Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
IV Kaczawski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
o Puchar Starosty Złotoryjskiego

wyniki
strona główna
program
regulamin
do pobrania
wyniki
zdjęcia

IV Kaczawski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
O Puchar Starosty Złotoryjskiego

Złotoryja 21-22.03.2009

 

Wyniki


Klasyfikacja zespołowa

 

Klasa D

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 ZSM "Przepióreczki" przy N-ctwie Złotoryja 163

 

Klasa C

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 ZSM "Durlakowe Rogi" 253
2 II ZSM ZS w Tułowicach 216
3 ZTM "Trubadur" przy N-ctwie Ruszów 196

 

Klasa B

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 ZTM ZSL w Goraju 252
2 ZSM "WALTORNIA" przy N-ctwie Zawadzkie 246
3 ZSM "Żubr" KŁ "Hutnik" - Głogów 246
4 RZSM ZS w Tułowicach 240
5 ZSM przy N-ctwie Złotoryja 240
6 ZSM UP Poznań 238
7 ZSM przy N-ctwie Sarbia 236
8 ZSM przy ZSL w Miliczu 231
9 ZSM "Cietrzew" Żeński 214
10 ZSM "Cietrzew" Męski 164

 

Klasa A

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 ZSM "Bielik" przy N-ctwie Spychowo 254
2 ZSM przy N-ctwie Złotoryja 252
3 ZSM "Leśnik" przy N-ctwie Jarocin 230

 

Klasa G

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 ZTM "VENATOR" 286
2 ZSM N-ctwa Babimost 284
3 ZTM "AbsolVent" 266
4 ZSM Okręgu Wałbrzyskiego PZŁ "Odgłosy Kniei" 210

 

Klasa MB

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 ZTM "VENATOR" 275
2 ZSM N-ctwa Babimost 260
3 ZSM "Bielik" przy N-ctwie Spychowo 260
4 ZTM "AbsolVent" 248
5 RZSM ZS w Tułowicach 240
6 ZTM przy N-ctwie Sarbia 234
7 ZSM Okręgu Wałbrzyskiego PZŁ "Odgłosy Kniei" 208

 

Klasa MSH

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 Zespół Trębaczy Myśliwskich Rodziny Strawów 275
2 Andżelika Bielecka 100

 

Klasa MEs

L.p. Nazwa zespołu pkt
1 ZSM "WALTORNIA"  przy N-ctwie Zawadzkie 265

 

Klasyfikacja solowa

Klasa D

L.p. Solista pkt
1 Bartłomiej Bejga 184
2 Maja Kramarz 164
3 Zuzanna Kramarz 161
4 Andżelika Bielecka 105

 

Klasa C

L.p. Solista pkt
1 Dominika Niemiec 261
2 Adrian Bezeg 258
3 Arkadiusz Bogaczyk 246
4 Maciej Mankiewicz 238
5 Iwona Konopska 235
6 Maja Grudziecka 213
7 Daria Jodełko 210
8 Wojciech Gibert 209
9 Grzegorz Kilijański 193
10 Andrzej Asienkiewicz 178
11 Marcin Figiel 155
12 Arkadiusz Grzelak 124

 

Klasa B

L.p. Solista pkt
1 Joanna Szostak 274
2 Bartłomiej Kasprzyk 272
3 Jędrzej Strawa 270
4 Karol Maczaj 270
5 Kamila Sońta 269
6 Barbara Sadłoń 259
7 Katarzyna Piechaczek 257
8 Andrzej Wrzodak 257
9 Grzegorz Tomaszewski 255
10 Piotr Siwiak 254
11 Marek Dobroczyński 247
12 Jonatan Nowak 247
13 Michał Ługowski 241
14 Łukasz Wyrzykowski 240
15 Michał Kłaczkiewicz 230
16 Bartłomiej Bocianowski 228
17 Jacek Pszczółka 228
18 Jakub Stoltman 227
19 Hubert Prais 227
20 Tomasz Maliński 224
21 Jacek Markiel 221
22 Bartosz Gosztyła 221
23 Wojciech Sedun 221
24 Paweł Chamioło 219
25 Łukasz Szołtysik 218
26 Monika Hamczyk 217
27 Barbara Sudolska 215
28 Przemysław Niemczyk 213
29 Damian Niemczyk 213
30 Michał Dacko 212
31 Krzysztof Andrzejewski 212
32 Dariusz Justa 210
33 Maciej Kapuściński 205
34 Krystian Stankowski 202
35 Rafał Rogowski 194
36 Marcelina Wawak 186
37 Miłosz Tylczyński 178
38 Robert Tomczak 170
39 Jan Wiewiór 128

 

Klasa A

L.p. Solista pkt
1 Hubert Szrama 293
2 Hubert Jurczyszyn 291
3 Tomasz Loch 289
4 Grzegorz Walkowiak 286
5 Natalia Hamczyk 286
6 Przemysław Kiciński 283
7 Leszek Koliński 282
8 Hubert Durczak 277
9 Adam Jażdżewski 276
10 Marek Mosiewicz 271
11 Mariusz Jamrozik 269
12 Mateusz Grzyś 264
13 Adam Krajewski 262
14 Karol Jurczyszyn 262
15 Piotr Szyszko 256
16 Jan Skrzetuski 252
17 Jan Strawa 247
18 Michał Szymański 243
19 Piotr Ginda-Kopeć 239
20 Marcin Walkowiak 237
21 Roman Graczyk 237
22 Piotr Wlaźlik 224
23 Mariusz Szabatowski 222
24 Mateusz Skiba 220
25 Mariusz Czerwonka 207
26 Piotr Pomostowski 207
27 Karol Chmielewski 203
28 Marek Pawlak 199
29 Paweł Brynkiewicz 81

 

Czas wykonania: 0.331 sekund