Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XV Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - Goraj Zamek 2009 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
archiwum

XV Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - Goraj Zamek 2009



Wyniki konkursowe - soliści


Klasa A
KO KR L M Imię, Nazwisko Reprezentant Punkty
1 1 Błażej Chmielewski Nadleśnictwo Czarne Człuchowskie 285
2 1 2 1 Tomasz Szrama N-ctwo Sarbia 285
3 3 2 Hubert  junior Jurczyszyn Nadleśnictwo Oborniki 282
4 4 3 Marcin Jaruga Nadleśnictwo Poddębice 278
5 Natalia Hamczyk-Walkowiak Nadleśnictwo Babimost 273
6 2 Hubert Szrama UP Poznań 270
7 3 Leszek Koliński Venator Poznań 269
8 4 Wojciech Śliczner Nadleśnictwo Grodzisk 263
9 5 4 Grzegorz Walkowiak Nadleśnictwo Babimost 263
10 6 5 Radosław Reks Nadleśnictwo Człopa 262
11 6 Marcin Walkowiak Nadleśnictwo Babimost 262
12 5 Jan Strawa ZSL w Goraju 258
13 6 7 Michał Szymański ZSL w Goraju 255
14 7 8 Roman Graczyk Nadleśnictwo Świebodzin 251
15 Karol Chmielewski ZSL w Goraju 250
16 9 Marek Mosiewicz Nadleśnictwo Babimost 249
17 7 Jędrzej Strawa ZSL w Goraju 249
18 10 Mateusz Grzyś UP Poznań 249
19 8 8 11 Adam Krajewski Nadleśnictwo Babimost 245
20 9 9 12 Bogusław Obrocki Nadleśnictwo Wałcz 244
21 10 13 Piotr Ginda-Kopeć ZSL w Goraju 237
22 11 Piotr Nowak ZSL w Goraju 232
23 12 Paweł Kaczmarek N-ctwo Grodzisk 231
24 13 14 Hubert Nadolny ZSL w Goraju 221
25 14 Marek Pawlak Nadleśnictwo Jarocin 206
26 15 Konrad Grześkowiak Nadleśnictwo Jarocin 202
27 16 Sebastian Walczak ZSL w Goraju 196

Klasa B
KO KR L M Imię, Nazwisko Reprezentant Punkty
1 Artur Nowicki ZSL w Warcinie 284
2 1 Kazimierz Kroskowski RZS "Żurawie" 272
3 1 Jan Kurek ZSL w Goraju 271
4 Damian Mikułko TL Rogoziniec 265
5 2 Jarosław Brączkowski Nadleśnictwo Durowo 263
6 Piotr Pomostowski ZTM Venator 262
7 Katarzyna Piechaczek Nadleśnictwo Babimost 261
8 3 Jędrzej Bejga N-ctwo Grodzisk 258
9 4 2 Jacek Pszczółka KŁ nr 24 Jeleń w Ujściu 256
10 Dominik Majer  ZSL w Goraju 255
11 5 Szymon Rakowski ZSL w Goraju 253
12 6 Rafał Stefaniak ZSL w Goraju 250
13 Aleksander Hołodniak ZSL w Lesku 250
14 Łukasz Stanecki N-ctwo Karwin 249
15 Kacper Halejcio ZSL w Lesku 248
16 7 Michał Magda ZSL w Goraju 247
17 Michał Ługowski ZSL w Goraju 247
18 1 Paweł Bocheński Nadleśnictwo Wałcz 244
19 Maciej Pęśko ZTM Venator 243
20 8 Michał Piątyszek N-ctwo Grodzisk 243
21 9 2 Elwira Drobniewska  ZTM Złotów 243
22 10 Radosław Górny ZSL w Goraju 243
23 11 Łukasz Hein KŁ nr 114 Żubr 242
24 12 Adam Rajek N-ctwo Łobez 240
25 13 Marcin Kamieniarz N-ctwo Grodzisk 240
26 14 Michał Streflik ZSL w Goraju 240
27 Maciej Puchała ZTM Venator 240
28 15 Bartłomiej Sijka ZSL w Goraju 239
29 16 Patryk Landowski ZTM Złotów 235
30 3 Dominik Wielgórka KŁ Knieja Szczecin 235
31 Mariusz Tylicki  ZSL w Goraju 235
32 17 Ida Lach ZTM Złotów 231
33 18 Ryszard Kaczmarek KŁ nr 12 Darz Bór Mielęcin 230
34 19 4 3 Krzysztof Andrzejewski Nadleśnictwo Sarbia 230
35 Monika Hamczyk Nadleśnictwo Babimost 229
36 20 5 Maciej Korzeniowski Nadleśnictwo Wronki 227
37 21 Paweł Brynkiewicz ZSL w Goraju 227
38 22 6 Michał Standio Nadleśnictwo Sarbia 227
39 23 Tomasz Konitzer ZSL w Goraju 227
40 24 Dominika Kołodziej ZTM Złotów 224
41 25 Mariusz Zieliński N-ctwo Grodzisk 224
42 26 Marcin Chłodowski ZTM Złotów 216
43 27 Maciej Wiśniewski ZSL w Goraju 212
44 Bartosz Gosztyła  ZSL w Goraju 204
45 28 Krzysztof Kryłowicz ZTM Złotów 201
46 29 Sergiusz Jaroński ZSL w Goraju 200
47 30 Sebrjan Kiedrowicz ZTM Złotów 172
48 31 Tomasz Olczyk ZSL w Goraju 154

