Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
I Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej "O Róg Zbramira", Kraków - Niepołomice 2009 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
do pobrania
wyniki
o nas w mediach
zdjęcia
baza noclegowa

Soliści

Klasa A
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Gabriela Kaźmierczak AKTEON Warszawa
207
2
Mariusz Jamrozik N-ctwo Zawadzkie
202
3
Arkadiusz Tokarz N-ctwo Zawadzkie
196
4
Piotr Cofała ZSM "Echo Pszczyny"
192
5
Piotr Majkowski AKTEON Warszawa
192
6
Piotr Winnicki AKTEON Warszawa
191
7
1
Bartłomiej Sołtys ZSM Hagard
185
8
Tomasz Loch N-ctwo Złotoryja
184
9
Bartosz Tabor TL Brynek
183
10
Paweł Fryska UR w Krakowie
183
11
Piotr Giemza N-ctwo Kluczbork
181
12
Mateusz Ogorzały KŁ nr 8 Żubr  w Opolu
179
13
Wojciech Wyleżuch ZSM "Echo Pszczyny"
176
14
Przemysław Wilisowski UR w Krakowie
174
15
Tomasz Cebula AKTEON Warszawa
172
16
Janusz Ostrowski AKTEON Warszawa
162
17
2
Wiktor Rusiniak KŁ SOKÓŁ Krynica
156
18
Bartek Borowski AKTEON Warszawa
154
Klasa B
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Grzegorz Mruczek N-ctwo Ujsoły
201
2
Maciej Litner N-ctwo Kluczbork
201
3
Julia Królik TL Brynek
198
4
Wiktor Kozłowski N-ctwo Kielce
192
5
Mateusz Cisowski ZSL w Biłgoraju
189
6
Marcin Jaśkiewicz ZSM "Echo Pszczyny"
188
7
Agnieszka Parzyjagła UR w Krakowie
187
8
Tomasz Pieprzyk N-ctwo Grodzisk
184
9
Witold Dec ORŁ Tarnobrzeg
183
10
Łukasz Szołtysik N-ctwo Zawadzkie
182
11
Adam Janicki N-ctwo Kluczbork
182
12
Paweł Potempa N-ctwo Ujsoły
178
13
Sławomir Walisko KŁ. nr 2 "AZOTY" Kędzierzyn Koźle
174
14
Jędrzej Bejga N-ctwo Grodzisk
173
15
Andrzej Fedaczyński UR w Krakowie
172
16
Maria Teresa Sibiga ORŁ Tarnobrzeg
172
17
Karol Hink UR w Krakowie
171
18
1
Marzena Piś UR w Krakowie
171
19
2
Grzegorz Matuła ZSZ TL Stary Sącz
171
20
3
Piotr Gurgul ZSZ TL Stary Sącz
170
21
Agnieszka Bujnicka AKTEON Warszawa
168
22
Ewelina Najdyhor ZSL w Biłgoraju
167
23
Roman Wesołowski UR w Krakowie
163
24
4
Paweł Gurgul ZSZ TL Stary Sącz
160
25
Wojciech Białecki UR w Krakowie
158
26
5
Jerzy Pustułka ZSZ TL Stary Sącz
158
27
Paweł Zgórka ZSL w Biłgoraju
154
28
6
Michał Popiela UR w Krakowie
153
29
7
Piotr Dybaś N-ctwo Miechów
152
Klasa C
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Dorota Olsińska UR w Krakowie
195
2
Krystian Stankowski N-ctwo Bardo Śląskie
193
3
1
Tomasz Pochroń KŁ "Łoś" w Tarnowie
180
4
Katarzyna Wejster N-ctwo Ujsoły
179
5
Adrian Zakrzewski ZSL w Biłgoraju
178
6
2
Ewelina Czaja UR w Krakowie
173
7
Sławomir Brodziak ZSL w Biłgoraju
172
8
Łukasz Podlewski UR w Krakowie
171
9
Radosław Czechyra ZSL w Biłgoraju
171
10
Szczepan Borecki UR w Krakowie
168
11
Damian Kusiak ZSL w Biłgoraju
165
12
Andrzej Asienkiewicz N-ctwo Złotoryja
164
13
3
Mateusz Fornal UR w Krakowie
162
14
4
Piotr Gryboś N-ctwo Niepołomice
160
15
Katarzyna Rudzińska UR w Krakowie
154
16
5
Łukasz Michniewski N-ctwo Miechów
144
17
Dariusz Orłowski N-ctwo Ujsoły
122
Klasa D
KO
KR
Imię, Nazwisko Reprezentacja
pkt
1
Bartłomiej Bejga N-ctwo Grodzisk
197
2
Maja Kramarz N-ctwo Złotoryja
185
3
Zuzanna Kramarz N-ctwo Złotoryja
170
4
Andżelika Bielecka KŁ Jeleń Złotoryja
144

