Powrót do nowej wersji serwisu powrót na stronę główną

VI Międzynarodowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Radzyminie EW
V Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

wyniki
Strona główna
program
zestawy sygnałów
regulamin
karta zgłoszenia
wyniki
prasa
archiwum

Soliści

Klasa A

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Karol Kroskowski
292
2
Mirosław Murawski
290
3
1
Hubert Wróblewski
277
4
2
Anna Gocalińska
277
5
Tomasz Kurczyk
262
6
Karol Grzywacz
253
7
Mirosław Burzyński
242
8
Paweł Ciesielski
237

 

Klasa B

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
1
Janusz Gocaliński
278
2
Sławomir Murawski
262
3
Katarzyna Mrowińska
257
4
Joanna Szostak
256
5
Kazimierz Kroskowski
255
6
2
Mirosław Wróblewski
247
7
3
Jarosław Stasiak
238
8
4
Jan Malewski
228
9
5
Lech Gliński
221
10
Sławomir Darkowski
215
11
6
Ryszard Chodaczek
195
12
Mirosław Kostka
190
13
Paweł Mrozicki
152

 

Klasa C

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Patryk Ciesielski
271
2
Michał Ciesielski
268
3
Mateusz Budziński
267
4
1
Justyna Stępień
261
5
2
Sylwia Wróblewska
255
6
3
Marcin Świtalski
250
7
4
Krzysztof Gocaliński
233
8
Marta Matuszewska
231
9
5
Artur Chmielewski
230
10
6
Krzysztof Lewiński
228

 

Klasa D

KO
KR
Imię i Nazwisko
wynik
1
Alicja Szostak
194
2
Mikołaj Ciesielski
190
3
1
Bartosz Trojan
163

 

Zespoły

Klasa G

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich ECHO przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Warszawie
266

 

Klasa A

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich STORA ENSO WOOD SUPPLY
268
2
Jenot - ZSL Tuchola
264

 

Klasa B

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
269
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord
257
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja
244

 

Klasa C

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
281
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich BIELIK przy Nadleśnictwie Spychowo
237
3
Zespół Reprezentujący Koła Łowieckie PRZEPIÓRKA z Radzymina i NAREW z Zegrza
224

 

Klasa MEs (poza konkursem)

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Jenot - ZSL Tuchola
256

 

Klasa MSH

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
273
2
Zespół Sygnalistów Myśliwskich ECHO przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Warszawie
257
3
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Kamraci
238
4
Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno
238

 


V Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

 

Miejsce
Nazwa zespołu
wynik
1
Zespół Sygnalistów Myśliwskich Żurawie
260
2
Zespół Rodzinny Gocalińskich
257
3
Zespół Rodzinny Grzywaczów
256
4
Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Nadleśnictwa Lidzbark Welski
254
5
M Brothers
250
6
Zespół Rodzinny Wróblewskich
250

 

 

Czas wykonania: 0.088 sekund