Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
VIII Konkurs Sygnalistów Myśliwskich Sudeckiej Krainy Łowieckiej "O Kryształowy Róg" - Lądek Zdrój EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
wyniki

Lądek Zdrój, 9 maja 2009 r.

 


 SOLIŚCI


 

KLASA D

Miejsce

Nazwisko Imię

Reprezentacja

Punkty

1

Gawron Sławomir              

KŁ ”Przepiórka” Kamienna G.

171

 

KLASA C

Miejsce

Nazwisko Imię

Reprezentacja

Punkty

1

Niemiec Dominika

Nadleśnictwo Kamienna G.

256

2

Stankowski Krystian

Nadleśnictwo Bardo Śl.

253

3

Wejster Katarzyna

Nadleśnictwo Ujsoły

249

4

Polak Leszek

KŁ „Tropowiec” Goszcz

248

5

Tyszer Szymon

KŁ „Tropowiec” Goszcz

246

6

Jodełko Daria

ZSP TL Głogów

244

7

Olsińska Dorota

UR Kraków

244

8

Mankiewicz Maciej

Nadleśnictwo Kamienna G.

243

9

Konopska Iwona

ZSP TL Głogów

241

10

Grzelak Arkadiusz

ZSP TL Głogów

239

11

Lubas Wojciech

KŁ „Diana” Nowa Ruda

234

12

Borecki Szczepan

UR Kraków

233

13

Karaszewski Maciej

KŁ „Nemrod” Świdnica

232

14

Jędrzejczak Jowita

ZSP TL Głogów

230

15

Bułaciński Filip

KŁ „Śnieżnik” Stronie Śl.

226

16

Grudziecka Maja

Nadleśnictwo Kamienna G.

224

17

Borowski Kamil

KŁ „Śnieżnik” Stronie Śl.

212

 

KLASA B

Miejsce

Nazwisko Imię

Reprezentacja

Punkty

1

Litner Maciej

Nadleśnictwo Kluczbork

284

2

Worecka Magdalena

UR Kraków

269

3

Kozłowski Wiktor

Nadleśnictwo Kielce

269

4

Skowron Przemysław

Nadleśnictwo Ujsoły

265

5

Wrzodak Andrzej

Nadleśnictwo Zawadzkie

265

6

Mruczek Grzegorz

Nadleśnictwo Ujsoły

257

7

Szołtysik Łukasz

Nadleśnictwo Zawadzkie

248

8

Wesołkowski Roman

UR Kraków

241

9

Gałusza Krzysztof

TL Tułowice

238

10

Pawlęga Witold

KŁ „Śnieżnik” Stronie Śl.

237

11

Justa Dariusz

Nadleśnictwo Kamienna G.

235

12

Krzyścin Marcin

KŁ „Śnieżnik” Stronie Śl.

228

13

Markiel Jacek

TL Milicz

228

14

Piś Marzena

UR Kraków

226

15

Parzyjagła Agnieszka

UR Kraków

224

16

Kłaczkiewicz Michał

ZSP TL Głogów

223

17

Hink Karol

UR Kraków

219

18

Chmielarz Krystian

TL Milicz

217

19

Łopatko Damian

ZSP TL Głogów

213

20

Gurdak Roman

TL Milicz

205

21

Wawak Marcelina

TL Tułowice

201

22

Sudolska Barbara

ZSP TL Głogów

158

 

KLASA A

Miejsce

Nazwisko Imię

Reprezentacja

Punkty

1

Jamrozik Mariusz

Nadleśnictwo Zawadzkie

271

2

Kopeć Oktawian

Nadleśnictwo Lądek Zdrój

253

3

Czech Irena

Nadleśnictwo Kluczbork

251

4

Giemza Piotr

Nadleśnictwo Kluczbork

250

5

Wilisowski Przemysław

UR Kraków

241

6

Chrobok Sylwia

Nadleśnictwo Kluczbork

241

7

Szabatowski Mariusz

ZSP TL Głogów

240

8

Potempa Paweł

Nadleśnictwo Ujsoły

233

9

Chamioło Paweł

ZSP TL Głogów

222

10

Fryska Paweł

UR Kraków

217

 

 

 


ZESPOŁOWO


 

KLASA C

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1

ZSM „Durlakowe Rogi” Okręg Jeleniogórski

266

2

ZSM TL w Miliczu

239

3

ZSM  „Cietrzew” ZSP TL w Głogowie

231

 

KLASA  B

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1

ZSM „Stobrawski Róg” Nadleśnictwo Kluczbork

267

2

ZSM „Hreczecha” Nadleśnictwo Ujsoły

266

3

ZSM „Waltornia” Nadlęśnictwo Zawadzkie

254

4

ZSM „Cietrzew” ZSP TL w Głogowie

230

 

KLASA G

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1

ZSM „Hagard” UR w Krakowie

238

 

MUZYKA  MYŚLIWSKA  KLASA MB

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1

ZSM „Hreczecha” Nadleśnictwo Ujsoły

265

2

ZSM  „Odgłosy Kniei” ZO PZŁ w Wałbrzychu

249

3

ZSM „Stobrawski Róg” Nadleśnictwo Kluczbork

242

4

ZSM „Hagard” UR w Krakowie

220

 

MUZYKA  MYŚLIWSKA  KLASA MEs

Miejsce

Nazwa zespołu

Punkty

1

ZSM ”Waltornia” Nadleśnictwo Zawadzkie

253


GRAND PRIX


ZSM „Hagard” UR w Krakowie

 

 

Czas wykonania: 0.329 sekund