Klasa C
KO KR L M Imię, Nazwisko Reprezentant Punkty
1 1 Arkadiusz Bogaczyk Nadleśnictwo Jarocin 282
2 2 Szymon Panek ZSL w Goraju 268
3 Adrian Bezeg Nadleśnictwo Ruszów 268
4 Kuba Buczkowski KŁ nr 13 "Żuraw" Człopa 262
5 Michał Szczygielski TL Rogoziniec 261
6 3 1 Jerzy Ciszak KŁ nr 29 "Darz Bór" Jarocin 261
7 Monika Ratajczak TL Rogoziniec 260
8 Paweł Plaskacz KŁ Knieja Szczecin 259
9 Agnieszka Sawicka TL Rogoziniec 254
10 4 Szymon Bogaczyk Nadleśnictwo Jarocin 252
11 5 Damian Laszuk ZSL w Goraju 252
12 Janusz Lian ZSL Lesko 251
13 6 Tobiasz Szczesnowski  KŁ nr 15 Lis w Pępowie  249
14 1 Krystian Stanowski Nadleśnictwo Bardo Śląskie 249
15 7 Anna Szymendera KŁ 29 Darz Bór Jarocin 247
16 Jacek Markiel ZSL w Miliczu 246
17 Michał Ginter ZSL w Tucholi 244
18 Bartosz Pilkiewicz KŁ Knieja Szczecin 244
19 Grzegorz Cichocki ZSL Lesko 242
20 Elżbieta Racibor ZSL w Lesku 242
21 Mateusz Czech ZSL w Lesku 241
22 8 Klaudia Obecna KŁ 29 Darz Bór Jarocin 241
23 Janusz Kuzar ZSL w Lesku 240
24 Rafał Kaczmarek Nadleśnictwo Człopa 237
25 Konrad Nosal ZSL w Lesku  235
26 9 Damian Jeżewski ZSL w Goraju 234
27 10 Roman Gurdak ZSL w Miliczu 232
28 11 Łukasz Łusiewicz ZSL w Goraju 230
29 12 Hubert Woźny ZSL w Goraju 228
30 13 Rafał Stefaniak. KŁ nr 29 Darz Bór Jarocin 228
31 14 Krzysztof Misiak  ZSL w Goraju 228
32 15 Krystian Chmielarz ZSL w Miliczu 226
33 16 Nikodem Różański ZSL w Goraju 226
34 Karol Kwiatkowski  ZSL w Goraju 225
35 17 Ewa Gurzyńska KŁ nr 29 Daniel w Podaninie 225
36 18 Nikodem Brzezicha ZSL w Miliczu 225
37 Konrad Drzewiecki ZSL w Goraju 224
38 19 Szymon Kita ZSL w Goraju 221
39 Magdalena Janczak  ZSL w Goraju 214

