Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
III Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie Sygnalistów Myśliwskich - Poznań Antoninek


Komisja Kultury Łowieckiej oraz Komisja Strzelecka przy ORŁ w Poznaniu,
Zarząd Okręgowy PZŁ w Poznaniu,
oraz Klub Sygnalistów Myśliwskich PZŁ
serdecznie zapraszają
5 października br. o godz. 11.00,
na Strzelnicę Myśliwską w Poznaniu - Antoninku,
na IV Ogólnopolski Konkurs Strzelecki Sygnalistów Myśliwskich.

Organizatorzy zaplanowali 4 klasyfikacje konkursowe, w tym 3 w strzelaniach myśliwskich - 50% konkurencji: krąg, oś i bażant:
- indywidualną - dla klasy mistrzowskiej i członków klubów strzeleckich,
- indywidualną - w klasie powszechnej – dla myśliwych i stażystów PZŁ,
- drużynową - dla 3-osobowych drużyn zgłoszonych przez zespoły sygnalistów (przed rozpoczęciem zawodów). Warunkiem udziału w tych konkurencjach jest członkostwo lub staż w PZŁ bądź przynależność do Klubu Strzeleckiego.
Pozostali trębacze i osoby towarzyszące mogą rywalizować w strzelaniu z broni małokalibrowej do tarcz biathlonowych. Dla zwycięzców przewidziano okolicznościowe puchary a także nagrody indywidualne.
Dodatkowym warunkiem udziału w strzelaniach myśliwskich jest stawienie się na strzelnicy z rogiem myśliwskim, inne instrumenty - jako uzupełniające, mile widziane. W trakcie imprezy planujemy wspólne granie na rozpoczęciu oraz podczas finału.
Koszt udziału zawodnika wynosi 30 zł, a osoby towarzyszącej 15 zł (w tym udział w biesiadzie kończącej spotkanie i amunicja kbks). Każdy uczestnik strzelań z broni myśliwskiej zabezpiecza amunicję we własnym zakresie (2 paczki śrutu - nr 7½ i 9, istnieje możliwość zakupu na strzelnicy). Amunicję do kbks-u zapewniają Organizatorzy.
Zgłoszenia udziału i wpłaty będą przyjmowane w sekretariacie zawodów bezpośrednio przed konkursem. Organizatorzy nie zapewniają noclegów. Przy strzelnicy funkcjonuje hotel „LIZAWKA” (tel. 0-61.8780550 – p. Płonka).

 

Darz bór !

 

Robert Kamieniarz
Komisja Kultury Łowieckiej ORŁ Poznań

Czas wykonania: 0.097 sekund