Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
VIII Konkurs Sygnalistów Myśliwskich Sudeckiej Krainy Łowieckiej "O Kryształowy Róg" - Lądek Zdrój EW

strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
wyniki

Lądek Zdrój, 9 maja 2009 r.

 

Zaproszenie na konkurs sygnalistów myśliwskich:

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Wałbrzychu oraz Urząd Miasta i Gminy w Lądku Zdroju i Nadleśnictwo Lądek Zdrój organizują otwarty VIII Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Kryształowy Róg”, który rozpocznie się o godzinie 10.00 w dniu 9 maja br. w muszli koncertowej w Parku Zdrojowym w Lądku Zdroju.

Konkurs jest jednocześnie eliminacją do Krajowego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich na 2010 r. dla uczestników z województwa dolnośląskiego, w jego ramach odbędą się przesłuchania solistów w klasach kwalifikacyjnych – D, C, B, A i zespołów w klasach – D, C, B, A, G oraz zespołów w klasach muzyki myśliwskiej MB i MEs.

Zgłoszenia na uniwersalnych kartach należy kierować w terminie do 5 maja br. na adres Zarządu Okręgowego PZŁ w Wałbrzychu. Ze względów organizacyjnych prosimy w/w terminu nie przekraczać.

Losowanie zestawów konkursowych przez jury i organizatorów odbędzie się przed konkursem i w terminie do 30 kwietnia zestawy zostaną opublikowane na stronie www.muzyka.mysliwska.pl.

VIII Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Kryształowy Róg” będzie przeprowadzony zgodnie z „Regulaminem Ogólnopolskich Konkursów Sygnalistów Myśliwskich”.

Organizatorzy zapewniają jeden ciepły posiłek dla uczestników konkursu nieodpłatnie. Odpłatnie można natomiast skorzystać z noclegów w Hotelu „Lido” mieszczącym się przy ul. Kościuszki 23 a w Lądku Zdroju, po uprzednim dokonaniu rezerwacji pod numerem telefonu 074/8147164.

 


Zarząd Okręgowy PZŁ w Wałbrzychu
ul. 1 Maja 158
58-305 Warłbrzych
zo.walbrzych@pzlow.pl
Tel:
(0 74) 842 50 62
(0 74) 848 59 57
Czas wykonania: 0.050 sekund