Klasa D
KO KR L M Imię, Nazwisko Reprezentant Punkty
1 1 Bartłomiej Bejga N-ctwo Grodzisk 201
2 2 Jan Maciejewski Szkoła Podstawowa nr 1 w Czarnkowie 181
3 3 Marta Kita Szkoła Podstawowa nr 1 w Czarnkowie 167
4 4 Sebastian Oborski  Szkoła Podstawowa w Jędrzejewie 154
5 5 Sara Oborska Szkoła Podstawowa w Jędrzejewie 150
6 6 Piotrek Filoda  Szkoła Podstawowa w Lubaszu 149
7 7 Zuzanna Knapska N-ctwo Sarbia 148
8 Zuzanna Matz  SP w Romanowie Górnym 110


Wyniki konkursowe - zespoły


Klasa G
KO KR Zespół Reprezentant Punkty
1 1 ZTM absolVent AR Poznań 290
2 ZSM N-ctwa Babimost Nadleśnictwo Babimost 290
3 2 ZTM z Goraja ZSL w Goraju 289
4 3 ZTM Venator UP w Poznaniu  275

Klasa A
KO KR Zespół Reprezentant Punkty
1 1 ZSM Leśnik Jarocin N-ctwo Jarocin 245

Klasa B
KO KR Zespół Reprezentant Punkty
1 1 ZSM N-ctwa Grodzisk Nadleśnictwo Grodzisk 267
2 2 ZTM ze Złotowa Złotów 264
3 3 ZTM Wilk Nadleśnictwo Sarbia 259
4 ZSM ZSL w Rogozińcu ZSL Rogoziniec 258
5 ZSM N-ctwa Wałcz Nadleśnictwo Wałcz 257
6 Tropem Wilka ZSL Lesko 248
7 4 II ZTM Goraj ZSL Goraj 246

Klasa C
KO KR Zespół Reprezentant Punkty
1 ZSM Natenczas  Nadleśnictwo Człopa 251
2 Złoty Szpon  KŁ Knieja Szczecin 250
3 1 ZSM LEŚNIK KŁ nr 29 Darz Bór Jarocin 248
4 2 III ZTM Goraj ZSL Goraj 244
5 ZSM z Milicza ZSL w Miliczu 241
6 ZSM Trubadur Leśny N-ctwo Ruszów 239

Klasa D
KO KR Zespół Reprezentant Punkty
1 1 ZSM Młode Wilki Szkoła Podstawowa w Czarnkowie i Jędrzejewie 175
2 2 ZSM Koziołki Szkoła Podstawowa w Lubaszu i Jędrzejewie 170


Wyniki konkursowe - zespoły rodzinne


Klasa A
KO KE Zespół Reprezentant Punkty
1 1 ZTM Rodziny Strawów Rodzina Strawów 296

Klasa B
KO KE Zespół Reprezentant Punkty
1 ZR Hamczyk-Walkowiak Rodzina Hamczyków i Walkowiaków 293

Klasa C
KO KE Zespół Reprezentant Punkty
1 1 ZTMR Sz/F Rodziny Szramów i Filodów 264


Oznaczenia:

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

M - Myśliwi

L - Leśnicy



Wyniki VII Ogólnopolskiego
Konkursu Wabienia Jeleni

Miejsce
 Imię i nazwisko Miejscowość
Punkty
1
TOMASZ MALIŃSKI N-CTWO RUSZÓW
113
2
ANDRZEJ MISIAK N-CTWO CZŁOPA
107
3
MARIUSZ BEZEG N-CTWO RUSZÓW
101
4
ŁUKASZ WYRZYKOWSKI N-CTWO CZŁOPA
99
5
MAREK WITCZAK KOŁO ŁOWIECKIE  NR 13 „ŻURAW” CZŁOPA
91
6
MACIEJ KRZYSZTOFIK N-CTWO SARBIA
91
7
HUERT NADOLNY ZSL GORAJ
91
8
ADRIAN BEZEG N-CTWO RUSZÓW
87
9
MICHAŁ KRZYSZTOFIK  
85
10
MARCIN WALKOWIAK N-CTWO BABIMOST
81
11
BARTOSZ ADAMSKI ZSL GORAJ
80
12
BOGDAN MICHALAK  
71
13
STANISŁAW WRÓBEL ZSL GORAJ
70
14
RYSZARD KACZMAREK KOŁO ŁOWIECKIE  „DARZ BÓR” MIELĘCIN
68
15
KRZYSZTOF RADECKI KOŁO ŁOWIECKIE  „WILK” GORZÓW WLKP.
68
16
BOGUSŁAW ŁYCZYKOWSKI  
65

 

Czas wykonania: 0.147 sekund