogów Par Force MŁiJ w Warszawie

 

WYNIKI
Mistrzostw Świata w grze na drewnianym Rogu Tucholskim 2009

Miejsce

Nazwisko Imię

Suma punktów

1.

Anna Gocalińska

86

2.

Dawid Żywica

84

3.

Mikołaj Szewczuk

83

4.

Karol Kroskowski

81

5.

Hubert Wróblewski

80

6.

Mirosław Murawski

79

7.

Janusz Gocaliński

78

8.

Katarzyna Mrowińska

77

9.

Artur Chmielewski

75

10.

Andrzej Pufal

73

 

Czas wykonania: 0.049 sekund