Zespoły

Klasa G
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
ZSM AKTEON  SGGW w Warszawie
299
2
ZSM HAGARD  UR w Krakowie
282
3
Stowarzyszenie Muzyczno Kulturalne ZSM "Echo Pszczyny"  
253
Klasa A
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
ZSM przy Nadleśnictwie Złotoryja N-ctwo Złotoryja
271
Klasa B
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
ZSM HRECZECHA Nadleśnictwo Ujsoły
193
2
ZSM "Waltornia" N-ctwo Zawadzkie
187
3
ZSM "Stobrawski Róg" N-ctwo Kluczbork
179
4
ZSM "Raróg" ORŁ Tarnobrzeg
175
5
ZSM "Darz bór" ZSL w Biłgoraju
174
6
ZSM w Lesku "Tropem Wilka" Lesko
168
7
ZSM Technikum Leśnego w Starym Sączu ZSZ Technikum Leśne Stary Sącz
168
Klasa C
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
ZSM Technikum Leśnego w Brynku Technikum Leśne Brynek
200
2
ZSM z Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju ZSL w Biłgoraju
180
3
ZSM Nadleśnictwa Grodzisk Nadleśnictwo Grodzisk
179
4
ZSM "Dragah" UR w Krakowie UR w Krakowie
166
5
ZSM Nadleśnictwa Łosie N-ctwo Łosie
162
6
ZSM GŁUSZEC Nadleśnictwo Nawojowa
157
Klasa D
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
Zespół Sygnalistek Myśliwskich "Przepióreczki" N-ctwo Złotoryja
185
Klasa MB
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
ZSM AKTEON  SGGW w Warszawie
300
2
ZSM HRECZECHA Nadleśnictwo Ujsoły
270
3
ZSM "Stobrawski Róg" Nadleśnictwo Kluczbork
262
4
ZSM HAGARD UR Kraków Wydział Leśny
258
5
ZSM w Lesku "Tropem Wilka" Lesko
246
6
ZSM "Raróg" ORŁ Tarnobrzeg
245
7
Stowarzyszenie Muzyczno Kulturalne ZSM "Echo Pszczyny"  
235
Klasa MSH
Miejsce Nazwa Reprezentant
pkt
1
ZSM "Przepiórki trzy" Nadleśnictwo Złotoryja
186
2
Pinia Las Bend UR Kraków Wydział Leśny
171

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

W kategorii solowej wykonawcy zagrali 2 sygnały, w związku z czym maksymalna liczba punktów, którą mogli uzyskać wyniosła 210. W kategorii zespołowej w klasach D, C i B oraz w konkursie muzyki myśliwskiej w klasie MSH maksymalna liczba punktów również wyniosła 210.
Maksymalnie 300 punktów można było zdobyć w klasach A i G w konkursie sygnałów w klasyfikacji zespołowej i klasie MB w konkursie muzyki myśliwskiej.

Czas wykonania: 0.614 sekund