Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
XVIII Krajowy Przegląd Sygnałów, Wiersza i Piosenki Myśliwskiej im. Rafała Minicha w Przechlewie EW

wyniki
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Wyniki konkursowe poszczególnych klas – laureaci:

Soliści:

Klasa D
KO
KR
Imię, Nazwisko
pkt
1
1
Hubert Keller
197
2
2
Hubert Czelewicz
197
3
3
Julia Nowak
193
4
4
Anna Dworszczak
191
5
5
Aleksandra Witt
175
6
6
Cezary Piankowski
169
7
7
Hubert Barszcz
166
8
8
Szymon Wilma
159
9
9
Bartek Beńko
159
10
10
Karol Wilma
149
11
11
Dominik Kubiak
147
Klasa C
KO
KR
Imię, Nazwisko
pkt
1
1
Miłosz Wróblewski
277
2
Radosław Koprowski
276
3
2
Karol Elmanowski
274
4
3
Krzysztof Ignalski
273
5
4
Michał Ginter
270
6
5
Mateusz Modrzejewski
266
7
6
Krzysztof Rejmus
264
8
Paweł Plaskacz
262
9
7
Piotr Dworszczak
259
10
8
Anna Mielke
259
11
Jarosław Wasilewski
254
12
Bartosz Pilkiewicz
244
13
Tomasz Dobreńko
243
14
9
Natalia Miziołek
242
15
10
Jakub Płotka
239
16
11
Michał Brzezicki
225
17
12
Maciej Krawczak
224
18
13
Joanna Kozłowska
218
19
14
Maciej Piankowski
208
20
15
Bartosz Konkol
204
21
16
Paweł Pawłat
185
22
17
Wiktor Wilma
166
Klasa B
KO
KR
Imię, Nazwisko
pkt
1
1
Artur Nowicki
288
2
2
Paulina Marszk
276
3
3
Krzysztof Miłoś
276
4
4
Michał Malek
272
5
5
Łukasz Zefert
271
6
6
Kazimierz Kroskowski
269
7
7
Jakub Mielniczek
268
8
8
Mariusz Stolc
265
9
9
Przemysław Augustyniak
265
10
Dominik Wielgórka
261
Klasa A
KO
KR
Imię, Nazwisko
pkt
1
1
Karol Kroskowski
298
2
Adam Jażdżewski
294
3
2
Tadeusz Piankowski
279
4
3
Paweł Borsuk
277
5
Karol Grzywacz
276
6
Błażej Chmielewski
276
7
Tomasz Michewicz
274
8
Tomasz Banaśkiewicz
257
9
4
Maciej Kowalczyk
257
10
5
Michał Czapiewski
256
11
6
Michał Dybiec
252

 

 


Zespoły:

Klasa D
KO
Nazwa
Reprezentant
pkt
1
Dziecięcy ZSM SP Warcino SP w Warcinie
196
2
ZTM Jantar-junior Nadleśnictwo Cewice
188
3
Dziecięcy Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Czarne Człuchowskie  
165
Klasa C
KO
Nazwa Reprezentant
pkt
1
ZSM "Jenot 2" Tuchola  
277
2
Młodzieżowy ZSM ZSLiO w Warcinie ZSLiO Warcino
266
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Darz Bór w Jabłonnie Pom. KŁ Darz Bór Jabłonno Pom.
254
4
Drugi Zespół Technikum Leśnego w Warcinie TL Warcino
247
5
Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Czarne Człuchwskie  
232
Klasa B
KO
Nazwa Reprezentant
pkt
1
Centrum Myśliwskie - Zamek w Gniewie C.M."Zamek-Gniew"
282
2
Sygnaliści KŁ Knieja Szczecin pn. Dobrzański Złoty Szpon KŁ Knieja Szczecin
262
Klasa A
KO
Nazwa Reprezentant
pkt
1
Jenot Tuchola Muzeum Sygnałów Myśliwskich
281
Klasa G
KO
Nazwa Reprezentant
pkt
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie Zespół Szkół Leśnych - Warcino
293
2
Zespół Trębaczy Myśliwskich Jantar Nadleśnictwa Cewice N-ctwo Cewice
289
Klasa MB
KO
Nazwa Reprezentant
pkt
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Warcinie Zespół Szkół Leśnych - Warcino
284
2
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Żurawie z Kościerzyny  
278

 

 


Piosenka Myśliwska:

1. Duet Wokalny Mierzeja
2. Hubert Keller
2. Zespół Rodzinny Olejarz

Twórczość własna:

1. Ewa Sobota
1. ZTM N-ctwa Czarne Człuchowskie
1. Dariusz Kuśmierek

 

Wiersz:

1. Emil Piątkowski
2. Marta Olejarz
3. Marysia Olejarz
4. Ula Olejarz
5. Mikołaj Zbonik

 

 

Czas wykonania: 0.179 sekund