Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną
IV Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich im. Tomka Napiórkowskiego – Spychowo 2008 EW

wyniki
strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
zdjęcia

IV Mazurski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
Spychowo 2008

im. Tomka Napiórkowskiego

 

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Adam Jażdżewski
294
2
Jan Strawa
283
3
Marcin Jaruga
281
4
Anna Gocalińska
279
5
Tomasz Loch
270
6
2
Krzysztof Mroczkowski
267
7
Przemysław Kownacki
263
8
3
Gabriela Kaźmierczak
261
9
4
Paweł Ciesielski
258
10
Mirosław Burzyński
248

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Artur Nowicki
288
2
Jędrzej Strawa
287
3
Janusz Gocaliński
283
4
Joanna Miśkiewicz
281
5
1
Maciej Gałązka
279
6
Radosław Zydorczyk
275
7
2
Joanna Szostak
273
8
Maciej Pęśko
270
9
Piotr Siwiak
267
10
3
Kamil Domian
265
11
Daniel Michalczyk
263
12
Robert Kopacz
263
13
4
Grzegorz Matłoka
262
14
5
Arkadiusz Senderowski
261
15
6
Paweł Siemak
258
16
Katarzyna Mrowińska
257
17
Wiktor Kozłowski
251
18
7
Małgorzata Zabawa
251
19
Andrzej Pęśko
245
20
Tomasz Gałęzia
243
21
Marcin Łochina
184

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Dawid Żywica
281
2
2
Michał Ciesielski
278
3
3
Patryk Ciesielski
267
4
4
Arkadiusz Michalak
254
5
5
Grzegorz Kilijański
253
6
6
Dorota Michalak
253
7
7
Przemysław Sztylc
253
8
Artur Chmielewski
251
9
8
Wojtek Gibert
242
10
9
Jacek Horbal
231
11
10
Anna Wypych
202

 

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Alicja Szostak
191
2
2
Agata Gołaszewska
190
3
3
Mikołaj Ciesielski
188
4
4
Magdalena Słaboń
168
5
Maja Kramarz
160
6
Zuzanna Kramarz
160
7
5
Mateusz Neugebauer
138

 

Zespoły

Klasa G

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
ZSM "Bielik" przy Nadleśnictwie Spychowo
286
2
0
ZSM przy Nadleśnictwie Poddębice
285
3
0
ZSM "Podleśni"
280
4
2
ZSM "Lira" przy Nadleśnictwie Susz
224

 

Klasa A

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
ZSM Gryf Okręgowej Rady Łowieckiej w Szczecinie
271
2
1
ZSM przy Nadleśnictwie Strzałowo
254
3
ZSM Nadleśnictwa Złotoryja
240

 

Klasa B

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
ZSM "Klangor" z Lidzbarka Warmińskiego
256
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja
249

 

Klasa C

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
ZSM "Dzięcioły" z Goraja
288
2
1
ZSMprzy Nadleśnictwie Lidzbark
279
3
2
ZSM "Klangor" (C)
254
4
I Zespół Sygnalistów Myśliwskich Jenot ZSL Tuchola
84

 

Klasa D

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
ZSM "Przepióreczki" przy Nadleśnictwie Złotoryja
159
2
1
Dziecięcy ZSM przy Nadleśnictwie Spychowo
154

 

Klasa MB

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
ZSM "Bielik" przy Nadleśnictwie Spychowo
285
2
ZSM przy Nadleśnictwie Poddębice
277
3
2
ZSM "Klangor" z Lidzbarka Warmińskiego
256
PK
ZSM "Lira" przy Nadleśnictwie Susz
227

 

Klasa MSH

KO
KR Nazwa zespołu
wynik
1
1
ZSM przy Nadleśnictwie Lidzbark
276
2
ZSM "Dzięcioły" z Goraja
270
3
2
ZSM "Lira" przy Nadleśnictwie Susz
261

KO - Klasyfikacja ogólna

KR - Klasyfikacja regionalna

PK - Poza konkursem

 

 

Czas wykonania: 0.049 sekund