Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
X Pomorski Konkurs Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej na Zamku w Bytowie

wyniki
strona główna
program konkursu
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki

Wyniki

X Jubileuszowy Pomorski Konkurs
Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej
na Zamku w Bytowie

 

Bytów 2008r.

Soliści

Klasa A

Miejsce
Imię i Nazwisko
wynik
1
Mirosław Murawski
278
2
Tadeusz Piankowski
268
3
Rafał Sobczak
267
4
Anna Gocalińska
266
5
Hubert Wróblewski
263
6
Błażej Chmielewski
255
7
Paweł Borsuk
250
8
Piotr Romanowski
232

 

Klasa B

Miejsce
Imię i Nazwisko
wynik
1
Artur Nowicki
285
2
Kazimierz Kroskowski
271
3
Paulina Marszk
258
4
Michał Malek
252
5
Bartosz Kricki
252
6
Sławomir Murawski
240
7
Mariusz Stolc
239
8
Dominik Wielgórka
232
9
Maciej Kowalczyk
230
10
Paweł Wolski
214

 

Klasa C

Miejsce
Imię i Nazwisko
wynik
1
Paweł Rząsowski
283
2
Paweł Plaskacz
253
3
Mateusz Budziński
253
4
Piotr Dworszczak
248
5
Michał Ginter
245
6
Mateusz Bieniek
243
7
Łukasz Zefert
234
8
Cezary Krzyśko
218
9
Paweł Pawłat
198
10
Michał Brzezicki
174

 

Klasa D

Miejsce
Imię i Nazwisko
wynik
1
Hubert Czelewicz
194
2
Miłosz Wróblewski
188
3
Hubert Keller
187
4
Julia Nowak
184
5
Artur Fischer
174
6
Anna Dworszczak
169
7
Jakub Czubajewski
164
8
Bartosz Konkol
154
9
Aleksandra Witt
144

Zespoły

Klasa D

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Dziecięcy Zespół Sygnalistów Myśliwskich SP Warcino
184
2
Zespół Trębaczy Myśliwskich Jantar – Junior N-ctwo Cewice
179

Klasa C

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Reprezent. Zespół Sygnalistów Myśliwskich N-ctwo Skrwilno Junior
262
2
Dobrzański Złoty Szpon – Koło Łowieckie Knieja Szczecin
251
3
II Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Warcina
215

 

Klasa B

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Reprezent. Zespół Sygnalistów Myśliwskich N-ctwo Skrwilno
272
2
Zespół Trębaczy Myśliwskich Jantar N-ctwa Cewice
265
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Kamraci
253

 

Klasa A

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Reprezentacyjny  Zespół Sygnalistów Myśliwskich N-ctwa Bytów
271

 

Klasa G

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Reprezentacyjny Sygnalistów Myśliwskich TL Warcino
264

 

Klasa MB

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Reprezentacyjny Sygnalistów Myśliwskich TL Warcino
266

 

Zespoły Rodzinne

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich SP Warcino
172

 

 


Jurorzy:

  • Krzysztof Kadlec – przewodniczący
  • Mieczysław Skrzypiec
  • Roman Skowroński

 

 

 

Czas wykonania: 0.206 sekund